ג'יפים מומלצים לנשים

מאת: יח"צ

קטגוריית רכבי הפנאי-שטח הובילה לכך שיותר ויותר נשים בישראל בוחרות לנהוג באחד מאותם רכבים הנכללים בקטגוריה זו. בשורות הבאות ריכזנו עבור הנשים שביניכן רשימה של תתי-הקטגוריות בקטגוריית רכבי הפנאי –שטח.

מספר מילים על רכבי פנאי-שטח

רכבי הפנאי- שטח הזוכים כיום לפופולאריות עצומה בקרב נשים וגברים בכל רחבי העולם, הן למעשה רכבים מוגבהים המותאמים גם לנסיעת כביש וגם לנסיעת שטח. רכבים אלו מיוצרים כיום על ידי כל אחת מיצרניות הרכב המובילות, וזאת בשל הביקושים הרבים לרכבים מסוג זה.

רכבים בקטגוריית פנאי –שטח

קטגורית רכבי הפנאי- שטח נחלקת למספר תתי קטגוריות וכוללת את קטגוריית הג'יפונים (רכבי הפנאי שטח הקטנים), קטגוריית רכבי הפנאי- שטח בגודל בינוני, קטגוריית רכבי הפנאי-שטח בגודל מלא וקטגוריית רכבי הפנאי שטח היוקרתיים (בגודל קומפקטי, בינוני ומלא).

מרבית הנשים הבוחרות לנהוג על גבי ג'יפ, בוחרות לעשות זאת באמצעות רכבים מקטגוריית רכבי הפנאי-שטח הקטנים (ג'יפונים) או מקטגוריית רכבי הפנאי שטח היוקרתיים בגודל קומפקטי. המראה החזותי של רכבי הפנאי שטח בקטגוריות אלו, הינו מראה יוקרתי, טרנדי ואופנתי, המעניק ערך מוסף לכל נסיעה ונסיעה, ואף על פי שמרבית הרכבים הנכללים בקטגוריית הג'יפונים אינם מותאמים לנסיעת שטח מאתגרת (מרביתם אינם מאובזרים בהנעה 4X4), הם מהווים את הבחירה הנפוצה ביותר בקרב נשים.

מרבית הג'יפונים המיוצרים כיום על ידי יצרניות הרכב הגדולות, הן למעשה הגרסה המוגבהת של דגמי הסופר מיני המיוצרים על ידיהן. בחלק גדול מהמקרים, הג'יפונים אינם מהווים תחליף אופטימאלי לרכב המשפחתי, ולכן הם מהווים כרכב שני במשפחה, רכב המשמש בעיקר את הצד הנשי של המשפחה.

רכבי שטח המיועדים בעיקר לנסיעת שטח כגון ג'יפ רנגלר רוביקון של חברת JEEP, הם עדיין רכבים הנמצאים בשליטה כמעט מוחלטת של הצד הגברי, אך בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר נשים מצטרפות לטיולי ג'יפים בשטח כאשר הן מובילות רכבי שטח אמיתיים ואימתניים במיומנות שאיננה נופלת מזו של הגברים.

j

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רכבי פנאי-שטח, כיצד תבחרי בהם?

בדומה לכל בחירת רכב מקטגוריית רכב אחרת, גם במסגרת בחירת רכב מקטגוריית רכבי הפנאי-שטח, הבחירה חייבת להיעשות במסגרת התאמה מלאה בין צרכי הנסיעה היומיומיים שלך לבין התקציב העומד לרשותך.

במידה ואת נמנית על חובבות הטיולים בשטח, אנו ממליצים לך לרכוש רכב פנאי שטח המתאפיין ביכולות נסיעת שטח שאינן נופלות מיכולות נסיעת הכביש שלו. במידה ואת מעוניינת ברכב אופנתי וטרנדי, אנו ממליצים לך לבדוק את רכבי הפנאי שטח הקומפקטיים או היוקרתיים העומדים לרשותך.

כך או אחרת, אנו ממליצים לך לעשות שימוש מלא ביכולות הרכב, כלומר, נסיעת כביש לצד ביקורים תכופים בשטח לצורך טיולי שטח עם הג'יפ החדש אותו את רוכשת. ארצנו אומנם קטנה, אך היא משופעת במסלולי טיול יומיים המיועדים לאוהבי הטבע והמרחבים הפתוחים, ואין שום סיבה בעולם שלא תאפשרי לעצמך את חווית הנסיעה בשטח.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.