חדש: סוף כל סוף ספריי הגנה לנעליים ובדים

מי מאתנו לא מכירה את החשש הגדול לצאת ביום גשום עם נעליים חדשות ולבנות בדרך לאירוע חשוב או לעבודה? מי מאתנו לא מכירה את החשש ללכלך שמלת ערב לבנה באירוע משפחתי גדול? ובכן יש לנו בשורה עבורכן והיא כזו שתשנה את עולמכן ותגרום לכן להפסיק לחשוש לניקיון הבגדים והנעליים לתמיד!

ספריי דוחה מים ולכלוך בטכנולוגיית ננו

בשנים האחרונות החלו לצוץ בשוק מספר מוצרי ננו טכנולוגיה שונים שמטרתם להגן על מוצרים כאלו ואחרים מפני רטיבות ולכלוך באמצעות שכבה הידרופובית הדוחה מים, שמנים ולכלוך מכל סוגיו.

לאחר כמה שנים של ניסוי וטעיה בהן נוזל הננו רק עבר עוד ועוד שידרוגים וחיזוקים יצא סוף כל סוף מוצר אחד שמקנה הגנה מרבית גם על בדים ונעלים מפני לכלוך ורטיבות, המוצר החדש תוצרת חברת דיימונד שילד מיוצר בגרמניה תחת תקנים אירופאיים מהמחמירים ביותר, הוא איננו מסוכן לבני אדם, הוא שקוף ולכן איננו נראה לעין ולא משנה את הצבע של הבד שמרססים אותו עליו וגם איננו מורגש במישוש.

לרכישה של ספריי הגנה לנעליים ובדים כנסו לאתר ננו פרוטקשן שהוא משווק מורשה של דיימונד שילד כאן בישראל, כתובת אתר לרכישה:

צפו כיצד עובד התכשיר על נעלים וחולצות

ברטון הבא תוכלו לראות כיצד תכשיר הננו לבדים ונעליים דוחה נוזלים שונים ולא נרטב בעוד בדים ונעליים שלא רוססו בחומר סופגים אליהם את הנוזלים.

 

חשוב לציין כי החומר חייב להיות מרוסס על משטח יבש ונקי מאבק ולכלוך כיוון והלכלוך גורם לכך שהחומר נדבק עליו ולא חודר אל תוך סיבי הבד כמו שאנו מצפים שיקרה, מצב זה גורם "לחורים" בשכבה ההידרופובית שיוצר החומר ומים או כל נוזל אחר ולכלוך יכולים לחדור לבד דרך שם.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.