לקנות רכב בלי כאבי ראש מיותרים

מאת: יח"צ

rתהליך קניית רכב יכול להיות ארוך ומסורבל אלא אם מבצעים הכנה מקדימה אודות הנושא, מגיעים להחלטות ברורות ובוחרים בגוף מימוני שיכול להקל על תהליך זה. מאמר זה יעזור לקוראים לקנות רכב בצורה קלה ומהירה וליהנות מהתוצאה עם חיוך.

קניית רכב- מה חשוב לדעת?

  • קבלת החלטה– חשוב לקחת בחשבון שיש דברים שונים אותם יש לבדוק ברכבים יד שנייה וברכבים חדשים. לכן, ההחלטה הראשונה צריכה להיות האם מעוניינים ברכב משומש או רכב חדש.
  • סוג הרכב– ההחלטה השנייה צריכה להיות סוג הרכב בו אתם מעוניינים.סוג הרכב יכלול את היצרנית, הדגם והשנתון של הרכב.
  • סקר שוק– יש לעשות סקר שוק ובהתאם להחליט היכן אתם מעוניינים לקנות את הרכב. כיום, יש אפשרויות רבות, ביניהן סוכנות רכבים, מחסני רכבים, חברות ליסינג, טרייד אין, חיפוש מודעות באינטרנט וקנייה ישירה מאדם פרטי ועוד.
  • מימון– כאן תקבלו החלטות שישפיעו לרוב על השנים הבאות של חייכם. חשוב לקחת בחשבון שהלוואה מהבנק תיאלץ אתכם להחזיר את ההלוואה בתוספת ריבית (בדרך כלל) ההחלטה על עסקת ליסינג תאפשר לכם לשלם מקדמה ראשונית של עד עשרה אחוזים, ולאחר מכן מדי חודש סכום קבוע עליו הוחלט מראש.

 קניית רכב משומש

  • בעלי הרכב- חשוב מאוד לבדוק מיהו בעליו של הרכב. יש לפגוש את המוכר בביתו או במקום העבודה שלו ולראות את הרכב באור יום. בנוסף, יש תמיד לוודא שהמוכר הוא גם בעל הרכב הרשום במסמכים ואין כאן מקרה של פלילים.
  • רישום הרכב ברישיון- יש לוודא מתי נעשה הרישום של הרכב ברישיון של בעליו. בעלים שמעוניין למכור את הרכב לאחר תקופה קצרה כל מספר שבועות או ימים צריך להדליק נורה אדומה.
  • בדיקה- יש לפנות אל מכון בדיקה בו אתם בוחרים ולא המוכר. המכון חייב להיות מכון מורשה על ידי משרד התחבורה. הבדיקה חייבת להיעשות במכון עצמו והמכון חייב לספק לכם אחריות על הבדיקה. בנוסף, חשוב לבדוק האם הרכב ממושכן אצל רשם המשכונות ולוודא שרישיון הרכב אינו מזויף באמצעות משרד הרישוי.
  • תיקונים- תיקונים יעשו על ידי בעל הרכב.

קניית רכב חדש

קניית רכב חדש היא הוצאה לא קטנה ולכן יש לבחור באמצעי המימון המתאים ביותר. אם אינכם מעוניינים להתחיל ולדלות מידע אודות הרכב בלוחות מודעות ולא מעוניינים להתחיל ולבצע את כל הבדיקות והפרוצדורות הנדרשות שהופכות את תהליך קניית הרכב למסורבל, יש לכם גם אפשרות אחרת בדמות ליסינג. כאן מדובר על חכירה של רכב חדש לשלוש עד חמש שנים. טרם אתם מקבלים את הרכב תצטרכו לשלם סכום מקדמה ראשונית של כעשרה אחוזים מהערך הכולל של הרכב. לאחר מכן תסכמו עם חברת הליסינג מהו הסכום הקבוע אותו תשלמו מדי חודש. לאחר סיום תקופת החוזה, תוכלו לשלם את יתרת התשלום על הרכב או לבחור להחזיר את הרכב ולהתחיל בעסקת ליסינג חדשה.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.