בוקסינג דיי באנגליה – נשים, זה בעיקר בשבילכן!

מאת: יח"צ

lo


הבוקסינג דיי באנגליה, לא קשור כלל לענף הספורט האתגרי- אגרוף, אלא רק לשופינג. בעוד שתעשיית הספורט נהנית מהילת היום שבמהלכו תמיד יש גם לא מעט אירועים ספורטיביים שונים, במקורו, הבוקסינג דיי סובב כולו סביב אריזות. אכן, אלה הן קופסאות המתנות שעומדות במרכזו של אחד מהאירועים השמחים ביותר של המדינה.

מאחורי השם המהולל עומדות כמה תיאוריות אודות מקורו, יש הטוענים כי אלה מתייחסים אל קופסאות המתנה שמאפיינות כל כך את חג הכריסמס באופן כללי, אחרות מייחסות את מקור השם לנוהג הענקת קופסאות מתנות לעובדים על ידי מעסיקיהם, ובכל מקרה, היום הוא השם לתקופת הסיילים הגדולה והמשתלמת ביותר של השנה כולה.

בזכות המבצעים והנחות הענק, אוספים האנגלים את כל אריזות וקופסאות המתנה שקיבלו והולכים להחליף את המתנות ביום הנפלא שיעניק להם מבחר עשיר ורחב יותר של אפשרויות המרה, או סתם נהנים משופינג משתלם גם אם אין להם מה להחליף.

חופשה בלונדון של החורף

לונדון הגשומה ידועה בזכות מזג האוויר הסוער שלה לאורך כל חודשי השנה, מה שהופך דווקא את החורף לאטרקטיבי ביותר במדינה מיוחדת זו.

בזמן שמדינות רבות ברחבי העולם סובלות מירידה משמעותית באחוזי התיירות במהלך חודשי החורף,  לונדון שבחורף שממשיכה להיות גשומה וסגרירית כמו תמיד, בכל זאת נשארת גם פופולארית כתמיד.

בזמן שבחוץ יכול להיות קר וסוער, כל המתחמים בלונדון מתוכננים בתשתית מצוינת שמספקת אטמוספרה נעימה וחמימה, כך שהחורף כמעט ואינו מורגש כלל.

הבוקסינג דיי, לצד עוד אין סוף סיבות נוספות, הופך גם הוא את לונדון לאטרקטיבית בחורף. מכירות החיסול האינסופיות מושכות אליה לא רק את המקומיים, אלא תיירים מרחבי העולם כולו שמבקשים גם הם ליהנות ממיטב המותגים והמוצרים השונים בהנחות ענק, בלונדון. גם אם אין לכם מתנות להחליף כמו לאנגלים, זה לא אומר שלא תוכלו ליהנות מהמבצעים המטורפים ולחזור עם שלל הביתה.

טיסות ללונדון תוכלו למצוא במחירים ידידותיים גם בעונת פיק שכזו, כך גם בתי מלון וחבילות נופש באופן כללי, והנה לכם הזדמנות לחופשת חורף מושלמת.

לא רק שופינג

עם כמה שזה מפתה וכייף, אל תיכנעו רק לשופינג בחופשה שלכם. אם אתם כבר בלונדון, וגם אם זה לימים ספורים בלבד, הקפידו להגיע לפחות לגלריה אחת, למוזיאון אחד ופנקו את עצמכם גם במופע כלשהו.

לונדון היא בירת תרבות עולמית ולצד האמנות האוונגרדית, תוכלו למצוא גם לא מעט אמני אנדרדוג שיעניקו לכם טעם חדש לחוויה התרבותית והאמנותית שלכם.

בזכות ההיצע העשיר שיש בה תוכלו למצוא לא מעט מקומות ומופעים שמהם תזכו ליהנות ללא עלות כלל, או בעלות סמלית בלבד. כמו כן, יש המון אתרי אינטרנט שיעניקו לכם קופונים, וואוצ'רים והנחות למקומות שונים, מה שיאפשר לכם לחסוך עד מחצית המחיר ולפעמים אפילו יותר.

והטיפ האחרון והחשוב ביותר, בלונדון, כמו בלונדון, אם אתם מתכננים להגיע למסעדה, הופעה או לכל מקום אחר, הקפידו לוודא תחילה אם יש קוד לבוש ומהו. לרוב יהיה קוד לבוש, ובמרבית המקרים כנראה ישלחו אתכם בחזרה הביתה, או לחנות הקרובה, אם לא תעמדו בו.

הצטרפו לאתר אישה בפיסבוק

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.