פנג שווי והצלחה לעסק שלך – 5 טיפים ראשונים 

האם תרצו שהעסק שלכן יצליח וישגשג? הנה טיפים להצלחה לפי הפנג שווי  

מאת: אביטל לוביא-כהן

• האם תרצו שהעסק שלכן יצליח וישגשג?
• האם תרצו לחשוב בבהירות ולהיות מעשיים ופרקטיים?
• האם תרצו ליצור אווירה נעימה בחברה אשר תעודד שיתוף פעולה בקרב העובדים?

אם עניתם כן, חשוב שתדעו שפאנג שווי מספק פתרונות לכל אלה. פאנג שווי זה גוף עצום של ידע אשר עוסק בניתוב אנרגיה לטובת העסק ובעליו. ניתן לומר בגאווה שבתחום אחד אין לפאנג שווי מתחרים והוא העולם העסקי והצלחה כלכלית. אז מה סוד ההצלחה של עסקים רבים כגון יערות הכרמל, סניפי ארקפה השונים, קניון איילון, קניון מלחה, קניון שבעת הכוכבים ועוד רבים כמותם? איך הם מגייסים את החומרים בעסק לטובת הצלחתם? מה בדיוק גורם לעסקים האלה להיות רווחיים לאורך זמן לעומת עסקים אחרים מתחום זהה? האם מדובר במשהו שקשור במבנה ובפתחים שלהם? האם זה קשור בעיצוב הפנימי שלהם? הרעיון המרכזי והחשוב הוא שהעסק שלכם יעבוד גם כשאתם לא נמצאים בו.
המונח המרכזי פאנג שווי נקרא צ'י = אנרגיית החיים, כוח החיים. כמותו של הצ'י בעסק ועוצמתו הם חלק מהקריטריונים החשובים ביותר לתפקוד העסק.

חשוב להבהיר שיש הבדל משמעותי בין עסק בקניון, עסק ברחוב, עסק בעיר או בבית פרטי וזה בשל האנרגיה שמגיעה אליו. עסק על כביש נהנה מזרימה של צ'י באופן קבוע על ידי הכביש. בקניון – זרימת הצ'י נוצרת על ידי האנשים, ובבית – על ידי האור וההפעלות והתיקונים שהפאנג שווי מציע. אז איך הצ'י בעסק שלכם? דינאמי? רגוע ? שקט ? איטי ?

בשלב הראשון אמנה 5 טיפים עבורכם ליישום בעסק שלכם:

1. הביטו על העסק מבחוץ: האם יש שילוט מכוון בסמוך לעסק כך שניתן לאתר אותו ללא מאמץ יתר? האם יש לו שם מאיר עיניים? לוגו? איך הכניסה נראית? חשוב שתהיה מטופחת, מומלץ למקם צמחים ועציצים (לא דוקרניים) המביאים אנרגיית צ'י מבורכת, האם האבזור נעים ומתאים?

2. דלת הכניסה לעסק – חשוב שלא תהיה עם סדקים, ושסביבת הכניסה תהיה מזמינה לצ'י המבורך (לאנרגיית החיים) להיכנס. חובה לסלק כל מכשול פיזי על מנת שלא יהיה סמל למכשול מחשבתי בהצלחה שלכם. חשוב ליצור מבואה לאיסוף ולאגירת הצ'י (ממש כמו השימוש בעציצים ברחבת הכניסה למסעדות ולבתי קפה למשל). המטרה: יצירת תחושה נעימה עוד לפני הכניסה לעסק, זה מאוד משפיע על הלקוח!

3. פתחו את דלת הכניסה – מהו הדבר הראשון שאתם רואים? מדהים לראות ולהבין שהחפץ / התמונה שתלויים מול דלת הכניסה יוצרים את התדר לכל העסק! מראה ראשון משאיר חותם! גם על בעל העסק וגם על לקוחותיו. חשוב שמול הכניסה נמקם חפץ מעורר השראה או תמונה יפה אשר מתאימה לסוג העסק או לטעמו האישי של בעל העסק כי הוא זה שמנהל אותו ושוהה בו רוב הזמן.

4. אור ותאורה– חשוב שאור יום יכנס לעסק בכל רגע נתון, פתחו חלונות ואווררו באופן קבוע. משרד ללא חלונות משדר תקיעות ויגרום ללחץ ולכאבי ראש. אם אין ברירה ואין חלון במשרד, תלו תמונת נוף. נורת פלורוסנט אינה מומלצת כלל, ניאון משדר גלים ירוקים וכחולים ואשר פוגעים בתחושה הנינוחה לאורך זמן. האור הצהוב מומלץ בחום.

5. סדר וארגון – מהווים את אבני היסוד בפאנג שווי. צ'י תקוע (אנרגיה תקועה) אינו מאפשר זרימה של עבודה. חשוב שלא יהיה עמוס וצפוף בעסק שלכם. עומס חיצוני יצביע על עומס פנימי ולעיתים רבות יוביל לתחושת עייפות ולאות. שולחן העבודה מאוד חשוב בעניין הזה: חשוב לנקות ולסדר אותו ולהציב לעצמכם מטלות לפי לו"ז.

יועץ מומחה יידע בדיוק היכן למקם את הקופה, את שולחן העבודה ואת שאר תיקוני הפאנג שווי (מפל מים, שעון מטוטלת ופעמון רוח מתכת) וזאת על ידי בדיקה מעמיקה של תאריך הלידה של בעל העסק וניתוח התוכנית האדריכלית של העסק. בכך, הוא מזמן ומחזק את הצ'י הכה נחוץ להצלחה עסקית.

התחילו בתיקונים אלו, הם חשובים ודורשים מאמץ והשקעה. בימים הקרובים אפרסם חמישה נוספים לנוחיותכם.
אשמח לשמוע מכם חוות דעת ולענות על שאלות.

שלכם באהבה,
אביטל

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.