רפואה סינית עוזרת / טומי פישר, מרפא ברפואה סינית

טומי פישר מטפל ברפואה סינית ומספר על מקרה שבו פנתה אליו אישה שסבלה מנימול… האם בעייתה נפתרה? 

טומי פישר, מרפא ברפואה סינית

השיחה הבאה התקיימה לפני כ-20 שנה, בין חבר טוב (גניקולוג במקצועו) לביני:

– "אז מה, אתה הולך ללמוד רפואה סינית – מה התחזיות שלך לגבי זה ?! "

– "אני מקווה להיות מעולה במה שאני עושה" – עניתי.

החבר הרעים בקולו – "מה זאת אומרת "אני מקווה" – אתה תהיה מעולה, אתה תהיה הטוב ביותר".

אינני יודע אם אחרי 20 שנה נהייתי הטוב ביותר, כל מה שאני יכול לומר שאני משתדל לקיים את רוח השיחה ההיא.

אני מאמין בכל מאודי שעל מנת להיות רופא טוב, קונבנציונלי או אלטרנטיבי, זקוקים ל-3 תכונות עיקריות, בסדר הופעתם:

1. אמפתיה אינסופית למטופל

2. צניעות לכת

3. ידע ללא פשרות

ליידע מצטרף כמובן ניסיון חיים וניסיון טיפולי שבלעדיהן העיסוק ברפואה אינו שלם.

במשך שנות עבודתי הרבות הופיעו על סף דלתי מטופלים רבים ומגוונים, רובם פליטי הרפואה הקונבנציונלית וחלקם בעלי אמונה חזקה ביכולת גופנו להתגבר על מצוקותיו, בעזרת מומחים לדבר – לרובם עזרתי, אם באופן מלא ואם באופן חלקי, אך כולם, ללא הבדלי גיל, מין או דת הבינו שגייסתי את כל הכלים האפשריים, כי מלבד דיקור, שהוא עיסוקי העיקרי, נעזרתי גם בדיסציפלינות האחרות שאני שולט בהם – צמחי מרפא, הומיאופתיה קלאסית, רייקי, אי-צ'ינג, סו-ג'וק וניסיון חיים עשיר ומגוון.

ובלי תיאור מקרה אי אפשר, אז אביא כאן דוגמה למטופלת בת 40 לערך שסבלה מתופעה מוזרה, ולא הצליחה לקבל מזור באף שיטה אחרת – כל בוקר היא קמה עם צד שמאל (בעיקר גפיים) מנומל וחלש ולקח לה לפעמים שעה עד שהשתחררה מהתופעה המעצבנת – כל היום עבר ללא הנ"ל ובבוקר למחרת – חוזר חלילה – כך במשך השנה הקודמת לביקורה בקליניקה שלי.

היה ברור שמדובר בחסימה אנרגטית כלשהי בעמוד השדרה שלה שנוצר כל פעם מחדש כשהגוף נמצא במנח אופקי – היה צורך לסלק חסימה חלקית זו מבלי לזעזע את שאר המערכות, שתפקדו בסדר.

שיטת העבודה שהחלטתי עליה הייתה דיקור קל בגפיים ובמקומות האמונים על פתיחת חסימות, בשילוב עם רייקי, להעצמה עדינה של אפקט הדיקור.

עשינו עוד שני טיפולי חיזוק ונפרדנו לשלום. פגשתי אותה אחרי שנה והיא דיווחה לי בשמחה שנפטרה לגמרי מהתופעה. שני טיפולים עברו ללא אירועים מיוחדים – בטיפול השלישי, בעודי מחזיק את כפות הרגליים שלה בזמן הרייקי, הרגשתי זרם עקשני של נימול (הטרמינולוגיה לא מקרית !) מרגל שמאל שלה לכיוון העורף שלי למשך שניות ספורות, עד להיעלמותו המוחלטת; הבנתי שנפל דבר – שלחתי את המטופלת לביתה מלווה בבקשה להתקשר אלי למחרת בבוקר ולדווח לי; היא הופתעה מעט מבקשתי אך הסכימה, ולמחרת בבוקר, די מוקדם יש לומר, צלצלה אלי כשצליל תרועה בקולה – קמתי כמו חדשה – לא נימול ולא ציפורים !!

אני לא טוען שיש לי פתרון לכל דבר, אבל יש לי מסר חשוב למתלבטים – טיפול ברפואה טבעית לא רק חוסך מאתנו סכין מנתחים או תרופות כימיות מזיקות, אלא מחזיר לגופנו יכולות שאבדו לו במהלך חיינו המוטרפים עלי אדמות – ותחשבו על זה !!

 

 

 

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.