הצהרות חיוביות

הצהרות חיוביות

Affirmation הוא כל דבר שאת אומרת או חושבת. כשתתחילי לשים לב לכל מה שאת חושבת או אומרת, אולי תופתעי לגלות כמה מחשבותייך או אמירותייך שליליות. אנו צריכות לאמן מחדש את הדרך בה אנו חושבות ומדברות לתצורות חיובית, בכדי להשיג תוצאות חיוביות.

כל שינוי שנעשה, יהיה חייב לבוא מתוך עצמנו, כמובן. שינוי, עבורי, משמעו שאנו עוברים מתחושה של נפרדות ובידוד ובדידות וכעס ופחד וכאב למצב של שלווה, שלווה נפלאה בה אתה יכול להרגע ולהנות מהחיים באמת, בידיעה מוחלטת שהכל בסדר.

החיים נפלאים, הכל מושלם בעולמי ואני תמיד נעה לקראת הטוב הגדול ביותר שלי.

לכן, לא משנה לאן חיי נעים – כי אני תמיד יודעת שזה יהיה נפלא ואני יכולה להנות מכל מיני דברים.

אנו רוצים לנוע מפחד לאהבה ולהפוך את זה פחות או יותר, למצב קבוע עבורנו.
אנו נעים מעולם בו אנו מסתכלים החוצה מתוכנו ומחפשים אנשים אחרים שיצילו אותנו ויאספו את השברים עבורנו, לעולם בו אנו מתחילים ללכת פנימה ומגלים שיש לנו את הכוח להציל את עצמנו.

זהו דבר נפלא ומשחרר עבורנו. חלק, אולי יראו זאת כדבר מאד מפחיד, כאחריות גדולה, אבל למעשה אנו מגלים את היכולת שלנו להענות לחיים לא כקורבן אלא בדרך שנותנת לנו כוח. יש לנו קשר לעצמי הגבוה שלנו ואנו יכולים לתרום להצלת עצמנו. במקום להיות תלוי במישהו חיצוני אנו לומדים לדעת שיש בתוכנו יכולות עצומות להביא לשינויים חיוביים בחיינו.

מהרגע שאנו מחליטים לעשות שינוי עד שהשינוי בעצם נעשה (כשאנו מקבלים מה שאנו רוצים) יש "תקופת מעבר" – כשאנו נעים בין הסדר הישן והסדר החדש. זהו זמן בו אנו משחררים אמונות ישנות ומנהגים ישנים, זמן של לימוד ותרגול ואז חיים את הדברים עליהם אנו עובדים.
תקופת המעבר היא הזמן שבו אנו מקבעים את האמונות החדשות או הרגשות החדשים או השיטות החדשות או ההתנהגויות החדשות למקום בו הם מהוים חלק טבעי של חיינו ואז נשלים את השינוי/המעבר.

תקופה זו מאופיינת בהתנדנדויות והתחבטויות בין הישן והחדש ואנו נלך קדימה ואחורה בין מה שהיה לבין מה שאנו רוצים שיקרה. תקופת המעבר היא זמן בו הרבה פעמים אנו כועסים על עצמנו בסגנון "הרי אני יודעת מה אני צריכה לעשות, למה אני לא עושה את זה, אני בטח לא מספיק טובה" וכד'. זה טיפשי!
כל תהליך של למידה לוקח זמן, הליכה קדימה ואחורה זה חלק מהתהליך ולוקח זמן עש שאנו מתחזקים באמונה החדשה ומשלימים את השינוי/מעבר. לערוl שינוי לוקח זמן, אימון וסבלנות.
אנו רוצים להיות סבלניים עם עצמנו – לבנות את עצמנו למעלה ולא "לרדת" על עצמנו.
כשאנו "יורדים"על עצמנו – זה לא בדיוק לאהוב את עצמנו. לפעמים צריך שינוי קטן בדרך בה אנו חושבים על מצב מסויים. אם נתעקש לראות דברים בדרך אחרת – הם ישתנו.

כדי לבצע שינוי, אנו צריכים ללכת פנימה ולבחון את האמונות שלנו, ואז נדע מה אנו רוצים לשנות.

אני רוצה ליצור עולם בו בטוח לאהוב אחד את השני. עולם בו יאהבו ויקבלו אותנו בדיוק כפי שאנחנו. כפי שהיינו ילדים. ולא נקבל את זה מאנשים אחרים, אלא אם כן ניתן את זה לעצמנו. כשאנו מרגישים מספיק טוב להיות נאהבים, אז אחרים יאהבו ויקבלו אותנו גם.
אני מאמינה שבאנו לעולם הזה בכדי להתאמן בהרגשת אהבה בלתי מותנית. וזה לא תמיד דבר קל לעשות, להתנסות באהבה בלתי מותנית לעצמנו ולתת אותה לאנשים אחרים. להרשות להם להיות מי שהם ולהפתר מ"ההם" ו"אנחנו" – כי זה הכל "אנחנו" ואנו צריכים לדעת את זה.

אהבה היא התשובה.

שגשוג ועושר

אף פעם לא תוכלו ליצור שגשוג אם תדברו על חוסר הכסף שלכם. זה בזבוז של חשיבה ולא יביא לכם שפע. דיבורים על חוסר, רק יביאו לכם עוד חוסר. חשיבת עוני רק מביאה עוד עוני. חשיבה של הכרת תודה, מביאה שפע.
יש מספר הצהרות וגישות שמבטיחות שפע רב:

לכעוס על אנשים אחרים, על כמות הכסף שיש להם רק תשים קיר ביניכם לבין תזרים המזומנים שלכם.

