לילה בן הרוש: חודש וחצי אחרי סדנת הואפונופונו התבשרתי שאני בהריון

מאבל כץ מימין

מאת: לילה בן הרוש

מאבל כץ מימין
מאבל כץ מימין וחגית רימון

 

חורף 2014, חג הניסים עוד רגע מתחיל ואני מקבלת שיחת טלפון מיעל שמזמינה אותי לסדנת הו'אופונופונו. האמת, את יעל ואת מאבל כץ מכירה מרחוק כבר זמן רב, אבל איכשהו למי שבאה מעולם הסדנאות והתרפיה של אושו, הו'אופונופונו תמיד היה נשמע לי קליל מדי פשוט מדי…

פשוט  good to be true  2

אז על אף העובדה שאני עוסקת ביחסי ציבור ומכירה את  שמה של המורה מאבל כץ ואף פרסמתי אותה במסגרת שת"פים כאלו ואחרים – מעולם לא הלכתי לסמינרים שלה. איכשהו הפעם משהו בי אמר יאללה הפעם את הולכת, בואי נראה מה זו השיטה המוזרה הזו של הו'אופונופונו.

יום הסמינר הגיע, החלטתי לעשות מסע קטן בשל מצוקת החניה השארתי את הרכב בתחנת האוטובוס ונסעתי לת"א בשעות הבוקר. העיר רק התחילה להתעורר לחיים וריח הסופגניות מעורב באוויר קריר וזרזיפי גשם ליווה את ההליכה לבית ציוני אמריקה.

הגעתי למקום ושם כמות גדולה מאוד של אנשים חיכתה. הרישום היה מהיר ותוך כמה דקות מצאתי את עצמי שותה קפה וממתינה לבאות.

זו הייתה תקופה בחיי שבה הסקפטיות השתלטה עליי ללא היכר, לאחר מספר חודשים של ניסיונות שלי ובן זוגי להרות, הספקות כבר התחילו לכרסם וכל האמונות שיש לי בנוגע ליצירת מציאות התחילו איכשהו להתפוגג.

הנה מתחילים !

מאבל כץ עם מבטא ארגנטינאי חביב נכנסת לאולם ומיד מתחילה לדבר… מתחילה לדבר והיא נראית לי לחלוטין נורמאלית, רואת חשבון יהודייה, אימא לשניים, ובשנים האחרונות גם מפיצה את שיטת הו'אופונופונו.

כשגולשים לעומקם של התכנים מאבל מתחילה ללמד ולהסביר טכניקות שאיך לומר בעדינות, נשמעות לי מופרכות לחלוטין, בעיקר בגלל שהן כל כך קלות לביצוע ולא ממש דורשות מעבר לכמה מילים או פעולות, שהן כל כך פשוטות עד שהן נשמעות ממש הזויות… ואני במהלך חיי הרוחניים נתקלתי בלא מעט דברים הזויים.

לאחר שעתיים של ישיבה באולם ושמיעת דברים בהחלט הזויים יצאנו להפסקה קטנה לנשנש משהו לשתות קפה וכן גם לעכל, יצאתי לחצר של בית ציוני אמריקה, הגשם כבר פסק והאוויר היה צלול ונעים (יחסית לתל אביב) הצתתי סיגריה ותהיתי עם עצמי אם אני בכלל רוצה להישאר שם, כי רבים מהדברים שהיא אמרה נשמעו לי כל כך לא הגיוניים וכל כך הזויים שביני לבין עצמי אמרתי אני סתם מבזבזת יום עבודה חבל…

בכל זאת נשארתי. משהו שאב אותי להישאר בכל זאת ועם עצמי החלטתי שאת הסקפטיות אני משאירה בצד ופשוט מתמסרת.

