עו"ד חגית רימון מראיינת את המתקשרת ד"ר תמי גולדשטיין

תמי גולדשטיין
תמי גולדשטיין
תמי גולדשטיין

 

היי תמי, אנא ספרי לי איזו ילדות היתה לך?

גדלתי בקרית חיים בבית קטן עם זוג הורים וסבתא, אמא של אמא. יש לי אחות אחת, ותמיד היו הרבה כלבים וחתולים. אמא, שתהיה בריאה, היא אמנית אשר ידעה גם לקרוא בקלפים לבני המשפחה, ואבא ז"ל, עבד בים – כסקיפר וכצוללן בעבודות תת מימיות. התחביב שלו היה היסטוריה וארכיאולוגיה, וזה התחבר לכולנו.
בנוסף היו סבא וסבתא מצד אבא. היא היתה אחות במקצועה, אך התעניינה בצמחי מרפא ופיתחה כל מיני קרמים לריפוי פצעים שהיו משולבים בהם שמנים וצמחים, והיו באים אליה מכל העולם לקבל את הקרמים שלה. לצערי היא נהרגה בתאונת דרכים, והמתכונים לקרמים עזבו את העולם יחד איתה.
אפשר להגיד שגדלתי בבית עם הכוונה לידע ולעולם האלטרנטיבי, בית חופשי שנתן מרחב להיות מי שאתה בוחר להיות.

מה רצית להיות כשהיית ילדה? האם תכננת וידעת שאת רוצה לעסוק בתחומי המטפיסיקה?

כשהייתי קטנה ראיתי הילות, ידעתי להרגיש דברים, אך לא חשבתי שאעסוק בכך. עשיתי מדיטציה מגיל צעיר מאד בקבוצת מודטים שהתחברתי אליה במקרה, אבל אחרי השירות הצבאי למדתי עיצוב גרפי, ואף עסקתי בכך בתחילת דרכי. הייתי עיתונאית תקופה מסוימת, אבל כל הזמן המיסטיקה והרפואה המשלימה היו ברקע, כתחביב. אני בהחלט מודה לכל מי שפתח לי דרך וכיוון אותי להפוך את זה למקצוע.

מתי התחלת לתקשר?

אני חושבת שתמיד היה לי חיבור לעולמות שמעבר. ההקשבה לקול הפנימי, האינטואיציה, החיבור לנשמות של חברים וקרובים שעברו מן העולם אל האור, את זה אני זוכרת מגיל צעיר מאד. לא קראתי לזה תקשור, אבל זה תמיד היה שם. אני מאמינה שיד עליונה מכוונת שלחה אלי אנשים שכיוונו אותי ללמוד ולהתפתח בתחום. אני מהאנשים שעד שלא לומדים דבר מהשורש, על בוריו, לא חושבים שהם יודעים אותו. אז נסעתי לאנגליה ללמוד תקשור, יש שם קולג' שעוסק בזה. נסעתי כמה פעמים בשנה לקורסים מרוכזים בני שבוע ושבועיים, אצל מורים שונים, לאורך כמעט 10 שנים. למה באנגליה? כי לפני שלושים שנה לא היו מורים לתקשור בארץ. רפואה משלימה למדתי בארץ, אבל המשכתי בחו"ל, וגם כיום אני נוסעת פעם פעמיים בשנה ללמוד נושאים שונים אצל מורים בעולם.

מה זה אומר "תקשור"?

תקשור זאת תקשורת רוחנית. כמו טלפתיה, רק שהמחשבה או החיזיון או התחושה שמקבלים, מגיעה מאינטליגנציות שונות, אשר אינן בהכרח בעלות גוף פיזי. אפשר לקרוא לזה ישויות, מלאכים, מדריכים רוחניים, או קולות הבריאה.
היכולת הזאת נמצאת אצל כל אדם, אבל לא כל אחד מוכן לפתח את זה.

את מעבירה סדנה על הגשמת חלומות. כל אחד יכול להגשים את החלומות שלו?

כאשר יש לאדם חלום, זה אומר שהנשמה שלו רוצה להגיע להתנסות כל שהיא, והיא דוחקת בו לנסות. זה לא חשוב אם הוא יצליח או לא, העיקר שיהיה שם בניסיון, בחוויה. תחשבי על החיים כמו על משחק. יש משחק קבוצתי, של אדם מול המשפחה, מול החברה בה הוא חי, ויש חלק במשחק שהוא אישי, שהאדם צריך להביא את העצמי שלו לידי ביטוי. מהמקום העצמי הזה באם החלומות. כשאדם מאמין בחלום שלו ומוכן להתאמץ ולהתמודד עם התהליך שהחלום דורש, הוא יכול להגשים. לפעמים בדרך להגשמה של חלום אחד, מגיעים חלומות אחרים, ואז החיים נפתחים לאפשרויות חדשות.

