פסח ויום הולדת 

פסח ויום הולדת 

מאת: חגית רימון

 

 

 

חגית רימון

 

 

פסח מתקרב, וגם יום ההולדת שלי. עוד שבוע וקצת אהיה בת ארבעים. ארבעים! איזה גיל, אה?
לכאורה, גיל בוגר, אבל למעשה, אני מרגישה שאני פוסעת כל הזמן בשבילים חדשים, כמו ילדה. כל יום אני מגיעה לתובנות חדשות על החיים ולומדת עוד דבר מה על עצמי.
השנה הוחלט על מסיבה גדולה בבית של חברות. אני מקווה שאהנה ואשמח וארגיש משוחררת. כשאמרתי לריקי חברתי שאני מקווה שאמצא את עצמי בתוך ים החוגגות היא אמרה לי: שני שוטים של וודקה והכל מסתדר 🙂
אז אולי אאמץ את ההמלצה הזו השנה?
מעולם לא השתכרתי. אני שותה מקסימום כוס אחת של מרטיני או איזה קוקטייל מתוק, ומרגישה שזה בכלל לא משפיע עליי. מקסימום זה גורם לי לעייפות או לכאב ראש בבוקר שאחרי. אבל אולי השנה ייפול דבר ויקרה נס פסח ואשתכר… אבל בעצם, מה כל כך טוב בלהשתכר? השיכורים תמיד נראים לי פאתטיים. אנשים שלא מסוגלים לשמוח בלי אלכוהול, והם מדברים שטויות ונראים די טפשיים.
אז אולי נעזוב את האלכוהול, ופשוט אאחל לעצמי לשמוח ולא לטחון לעצמי את הראש במחשבות כפי שאני נוהגת לעשות במסיבות.
החוכמה היא להנות במקום שבו את נמצאת, בלי להטריד את עצמך בשאלות כמו האם אוהבים אותי? האם אני נראית טוב? פשוט להנות. לרקוד. לשמוח. בלי חששות. בלי עכבות.
אלן דג'נרס היא המודל שאני אוהבת, ולא כל כך מחקה – בתוכניות שלה היא רוקדת ריקוד טפשי ומתוק כשחיוך מרוח על שפתיה, יש לה ביטחון עצמי עצום, והיא עושה מה שבא לה. וכולם מוחאים לה כפיים. נכון, בעבר הורידו את התוכנית שלה בגלל הומופוביה, והיו לה כמה שנים שקטות, אבל היא חזרה ובגדול.

אני כל כך שמחה שהשתניתי ממה שהייתי לפני כמה שנים. הביטחון העצמי שלי עלה (טוב, אני מודה שיש רגעים שהוא בקאנטים), והחלטתי לעשות מה שאני רוצה. הרי אלו החיים שלי! ולא של אף אחד אחר. ולמרות שמסביבי היו גם קולות צורמים, אני המשכתי בדרכי. פוסעת בשביל החיים. נתקלת בפרחים ולפעמים גם קוצים. נכון, גם נדקרתי ונעלבתי, אבל התחזקתי והתעצמתי, והחוכמה היא שאני זו ההולכת, ולא מוליכים אותי.
עוד כמה ימים אחגוג ארבעים, וגם ממרום הגיל הזה אמשיך לחפש ריגושים והפתעות טובות, ואמשיך לעשות את הדברים שאני אוהבת.
אני מודה לכל מי שזרק לי אי פעם מילת עידוד, כי תדעו לכם, למילים יש כוח בל יתואר. כוח לפגוע, וגם כוח לרומם.
נשיקות לכולכם!
ניפגש בשמחות.

hrimon@gmail.com

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.