המופע עצקרח – להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק + סרטון

בכורה- עצקרח  ICETREE

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק

היצירה החדשה של להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק היא מסע גילוים מרתק בין השכבות הארכיאולוגיות של יצירתם המשותפת. ביחד הם חוזרים אל נופים מוכרים ממרחק מבוקר, כמו קריאה מחודשת של מכתב שנשלח מארץ רחוקה, מזמן אחר ומתפזר על פני הווה והוויה שונים בתכלית וממציאים עצמם מחדש.

בנקודות החיבור בין החלום לקונקרטי, לבין הרוח והחומר, מאירים השניים בפנס קסם את הקרקס האנושי. זהו הנונסנס של הקיום שמניע, הלכה למעשה, את ליבת היצירה. תוך התכתבות עם תיאטרון האבסורד מציצה העבודה על חברה מנותקת שחיה על קצה צוק ומבקשת לייצר לעצמה סדר בתוך הכאוס.

בנבכי עולמם הפנטסטי של פינטו ופולק  הכסאות של יונסקו מרקדים והאבסורד נדמה באחת כהגיוני מפגש קומי-טראגי בין דמויות שמחפשות מחבר, הוויות שנשכחו במקום שהוא שומקום וכל מקום ויצרו לעצמם עולם שעשוי מחלומות שבורים.

כוריאוגרפיה, עיצוב פסקול, עיצוב תלבושות וחלל : ענבל פינטו, אבשלום פולק

עיצוב תאורה: יואן טיבולי

משתתפים: ג'רמי אלברז', אריאל גלברט, נוגה הרמלין, אופיר ינאי, מרתה לואיזה ינקובסקה, קורדליה לאנגה, מורן מולר, עמית מרסינו, צבי פישזון.

מנהלת חזרות: דינה זיו

משך המופע הינו כשעה ללא הפסקה.

לוח המופעים אוקטובר:

יום חמישי-5.10.2017 בשעה 21:00

יום שישי -6.10.2017 – בשעות 14:00, 21:00

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק נמנית על להקות המחול המובילות בישראל ויצירותיה השונות הקנו לה עד היום שם והערכה בישראל וברחבי העולם.  משנת 1994 מעלה להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, יצירות מחול חדשניות, מקצועיות ומלאות דמיון המיועדות לכל פלחי האוכלוסיה. ייחודם  של היוצרים בא לידי ביטוי בכל פרטי ההופעה כולל כוריאוגרפיה, מוסיקה, עיצוב תלבושות, עיצוב תפאורה ותאורה. בנוסף לתשבחות וההוקרות להן זוכה עבודת הלהקה בארץ – היא מוזמנת תדיר לייצג את ישראל בפסטיבלים חשובים ומרכזים תרבותיים מובילים ברחבי העולם. ללהקה, המקיימת תדיר הופעות מחול בישראל וברחבי העולם, צוות של 11 רקדנים / שחקנים.

כל המופעים יתקיימו בסוזן דלל

 מחיר כרטיס 150 ₪ ,טלפון קופת סוזן דלל – 03-5105656

 

  ביקורות ל"עצקרח" מן העתונות:

"חגיגה אנרגטית מסעירה, ומשעשעת להפליא"

"טעימה מחודשת ממתקים מוכרים"

"המחול הכי חם ונוגע ומצחיק וכן שתפגשו"

דפנה לוי/ לאישה 19.6.2017

 

""עצקרח", העבודה החדשה של ענבל פינטו ואבשלום פולק, היא מאוד יפה. אפילו מאוד מאוד מאוד יפה. לא במובן השטוח או החלול, אלא כל כמה שיופי מעיד על הקפדה, מחשבה, בנייה מדוקדקת של עולם בימתי ופנטזיה תנועתית ואסתטית."

טל לוין / עכבר העיר 21.7.2017

 

"עצקרח – יצירה חדשה מופלאה של ענבל פינטו ואבשלום פולק, המתרחשת באולם המתנה בטרמינל, יצירה עדינה שבמהלכה נשטפתי תחושת אושר".

רות אשל / הארץ 23.7.2017

 

"עצקרח של ענבל פולק ואבשלום פינטו מעניק עולם שלם של רענון ופנטוז, ממש כמו עץ שלם של משקה קר ומתוק, אבל בריא. הפתיחה מציעה רומנטיקה לא ממומשת, אבל מאוד מרומזת ומעוררת תקווה, לצלילי טנגו פולני."

אורה לב רון / Spotit 21/07/2017

 

"עצקרח, מכניס אותנו לעולם פנטסטי מלא דמיון. החוקים נשברים – החפצים מקבלים חיים ואנשים הופכים לחסרי חיים. נדמה שעצמותיהן של הדמויות עשויות מגומי, לפעמים ראשן נעלם או שיש להן דווקא שני ראשים… ביקור בן שעה בעולם אחר."

ענבל בן-חמו / סלונה 23.7.2017

"פינטו-פולק יוצרים צוות מהודק, מנוע יצירתי גדוש עוצמה וכשהוא במיטבו, כמו כאן, בעצקרח" הוא מבריק, מצחיק, עוצר נשימה, אך גם חדור פיוט ועצב בה במידה שהוא קרקסי."

אורה ברפמן / Dancetalk 23.7.2017

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.