חתונה ממבט ראשון – איך זה שמתנות יכולות לעצבן? צילום פפראצי והרהורים נוספים

חתונה ממבט ראשון – איך זה שמתנות יכולות לעצבן? צילום פפראצי והרהורים נוספים / חגית רימון

בעבר לא כל כך צפיתי בתוכנית הזאת, אבל מכיוון שבימינו סדר היום כל כך "עמוס וגדוש", צפיתי בכמה פרקים, והנה כמה הרהורים… מוזמנים להוסיף:

1. שאלה ששאלתי את עצמי – אם אין כימיה וניצוץ במבט ראשון, האם זה יכול יכולה להגיע במבט שני?

לדעתי האישית זה קצת מאולץ. אין כמו לפגוש מישהי או מישהו בפעם הראשונה, ולהגיד לעצמך, אפשר גם אחרי שיחה ודיאלוג, וואאוו… אני רוצה לפגוש אותו/ה גם פעם שנייה…

2. מתנות – הגר דחתה את המתנות מהמזוקן (ניר) וזה רק גרם לה להרגיש יותר מתוסכלת. ואני אמרתי לעצמי, וואאוו דווקא מתאים לי להתעורר כל בוקר עם סנדוויץ מושקע או זר פרחים או מחווה חמודה אחרת.
לכו תדעו… אולי הזקן שלו הרתיע אותה 

3. הקונספט הזה של חתונה בפגישה ראשונה ואחר כך להיות עם המיועד/ת כל הזמן ביחד… תכלס זה ממש קשה. ונוסיף לכך מצלמות וצופים… כמה אומץ צריך כדי להשתתף בכזו תוכנית. אומץ פלוס רצון גדול לאהבה.

4. בסרטים ובדמיון שלנו, וכן, גם בשלי, נראה לי שכל הזוגות מכירים ומיד מתאהבים והכל הולך להם חלק והם ביחד הפילי אוור אפטר. וכך עד שבום, הן מודיעים שהם מתגרשים…
אז התוכנית הזו ממחישה שלא כל ההתחלות קלות… למרות שיכול להיות שכאשר מוצאים את המיועד או המיועדת שהיקום הועיד לנו, הדברים זורמים ביתר קלות.

5. אהבתי היום את הניתוח של הפסיכולוגית את התנהגותה של הגר כלפי המזוקן. היא הסבירה בצורה יפה שהיה עדיף אילו המזוקן היה נושא יותר בנטל ה"באסה" והקשיים של תחילת הקשר. אבל מצד שני, אם הוא באמת רגוע ובאמת רוצה בקשר והוא שמח שפגש את הגר, אז למה לזייף קושי ועצבים?
ומצד שלישי, כאמור, המחוות הקטנות שהוא עושה ממש חמודות.
ואולי פשוט אין ביניהם קליק?

6. הפסיכולוגים בתוכנית אומרים ששווה להיות סבלניים ולהמשיך להכיר האחד את השנייה, גם אם לא מרגישים חיבור טוב מההתחלה. האם זה נכון? למה להכריח את עצמנו?

7. בשורה התחתונה, כמו ששווה להיות בריא ועשיר, כך רצוי להרגיש קליק מטורף ופרפרים בבטן במבט ראשון, או מקסימום בשני 

והנה צילום פפראצי של הגר והמזוקן – נראה שהם נשארו ביחד!!?

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.