את מורה רוחנית, האם בחי היום יום שלך את משתמשת בידע שאת מלמדת?

בהחלט כן. אני מלמדת הילינג אנרגטי, מודעות עצמית חיובית, חשיבה חיובית וריפוי באמצעות שינוי תפיסות עולם, שחזור גלגולים קודמים, טיפול בילדות, אני מלמדת אבני מרפא, טיפול בצבעים, דמיון מודרך, אני מלמדת קלפי טארוט, תקשור, ואני מלמדת זוגיות טובה ודרך חיים לחיים טובים. להכל ביחד קוראים עבודה אנרגטית, דרך רוחנית , ואני מדברת על רוחניות מעשית. זה אומר, שהכל בחיים זה שילוב של רגש, מחשבה, אנרגיה וחומר. אי אפשר שיהיה חוסר באחד, כי אז זה משפיע על שאר הגורמים. לא תמיד הכל מאוזן וכשזה לא מאוזן, ההרגשה והמצב לא הכי טובים. אני אדם, וכמו כל אדם יש לי עליות וירידות אך בזכות הדרך הרוחנית אני יודעת להתבונן על הדברים אחרת ולפעול מתוך חמלה, מתוך הבנה עמוקה לחיבור הרוחני של הדברים.
אני מעדיפה רפואה משלימה כאשר יש צורך בהחלמה, אני פתוחה להקשיב ולהכיל את השונה, אי נעזרת בהכוונה הרוחנית ביום יום כאשר אני מבקשת להתייעץ על דברים, ואני מבינה את התפקיד שלנו, בני האדם, בשמירה על העולם ועל בעלי החיים והטבע, ממקום של אחדות ושלמות.
בגדול אני חושבת שבשביל להיות אדם טוב, אתה לא צריך להיות מתקשר או הילר, אבל זה בהחלט מוסיף ממד לחיים שנותן ראיה רחבה, אפשרות להכיל את השלם ביתר קלות עם פחות פגיעות ויותר אפשרות לראות את ההזדמנויות ליצור שינוי חיובי.

את יכולה לתת טיפים לחיים טובים? לאושר?
הטיפ הראשון שלי הוא להפסיק להיצמד לסבל. לא להתייחס לחיים כמו אל עול אלא כמו אל מתנה. להפסיק לדבר על כמה קשה ולמצוא נושאי שיחה שמדברים על כמה נעים ויפה. למצוא את הטוב בכל דבר, גם אם הוא קטן. פשוט להפסיק להתמקד בסבל.

הטיפ השני שלי הוא להפסיק להיעלב. הרי אנשים אומרים את מה שהם רוצים ולא כולם יכולים לראות את הטוב. כך שאם מישהו אומר לך משהו שעלול להישמע מעליב, זה רק אומר שהוא לא רואה את הטוב שבך. אז מוטב להתייחס לזה בחמלה, כי האדם לא מצליח להחזיק אנרגיה חיובית וזה בטח כואב לו ולא נעים לו. כן, הייתי רוצה שכולם יפרגנו ויעריכו את כולם ממקום של כבוד, מרחב וקבלת השונה. אבל לא כולם יכולים. אז צריך להתבונן על הדברים ממקום אחר. ממקום שאומר: האדם שמולי מדבר מתוך ראייתו, ועצוב אולי שזה מה שהוא רואה, אבל אני יודעת שאני מקסימה ונהדרת ואין לי ממה להיעלב עכשיו. להיפך. אני בחמלה על כך שהוא לא מצליח ליהנות מזה שאני כל כך נהדרת .

הטיפ השלישי שלי נוגע להצלחה. הרבה פעמים אנחנו מציבים לעצמנו מטרות לא שלנו. אנחנו רוצים דברים כי יש אותם לאחרים, לא כי הנשמה שלנו רוצה את זה. אנחנו צריכים להבין שהיקום מכוון אותנו לדרך שלנו, וברוב הפעמים אם התאמצנו והשתדלנו ובכל זאת לא הצלחנו במשהו, זה משום שהיקום מכין לנו משהו טוב יותר במקום אחר, ואנחנו צריכים לשחרר ולפנות לדרך חדשה. הרי אפשר להיות מאושרים ביותר מדרך אחת. אפשר לאהוב יותר מפעם אחת, אפשר להתמחות ביותר ממקצוע אחד. ההצלחה היא עניין של נקודת מבט. יכול להיות שאתם כבר שם, בנקודת ההצלחה שלכם אבל אתם לא מוכנים לראות את זה. אף פעם אל תגידו לעצמכם אני לא יכול או לא יכולה. אל תגידו זה מאוחר מידי בשבילי. צאו לדרך, והיקום כבר יביא את ההזדמנויות.

 

ניתן למצוא את תמי גולדשטיין בפייסבוק

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

2 תגובות בנושא “עו"ד חגית רימון מראיינת את המתקשרת ד"ר תמי גולדשטיין”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.