המשפחה מתרחבת? כל מה שצריך לדעת על ביטוחי בריאות לילדים

מאת: יח"צ

baby_boy

אחד הנושאים שכדאי לתת עליהם את הדעת במשפחות עם ילדים הינו רמת הכיסוי הביטוחי בתחום הבריאות. כולנו מעדיפים לדחות מעל פנינו את המחשבה על מחלות ועל טיפולים מסובכים ויקרים, וקיימת תחושה סובייקטיבית כאילו העיסוק בתחום מזמין את המזל הרע. מסיבה זאת משפחות רבות מוותרות על בדיקה מעמיקה ומסתפקות בביטוח של קופת החולים, או לכל היותר בביטוחים המורחבים שמציעות הקופות. ביטוחים מן הסוג הזה אינם מספקים מענה מיטבי לכל מצב שעשוי להתעורר. הבחירה בביטוח חלקי עשויה להביא למשבר כלכלי דווקא במצבי חיים שבהם הדאגה הכלכלית אינה אמורה להיות בראש מעיינינו.

בוחרים בהגנה מלאה

למרבה הצער, מערכת הבריאות והביטוח הלאומי אינם פועלים בקצב ובצורה שבה אנחנו רוצים כאשר נדרש טיפול מהיר בבעיית בריאות משמעותית.
כדי לזכות בהגנה מלאה על רווחת המשפחה בזמני מחלה אין מנוס מרכישת ביטוח בריאות בסוכנות ביטוח פרטית ולא דרך קופות החולים. רק ביטוח כזה מבטיח כיסוי מלא בכל התפתחות ותסריט.

מה נותן לנו הביטוח הפרטי שקופות החולים אינן מעניקות לנו? תכניות הביטוח הפרטי יאפשרו לכם לבחור את הרופא המנתח, המרדים ובית החולים שבו יתבצעו התהליכים הכירורגיים. קופות החולים מגבילות במידה רבה מאד את בחירת הרופאים שניתן לעשות בהם שימוש, אפילו כאשר רכשתם ביטוח משלים. עם ביטוח פרטי השירות יוענק לכם על ידי הרופאים הטובים בתחומם, במהירות וביעילות תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. ביטוחים פרטיים שונים מעניקים אפשרות לטיפול בחו"ל וכך העולם כולו נמצא על כף ידכם וניתן לבחור בטיפול המיטבי ביותר וברופא המוכשר ביותר בעולם. צריך לדעת שטיפולים מורכבים יכולים לגרום להוצאות בסדר גודל של מאות אלפי דולרים – לא מדובר בסכומים שניתן לעמוד בהם. כאשר משווים את הסכומים שאתם עשויים להידרש להוציא לסכום שתדרשו לשלם עבור הכיסוי הביטוחי, ההוצאה נראית סבירה והגיונית.

נושא חשוב נוסף הוא קבלת השתלות וטיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות. איננו רוצים להגיע, חלילה, למצב שבו הטיפול שאנו מקבלים עבור מחלה אינו דווקא הפתרון הטוב ביותר, אלא הוא הפתרון הרלוונטי היחיד הכלול בסל. במקרים רבים חברות הביטוח יחזירו לכם את הכספים מהר יותר, וכך לא תידרשו להתמודד עם בור כלכלי דווקא במצבי משבר.

לסיכום, אנו מקפידים לא לחסוך מילדינו דבר, משקיעים את מיטב כספנו בחוגי העשרה, מותגי הלבשה ופינוקים שונים.  סדר העדיפויות שלנו לוקה בחסר: הבריאות חייבת לעמוד מעל לכל דבר אחר, והשקעה בכיסוי ביטוחי רחב היא ההגנה הטובה ביותר על בריאות משפחתנו ועל עתידה הכלכלי. מכיוון שאנו נוטים להדחיק תסריטים קשים ורוצים להימנע ממחשבה עליהם, חלקנו בוחרים לא לעסוק בהם כלל. כל עוד אנחנו בריאים הנושא אינו עולה לדיון ואנו נמנעים מלחשוב עליו. עלינו לזכור שחובתנו כהורים היא להיות ערוכים לכל מצב והתפתחות בצורה הטובה ביותר.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.