סיפור האהבה שלי ושל בעלי

מאת: סנדי סויסה

 

סנדי סויסה

 

סיפור האהבה של בעלי ושלי

זה היה ב- 2006. חזרתי מחו"ל. לא ידעתי כל כך מה אני רוצה מעצמי. החלטתי לשכור דירה, ומצאתי דירה מושלמת במחיר שאוכל לעמוד בו. רצה הגורל ולא הצלחתי להגיע לחתימת החוזה כי נתפס לי כל הגוף והייתי חולה מאוד. ויתרתי על הרעיון. באותה תקופה רציתי מאוד להתחיל ללמוד רייקי ועיסוי שוודי ולא ידעתי איך אשלם גם שכירות וגם לימודים אז נרשמתי ללימודים וחיפשתי דירה עם שותפים. מצד שני של הסיפור היה בחור צעיר שחיפש נואשות שותפים לדירה כי אם לא, הוא היה אמור לצאת מהדירה אבל הוא לא ויתר ולא הכניס כל אחד. הוא ברר את השותפים שבאו לראות את הדירה. אני הייתי ביניהם. ברגע שראיתי את הדירה ידעתי שאני הולכת לגור שם, למרות שהיו איתי כמה אנשים שראו את הדירה והיו בטוחים שזה הם שהולכים לגור שם.

כשכולם יצאו מהדירה כולל אני, קיבלתי סמס מהדייר שכתב לי: דברי איתי כשתהיי לבד. מיד התקשרתי, עליתי שוב והייתה כימיה מטורפת ביני ובינו. נכנסתי לדירה ואחרי שבועיים זה כבר הפך לסיפור אהבה.

בהתחלה היינו ידידים שנהנים מהחיים, לא היה קל להכניס את הבחור למערכת יחסים הוא גם קטן ממני בשלוש שנים אז זה היה מורכב. לאחר חצי שנה של ידידות הפכנו את מערכת היחסים לרצינית. הוא הציע לי נישואין אחרי שנתיים וחצי (כבר לא יכולתי יותר)  והיום אנחנו נשואים כבר 4 שנים ויש לנו 2 בנות מהממות!!

בעלי הוא אדם מדהים שמדריך אותי בהמון תחומים. בחיים בעיקר. אני אישה עצמאית ופורחת בתחום המקצועי, אמא סבלנית ובעלת תובנות רבות על החיים והכל בזכותו. יש לציין שלשנינו יש את החיים שלנו (אני במקצוע שלי והוא בשלו) ונפגשים באמצע לניהול הבית. לכל אחד יש את החופש שלו ואנחנו לא מונעים אחד מהשני לעשות דברים שעושים לנו טוב והמצב הכלכלי לא עוצר אותנו. חיים בצניעות והמון אהבה. אני מאמינה ששכחתי עוד כמה פרטים אבל העיקר כתוב. פשוט סיפור אהבה!

 

אם יש לך סיפור אהבה מופלא – אנא שלחי למערכת אתר אישה – hrimon@gmail.com

 

אתן מוזמנות להצטרף לדף האוהדים של אתר אישה בפיסבוק. עדכונים, כתבות ונשים מקסימות.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.