איך ניתן לדעת את מי להשאיר לידנו? טיפ פשוט!! סרטון קצר / אתר אישה

לאנשים שיש לנו קשר איתם יש השפעה עלינו – על מצב הרוח שלנו, על האנרגיה שלנו, ולא ניתן להתעלם מכך.

מאת: חגית רימון

כמובן שהחוכמה היא שתישארי מאושרת ושמחה בלי קשר למה שיאמרו לך אנשים אחרים. ועדיין, לעיתים קרובות יש לאנשים שמסביבך השפעה על מצב רוחך.

אגב, נכון, לפעמים אנחנו נמצאים בקשר עם אנשים מתוך אינטרס והרגשה של חוסר ברירה – למשל, יש נשים שנשארות נשואות לבן זוג שלא נעים להן איתן, מתוך חשש להישאר לבד, חשש כלכלי וחששות אחרים. לעיתים את תישארי בעבודתך למרות שהמנהל או המנהלת שלך מתנהגים אלייך בצורה לא נעימה.

החופש הגדול הוא שתוכלי להתנהל בחייך מתוך עצמאות וחופש, ולא מתוך אילוץ להיות בקשר עם אנשים שלא עושים לך טוב. אבל לפעמים יש לך תחושה של חולשה או חוסר ברירה, וזה קורה לכולנו, בשלב זה או אחר של חיינו.

אם את מרגישה ככה – אני ממליצה לך בחום להתחזק תוך הסתייעות בגורמים מקצועיים ואחרים (פסיכולוגית, מטפלת, קריאת ספרים מעצימים, שיחות עם חברות ועוד).

איך ניתן לדעת את מי להשאיר לידנו? הנה סרטון קצר. מוזמנות לשתף.  אגב, הסרטון נקטע בסופו בשל העדר מקום בפלאפון, אז סליחה על כך.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.