אישה ילדותית: לא רוצה זוגיות. תנו לחיות בשקט!

מאת: ציונה אבירם, נומרולוגית

ציונה אבירם, נומרולוגית

 

 

"אני צוחקת, כי כל מה שאמרת נכון בלי שסיפרתי לך! במיוחד על זה שאני ילדותית ודרמטית. כל דבר אצלי באקסטרים. אני מתחילה משהו ולא מסיימת. כל מה שקורה לי – אני רצה ומספרת. מתייעצת ומשגעת את כל העולם. בסוף, עושה מה שבא לי. וזוגיות? נמאס לי מהעיצות של כולם! עזבו אותי בשקט – לא רוצה זוגיות!!"

עם יד על הלב: אישה ילדותית זו מתכוונת למה שהיא אומרת? ממש לא! כי אם לא רצתה זוגיות – לא הייתה מבקשת עזרה. וטוב שכך, מכיוון שהמילים שנאמרו כאן מפיה הם רק מהפה החוצה. ופיה, ברוך השם מפיק מרגליות. הבטחות. דיבורים ובמיוחד דרמות שמקומם על בימת הקאמרי. וכן, המלצתי לה ללמוד משחק – שם היא תוציא את כל האנרגיה הילדותית שלה.

אישה ילדותית: היכן זה בא לידי ביטוי במפת לידה נומרולוגית קבלית? בשלושה מקומות עם מספר זהה: בדרך החיים, במספר יום ומספר גורל. מספר שלוש דומיננטי במפת הלידה, מגביר את התכונות החיוביות והשליליות. מצד אחד יש לה כשרון ביטוי מעולה וחשוב לה לבטא את הרגש שבה. היא אופטימית, יצירתית, מצחיקה ואוהבת את החיים. מצד שני – קושי לקחת אחריות וללכת עם דברים עד הסוף. רצון לסיפוק מיידי- כאן ועכשיו. אומרת את כל האמת ומספרת לכל העולם מה עובר עליה. ולבסוף, התנהגות ילדותית ודרמטית מאד מאפיינות אותה. בקיצור: עושה מזבוב פיל!

גלגול קודם: איך הוא קשור לקושי ולקיטורים של אישה ילדותית שלנו? האמת- לא פשוט לה. זיכרון נשמתי ( גלגול קודם) של שואה לא ממש מקל על הילדה- אישה שלנו. מצד אחד מפת הלידה שלה מצביעה על ילדותיות מסוימת. בא גלגול קודם ועוד יותר שואב אותה לשם. נותן לה תחושה של קרבנות, קשה לי והמון בלבול בחיים. גורם לה להיות חרדתית ופגיעה. בגלגול קודם לא חוותה את החיים במלואם לכן היום- יש לה חששות וזו הסיבה שכל הזמן שואלת ומתייעצת עם כולם. חשה חוסר אונים ותחושת כבדות עד כדי: "עזבו אותי- נמאס לי מהכול! "

האם אישה ילדותית זו- תתבגר ותיקח אחריות בלי להישאב למקומות של קושי? בהחלט אפשרי! עצם המודעות למקומות החוסמים אותה – מקל עליה להתבגר, לקחת אחריות על חייה ולהתגבר. כי מהיום יודעת היא שעל מנת להשיג תוצאות בחיים- עליה לקחת אחריות ולא להישאב למקום זה המוכר לה מגלגול קודם. עבודה מסודרת, זוגיות ובכלל – הכנסת רוטינה לחייה יסייעו לה לחיות כאן ועכשיו.

מנפלאות גלגול קודם: מה עוד יסייע לאישה ילדותית זו להתבגר?

• עליה לעבוד על המשאבים ולהשתמש בהם נכון.
• לנהל את חייה לפי סדר עדיפות.
• לקחת סיכונים וללכת עם דברים עד הסוף!
• מתן עזרה לזולת משחרר תסכולים ובדרך עקיפה מסייע גם לה.

הזכרנו משאבים: הבה נמנה אותם ונראה כיצד יעזרו לאישה ילדותית שלנו לגדול.

1. שורש הנשמה מצביע על אישה חמה, אימהית וטיפולית. ( "נכון, אני חונקת ואפילו אומרים לי: אל תהיי אימא שלי- מספיק לי אחת!")
2. מספר יום וגורל מצביעים על יכולת להתחבר למודע ולתת מודע ולהגיע לאיזון בחיים. ( "ממש מעודד")
3. כל היסודות מופיעים בשמה ומסייעים גם הם לבנות את החיים שלה באיזון. ("נהדר לשמוע!")
4. נוטה לשלום עם כל אדם ואדם ובעלת אופי נוח למרות עקשנותה. ("יותר מדי")
5. יש לה פוטנציאל רב להצלחה בזוגיות כי היא מסורה ומתמסרת לבן זוגה ולילדיה. ("נכון, צודקת")

שנה אישית נומרולוגית: האם מסייעת לאישה ילדותית שלנו לגדול? ועוד איך! במיוחד שהיום נמצאת היא בשנה של סיום תהליכים שמעיקים. מתפטרת מכל מה שלא משרת אותה. משחררת מחסומים ודעות קדומות, ובעזרת השם ( תרתי משמע)- בתחילת יום הולדתה הקרוב, תהיה מוכנה ומזומנה לזוגיות יפה ומאושרת.
"מדהים מה שאת אומרת! בדיוק השנה העפתי מהחיים שלי כמה חברות. נפטרתי מכל מה שעושה לי רע. החלפתי מקום עבודה והשנה החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהבין: איך בחורה מקסימה כמוני ("חברות אומרות שאני מושלמת") לא מצליחה למצוא זוגיות טובה. אז מהיום, אני הולכת לעבוד על כמה דברים:

• אפסיק לשגע לכולם את המוח. אקח אחריות על החיים שלי ואהיה החלטית ונחושה.
• אפסיק עם הדרמות ואתחיל להגיב ממקום בוגר ולא ילדותי.
• אשחרר כוחניות, רצון לשלוט, התחשבנות וביקורת.
• אפסיק לשתף את כל העולם בחיים שלי.
• לא אחנוק את בני הזוג שלי מרוב דאגה אימהית ואשמור על גבולות.
• אזהר לא לפגוע באחרים באמירת כל האמת.

נשים יקרות (וגם גברים) מוכרת להם התנהגות ילדותית? רוצים להבין מאיין היא נובעת? לקבל כלים להיפטר ממנה?

צלצלו אלי עוד היום- 052-8231669
אני פה בשבילכם, באהבה ומכל הלב,

ציונה אבירם- נומרולוגית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.