מהי נשמה תאומה ומה תפקידה? מאת יהודית פלאות

יהודית פלאות, ,תיקשור והעולם שמעבר

מאת: יהודית פלאות

יהודית פלאות, מתקשרת
יהודית פלאות, מתקשרת

 

כשאתם רואים נשמה תאומה, כועסת, דראמטית, רגישה עטופה בפחדים, דכאונות, הסתכלו בה כאילו היתה מראה שלכם והבינו שהיא משקפת מראה שלכם.

נשמות תאומות כל כך אוהבות, הן מראות לכם משהו ששכחתם מעצמכם וחייבות להיראות שוב. אהבת נשמות לוקחת אתכם למסע הרוחני, שאף אחד לא יכול ליצור בשבילכם.

השותפה למסע (נשמה תאומה) מובילה חזרה למקור עצמכם בשיקוף מראה על עצמכם. האנרגיה בין הנשמות לוקחת אתכם אם זה במילים, מעשים להראות לכם מי אתם ומה עליכם להיות. מהי הטרנספורמציה והשינוי שיש לעשות.

ישנם דברים עמוקים שהינם חסויים שנשכחו. רק הקשיבו למילים, לפחדים, התנהגות ותראו את עצמכם. ואם אתם כנים עם עצמכם, זוהי אהבה הגבוהה בין הנשמות. הדברים שתראו יהוו מראה לדברים טובים ופחות.

זהו חוזה שעשיתם טרם נולדתם, הסכמתם להיפגש ולרפא אחד את השני. על ידי מראת הנשמה.

ואתם מכירים קצת, מתחברים למה שקורה בחייכם, גם אם עדיין לא גיליתם מיהי הנשמה/ נשמות תואמות שלכם… זיכרו, שהנשמה התאומה אינה עושה את העבודה במקומכם אלא אם אתם עברתם את התהליך, תדע אנרגטית הנשמה התאומה שאתם מוכנים ואז תתחבר…

זיכרו, שנשמה תאומה יכולה להיות גם בן/ בת חברה טובה, לאו דוקא בעל/אשה. 

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.