"אף פעם אין לי מספיק כסף" – זוהי הצהרה נוראית!
"כסף יוצא הרבה יותר מהר ממה שהוא נכנס" – זוהי חשיבת עוני מהסוג הגרוע ביותר.

היקום יכול לענות רק למה שאתם מאמינים על עצמכם ועל החיים. בידקו אלו מחשבות שליליות יש לכם על כסף ואז החליטו לשחררן ולתת להן ללכת. הן לא שירתו אתכם בעבר ולא ישרתו אתכם בעתיד.

תוכלו לקנות כרטיס לוטו מפעם לפעם, בשביל הכיף, אבל אל תבנו על זה שזכיה בלוטו תפתור את הבעיות שלכם. זוהי מחשבה מפחידה של חשיבת עוני והיא אינה יכולה להביא טוב מתמשך לחייכם. לעיתים רחוקות, זכיה בלוטו תביא שינויים חיוביים לחייו של אדם. למעשה, תוך שנתיים, רוב זוכי הלוטו הפסידו כמעט את כל כספם ולעיתים מצבם הכלכלי גרוע ממצבם הכלכלי לפני הזכיה.
זכיה בלוטו לא תפתור את בעיותיכם כי זה לא מערב שינוי בתודעה (מודעות). אתם בעצם אומרים ליקום: "לא מגיע לי טוב בחיי, אל אם כן זה מגיע בפוקס (צ'אנס)".

אם רק תשנו את התודעה שלכם, החשיבה שלכם, להרשות לשפע שביקום לזרום למציאות שלכם – תוכלו לקבל את כל הדברים שאתם חושבים שהלוטו יכול להביא לכם, ותוכלו להחזיק בהם, כי הם יהיו שלכם בזכות התודעה שלכם.

דבר נוסף שיכול להרחיק אתכם משגשוג הוא להיות לא ישרים. מה שאתם מוציאים החוצה בחיים – חוזר אליכם. תמיד. אם אתם לוקחים מהחיים – החיים לוקחים מכם. זה מאד פשוט.
אתם אולי מרגישים שאתם לא גונבים, אבל האם אתם סופרים את האטבים או הבולים שאולי אתם לוקחים מהמשרד? או אולי אתם אנשים שגונבים זמן, או שודדים את הכבוד של מישהו, או מערכות יחסים? כל הדברים הללו נחשבים והדרך שלנו להגיד ליקום – לא מגיע לי הטוב בחיים, אני צריך להתגנב ולקחת את זה.

אז היו מודעים לאמונות שאולי חוסמות את תזרים הכסף לחייכם, ואז שנו את האמונות הללו והתחילו ליצור חשיבת שפע חדשה – אפילו אם אף אחד במשפחתכם לא עשה זאת.
תוכלו לפתוח את תודעתכם לתפיסה שכסף יכול לזרום לחייכם. אם אנו רוצים לשגשג, אנו חייבים לבחור חשיבת שגשוג.

יש לי שתי הצהרות חיוביות בנושא שגשוג, בהן השתמשתי במשך שנים והן עובדות טוב עבורי. הן גם יעבדו עבורכם:
1 – ההכנסה שלי גדלה באופן מתמיד.
2 – אני משגשגת בכל אשר אני פונה.
היה לי מעט מאד כסף כשהתחלתי להשתמש בהן, אבל תרגול עקשני גרם להם להתגשם בחיי.

פעם ביום, עמדו עם ידיכם פשוטות ואמרו: אני פתוחה לקבל את כל הטוב והשפע שביקום. ותודה חיים.
החיים ישמעו אתכם ויגיבו.

הצהרות חיוביות לעושר – אם אתם רוצים שיעבדו, השתמשו בהצהרות הללו עם רגש ומשמעות:

אני מגנט לכסף.

שגשוג מכל סוג נמשך אלי.

בכל מקום בו אני עובדת, מעריכים אותי ואני מתוגמלת בנדיבות.

אני חיה ביקום אוהב, מלא שפע והרמוני ואני אסירת תודה.

עכשיו אני מוכנה להיות פתוחה לשגשוג הבלתי מוגבל שקיים בכל.

החיים מספקים לי את כל צרכי בשפע אדיר.

אני בוטחת בחיים.

חוק המשיכה מביא רק טוב לחיי.

אני נעה מחשיבת עוני לחשיבת שגשוג וחשבונות הבנק שלי מראים את השינוי הזה.

אני מביעה הכרת תודה לכל הטוב בחיי.

כל יום מביא הפתעות נפלאות וחדשות.

אני משלמת את חשבונותי בשמחה ואני שמחה עם כל צ'ק שאני כותבת.

שפע זורם דרכי בחופשיות.

מגיע לי הטוב ביותר ואני מקבלת את הטוב ביותר עכשיו.

אני משחררת כל התנגדות לכסף ועכשיו אני מאפשרת לו לזרום בשמחה לתוך חיי.

הטוב שלי בא מכל מקום ומכל אחד.

מה קראנו עד עכשיו?

מאמרים נוספים בנושא:

למה יש כל כך מעט נשים בפוליטיקה
למה יש כל כך מעט נשים בפוליטיקה?

יש מעט נשים בפוליטיקה בארץ ובעולם כי התפקיד התובעני מגביל אותן מראש. עם זאת, נשים בטווח רחב של גילאים יכולות לבחור מסלול שיקל עליהן להשתלב