כשהחזקת רכב הופכת למעמסה – ומה הפתרון?

ביקורים במוסך מחייבים הוצאה כספית לא מבוטלת והם מלווים בבזבוז זמן, עצבים ותסכול. אם גם לכם נמאס מהביקורים האלה, כדאי שתשקלו בחיוב את היתרונות של החלפת רכב.

מאת: יח"צ

car1

בעלי רכבים פרטיים מכירים היטב את התסכול המלווה ביקור במוסך. מלבד ההוצאה הכספית שעשויה להגיע לאלפי שקלים, ביקור מן הסוג הזה מחייב לפחות חצי יום חופש. יש לתאם את הביקור במוסך לשעות הבוקר או הצהריים, להיערך לתחבורה חלופית למינימום 24 שעות וגם לשאת בהוצאות על תחבורה ציבורית. ביקור במוסך מלווה בעוגמת נפש ובתחושת חוסר אונים הנובעת משורה ארוכה של מושגים טכניים לתקלות הנפוצות. מעבר לכך, הביקור במוסך פוגע בשגרת המשפחה והוא מקשה בעיקר על הורים לילדים.

הדרך הטובה ביותר להימנע מביקורים תכופים במוסך היא פשוט להחליף את הרכב. אפשר לעשות זאת עם רכב חדש או משומש, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ובסופו של דבר גם לחסוך כסף. על אף ההוצאה הראשונית על החלפת רכב, בסופו של דבר מדובר על עסקה משתלמת שתחסוך לכם הרבה כאב ראש.

השוואה בין רכב משומש וחדש

הדילמה העיקרית היא האם להעדיף רכב משומש או חדש. לכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות אחרים ששווה להכיר. היתרון של רכב משומש הוא כמובן מחיר נוח, אספקה מיידית ואפשרות למיקוח מול המוכר. החסרונות הם שלא כל הרכבים המשומשים מגיעים במצב מכאני טוב. מי שאין לו ניסיון במכונאות צריך להגיע עם הרכב למכון בדיקה אובייקטיבי, לבקש דוח ממצאים מסודר ובמידת הצורך לגלם את עלויות התיקונים הקריטיים במחיר העסקה.

היתרונות של רכב שנמכר ישירות דרך היבואן הם אבזור מלא, שקט נפשי ופינוק. רכב כזה הוא השקעה לטווח ארוך, בניגוד לרכב משומש שידרוש גם הוא לא מעט ביקורים תקופתיים. הדגמים החדשים לא אמורים להיכנס למוסך אלא לצרכי ביקורת בלבד. מי שיודע איפה לחפש ימצא דגמים חדשים במחירים אטרקטיביים ובתנאי פריסת תשלומים נוחים במיוחד. אלו גם רכבים שעומדים בתווי התקן המחמירים בעולם מבחינת בקרת איכות והם מיוצרים בסטנדרטים גבוהים.

כך תמצאו את הרכב הבא שלכם

החלפת רכב דורשת מכם הקצאה של כמה ימים לפחות לטובת השוואה בין הדגמים השונים. צרו קשר עם היבואן ואל תתביישו לתאם נסיעת מבחן על דגם שנראה לכם מתאים. הגדירו את הצרכים והמטרות והתייעצו עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון. השתמשו במידע המופיע באתרי האינטרנט, היעזרו בניסיון שצברתם מהרכב הישן והיכנסו לעובי הקורה בעזרת המפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן.

ידע הוא כוח ובתחום הרכב הוא שווה לכם גם הרבה כסף. אתם לא היחידים שנמאס להם מביקורים תכופים במוסך, אבל עכשיו אתם יודעים מה לעשות: השקיעו את הזמן הדרוש בהחלפת רכב ולא תתחרטו.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.