טיפולי הצרת היקפים – כל מה שצריך לדעת

מאת: יח"צ

טיפולי הצרת היקפים הם טיפולים שמטרתם להעניק מענה יעיל וטוב לריכוזי שומן בולטים באזורים שונים בגוף כמו לדוגמא: אזור הירכיים, אזור הישבן, אזור המותניים, הבטן, הזרועות הסנטר וכ"ו… במאמר זה נסקור את כל מה שאתם צרכים לדעת אודות טיפולי הצרת היקפים כגון: באילו מכשירים ושיטות ניתן לבצעו, מי הם האנשים שמתאימים לטיפול זה ועוד.

 

haz
התמונה נרכשה ע"י יובל דקל באתר http://depositphotos.com/

 

 

לפני שנסקור את המכשירים והשיטות השונות לביצוע טיפולי הצרת היקפים נרחיב מעט כיצד הטיפול עצמו מתבצע, אין זה משנה באיזה מכשיר תבחרו אופן הביצוע אמנם משתנה אבל ההליך הוא אותו הליך. במהלך טיפול הצרת היקפים ריכוזי השומן יפורקו למצב נוזלי על ידי שדה אנרגיה כזה או אחר ( קרן לייזר, גלי רדיו או אולטרסאונד, כל מכשיר והאנרגיה שהוא מפיק ), לאחר שהשומן התמוסס לחלוטין הטיפול למעשה יסתיים והמשימה על פינוי השומן מהגוף תהיה מוטלת כעת על מערכות הסינון של הגוף שיגרמו לו לצאת החוצה דרך השתן.

באילו מכשירים ניתן לבחור כדי לעשות טיפול הצרת היקפים?

  1. מכשיר אולטרסאונד – מכשיר האולטרסאונד למעשה מפרק את ריכוז השומן באזורים השונים של הגוף על ידי אנרגיה המופקת מגלי הקול שהוא שולח לאזור, השפופרת של המכשיר עוברת מעל אזור הטיפול ומעבירה את גלי הקול ישירות לריכוז השומן אשר מתחמם ומתמוסס.
  2. מכשיר לייזר – מכשיר הלייזר מפרק את ריכוזי השומן על ידי קרן המופקת משפופרת המכשיר, קרן הלייזר מתמקדת על ריכוז השומן ומפרקת אותו ביעילות ובמהירות לנוזלים.
  3. מכשיר גלי RF – מכשיר גלי הרדיו משדר אותות RF שגורמים להתחממותו של ריכוז השומן ולאחר מכן גם להתמוססותו.

הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לטיפול הצרת היקפים בכל אחד מהמכשירים האלו ניתן לקבל באתר אסתטיק נט שנחשב למוביל בתחום הצרת ההיקפים.

האם טיפולי הצרת היקפים גם מסייעים להעלמת הצלוליט?

אם גם לכן יש ריכוזי שומן בולטים באזור הירכיים, הרגליים והישבן סביר להניח כי אתן גם סובלות מתופעת הצלוליט, טיפולי הצרת היקפים מעניקים מענה גם עבור תופעה זו מכיוון שלא רק שהשומן שהוא בעצם המרכיב המרכזי של הבעיה מתמוסס ומתפרק אלא גם שהעור חוזר להיות אלסטי ומבריק יותר אודות לכך שזרימת הדם באזור משתפרת לאחר שהשומנים הוסרו.

מי הם האנשים שמתאימים לטיפולי הצרת היקפים?

אנשים בעלי ריכוזי שומן בולטים באזורים שונים כגון: הירכיים, הישבן, הקרסוליים, הסנטר, האגן, המותניים, הידיים, הבטן והצוואר. טיפול זה לא מתאים למי שסובל באופן כללי משומן עודף.

 

הבהרה: הכתבה הינה פרסומית ואינה רפואית. בכל שאלה – התייעצו עם מומחה

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.