כל כך פשוט ויחד עם זה כל כך מורכב

מאבל מרבה לדבר על טכניקות ניקוי כאלו ואחרות (שכרגע לא אספר לכם, כי אחרת תחשבו שלגמרי עף לי הפקק) ועל שיטות לשינוי המציאות שלנו שהן מאוד פשוטות לביצוע אך היכולת להתמיד בהן לאורך זמן היא לחלוטין לא פשוטה… ההתמדה בפעולות הפשוטות האלו מבלי לשפוט ובלי להטיל ספקות היא פשוטה.

מה שהכי הרגיע אותי היה שמאבל ציינה שוב ושוב, שאין צורך להאמין, אלא פשוט לעשות!

מעולה מבחינתי! אעשה ומקסימום… מקסימום, זה יצליח!

כנראה שמשהו בכל זאת עבד לי כי הנה מצאתי את עצמי שוב בסמינר השני של מאבל הפעם ב"תדר האפס", שהתקיים ימים ספורים לאחר מכן.

כי אחרי כמה ימים של התנסות בטכניקות של הו'אופונופונו  כלום לא קרה ! ועדיין מצאתי את עצמי 3 ימים לאחר הסמינר הראשון שוב שמה פעמיי אל בית ציוני אמריקה לחלק השני מבחינתי של הסמינר והפעם ל'תדר האפס'.

הגעתי למיקום המוכר, רבים מהפנים שחיכו בכניסה לאולם כבר היו מוכרים והחלפתי חיוכים עם כמה מהם.

הסמינר הפעם היה הרבה יותר עוצמתי מבחינתי, משהו חיבר אותי די מיידית.

שמעתי כמה עדויות של משתתפי עבר ושם מדי פעם ציקצקתי לעצמי נו… אלו בדיוק הדברים שלא קורים אצלי,  אך עדיין הקשבתי ושיתפתי פעולה כשאני מתאמצת לזרוק את ה"אני הסקפטי" הרחק ממני.

בעבודה מול אנשים אחרים לקראת סוף הסמינר התחילה אמונה קטנה, ממש קטנה לחלחל בי וכשישבנו בקבוצה וכל אחד הצהיר איפה הוא יהיה בעוד שנה, הצהרתי את מה שפחדתי להגיד לעצמי.

לקח עוד קצת זמן, עד שבתרגיל אמרתי מפורשות בשנה הבאה אני חווה אמהות בפעם הראשונה.

חזרתי בערב הביתה יישמתי כמה טכניקות (בינינו אלו שהיו הכי קלות ולא דורשות ממני מאמץ…) והמשכתי בחיי. אחרי חודש וחצי התבשרתי שאני בהריון!

לפני כיומיים יעל, שמארגנת את הגעתה של מאבל כץ כל השנים יצרה איתי קשר במייל, עוד חודש מאבל חוזרת לסמינרים, כמובן בחנוכה ואני אחרי שלא התעסקתי בזה הרבה זמן פתחתי את החוברת שניתנה לנו בסמינר והסתכלתי עם כל השיטות הפשוטות של הו'אופונופונו, הנה 10 חודשים לאחר הסמינר אני בחודש 9 מצפה לילד ועוד דברים רבים שנרשמו שם תפסו מקום והתגשמו למציאות בחיים.

מה קרה שם בדיוק, איך מתוך השיטות הפשוטות (עד לפעמים מגוחכות)  קרו הניסים בחיי, אין לי מושג והאמת ה"איך" זה קרה – לא ממש מעניין אותי. השורה התחתונה היא שהמפגשים עם מאבל  כץ יצרו מציאות חדשה בשבילי!

ממליצה לכל אחד מכם פשוט ללכת עם ספקות או בלי ספקות.

ללכת לחוות ומקסימום! מקסימום זה יצליח.

תודה! תודה!  תודה!

אתר אישה מצטרפת להמלצות על שיטת הואפונופונו עם מאבל כץ – זוהי שיטה פשוטה וקלה ליישום, והתוצאות ממנה נפלאות.

מאבל כץ: "הו'אופונופונו מאפשר תוצאות בכל שטחי החיים: במערכות יחסים, כסף, קריירה…" / אתר אישה

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.