מה כדאי לעשות כשיש לכלב שלך Hot spot הוט ספוט ? / חגית רימון

dog1

לפני כמה חודשים לכלב שלי פתאום הופיע "הוט ספוט" –  דלקת עור חריפה המאופיינת בנגע אדום, רטוב ומגרד על עור הכלב, ובאזור הנגע חלה נשירת שיער.

חשבתי שזה יעבור עם הזמן. אך טעיתי. זה לא עבר.

כשפניתי לוטרינר, הוא חיטא את המקום ונתן גם אנטיביוטיקה ועוד תרופות, והמליץ לבדוק האם הנגע הופיע בגלל אלרגיה למזון כלשהו.

פניתי לחנות זולו ביגאל אלון בתל אביב, והתייעצתי עם המוכר, שסיפר שהוא מומחה למזון. הוא המליץ לי לבדוק החלפת המזון לכלב, למזון אלרגני מיוחד.

ההמלצה שלו היתה למזון מסוג נטורל בלנס בטטה וצבי – המיועד לקיבה רגישה ולכלבים הסובלים מאלרגיות, או למזון אחר מהסדרה לקיבה רגישה.

באופן אישי אני טבעונית, אבל מוכר בחנות חיות אמר לי שהכלבים צריכים בשר, ומוכר אחר אמר שניתן לתת לכלבים אוכל צמחוני. איני יודעת מה נכון. בכל אופן – קניתי את מה שהמליץ לי המוכר בזולו.

יצויין שלפני כן, קרה שמידי פעם קניתי לכלב שלי אוכל מהסופר הקרוב לביתי, והקפדתי על הסוג שכתוב בו "מזון בריאות". יחד עם זאת, כאמור, הכלב שלי סבל מ"הוט ספוט, והפרווה שלו הייתה קשה. המוכר בזולו סיפר לי שסוג האוכל שקניתי בסופר כלל אינו טוב, ובטוח שאינו "בריאותי".

לאחר כמה שבועות בהם נתתי לכלב שלי את ה- "נטורל בלנס" – לפתע ראיתי שמה שהיה לכלב נעלם לחלוטין!!

הפרווה שלו צמחה שוב וכיסתה את כל האזור, לא נותר שום פצע, וכל הפרווה שלו הפכה לרכה ונעימה.

זה אינו מדור פרסומי, ואני מפרסמת כאן את ההמלצה שלי כדי שתדעו שיש פתרון נגיש ל- "הוט ספוט", בלי תרופות. פשוט להחליף את המזון למזון מיוחד לקיבה רגישה.

מה שקרה לכלב שלי מראה את ההשפעה העצומה שיש למזון שהוא אוכל על בריאותו.

כמובן שבכל מקרה כדאי להתייעץ עם וטרינר או עם מוכר בחנות חיות שאתם סומכים עליהם.

המון בריאות לכן ולכלב שלכן!!

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.