מוצרט גרופ מגיעים לראשונה לישראל בתאריכים 23-25/6/2016 תל אביב, חיפה וירושלים

מוצרט גרופ - קרדיט צילום - Ottavio Tomasini.

אחרי 4000 הופעות ב-50 מדינות וארבע יבשות, פרסים בינלאומיים ומאות אלפי צפיות ביוטיוב:

מוצרט גרופ מגיעים לראשונה  לישראל

מופע גאוני ובו ארבעת הווירטואוזים משלבים בין מוסיקה קלסית לקומדיה ומצחיקים את הקהל עד דמעות.

תאריכים: 23-25/6/16

אחרי למעלה מ-4000  הופעות בארבע יבשות מגיעה הרביעייה הייחודית "מוצארט גרופ" (Mozart Group) לסיבוב הופעות ראשון בישראל במסגרתו תפגין בפני הקהל הישראלי את יכולותיה הווירטואוזיות במוסיקה קלסית ואת יכולותיה הקומיות המצחיקות את הקהל צוחק עד כדי דמעות.

ההופעות בישראל יתקיימו בהיכל התרבות ת"א 23/6 , בתיאטרון ירושלים 24/6 ובאודיטוריום חיפה 25/6.

ביקורות מהעולם מגדירות את המופע כ "גאוני, כזה שמוצרט עצמו היה שמח להצטרף אליו (l’Adige,Trento, איטליה), או  "ארבעת הנגנים המצוינים מצחיקים את הקהל עד דמעות… מסע מוזיקלי מדהים ברחבי העולם ובכל התקופות!" (DNA, Strassbourg, צרפת),

 

רביעיית המיתרים "מוצארט גרופ" מורכבת מארבעה נגנים וירטואוזים שסיימו הכשרתם באקדמיות המוסיקה של וורשה, לודג' ופולין, אך החליטו שאינם יכולים לקחת עצמם יותר מדי ברצינות. הם מציעים עוד דרך לחוות מוסיקה קלאסית: לא לקחת אותה יותר מדי ברצינות. לצחוק איתה ולהנות!!

חברי הרביעייה, הכנרים פיליפ חסלר ( Filip Jaslar) ומיכאל סיקורסקי ((Michał Sikorski, הויולן פאוול קובאלוק (Paweł Kowaluk) והצ'לן בולק בלסזיק (Bolek blaszczyk) , מעידים על עצמם שהם "קיימים למרות הפורמאליות של היכלי הקונצרטים הגדולים, למרות אוהביה הפאנאטיים של המוסיקה הקלאסית ולמרות מעריצי להקות רוק, ראפ או פופ שנרתעים ממוסיקה קלאסית" .

המופע המוסיקלי- קומי אותו יצרה הרביעייה – מהנה מבוגרים וצעירים כאחד. במופע הופכת המוסיקה ולא המלים למקור צחוק שאי אפשר לעמוד בפניו. מצד אחד, זה רסיטל קלאסי עם יצירות של מלחינים כמו אנטוניו ויוואלדי, ווולפגנג אמדאוס מוצרט ומצד שני, זהו מופע קומי השומר על גישה מכבדת ועמוקה של מה שידוע כ"מוסיקה קלאסית" אך שובר את הרצינות המוחלטת שלה עם הפתעות רבות המשלבות בדיחות מוסיקליות מעולם מוזיקת הקאנטרי, הכליזמר,  הטנגו, הגראנג', הבלוז, גרשווין, הביטלס, ג'יימס בונד, מונטי פייטון ועוד.

חברי הרביעייה מדגישים שההומור שהם מייצרים  הוא לא הומור זול אלא כזה המנגיש את המוסיקה הקלאסית גם לקהלים נוספים שאינם מורגלים בה. כאמנים המסר שהם מעבירים הוא שכל אותם מוסיקאים מעונבים, בעלי פני- פוקר שרואים על במות הקונצרטים הם גם בני אדם שאם רק יאפשרו להם הם גם משעשעים, משועשעים ורוצים לראות את הקהל שלהם צוחק.

"מוצארט גרופ" מופיעים ביחד משנת 1995. בתחילת דרכם הציגו כמעין בדיחות מוזיקליות שהיו כה מוצלחות, עד שבמהרה נוצר המופע הראשון שלהם "מוצרט עודנו חי". מאז הוזמנו להופיע ברחבי אירופה, בקנדה, ארה"ב ואסיה. באירופה הם אורחים מוכרים בתוכניות טלוויזיה, אירועי גאלה וקונצרטים. הם זכו בפרסים רבים כמו הגראנד- פרי2011 של פסטיבל ההומור האירופי ה-31, פרס פינגווין הברונזה, של בירת המוסיקה הפולנית- זיילונהגורה. מאחוריהם שיתופי פעולה עם אמנים כדוגמת בובי מקפרין ואירק קרוסני ומכירות של למעלה מ-100,0000 עותקים של שני DVD שהוציאו לאור.

המופע אתו יופיעו בארץ במסגרת 20 שנה להיווסדו של האנסמבל הוא: "MozART travels" שיועלה גם בפריז, בפסטיבל המוסיקה La Jolla בקליפורניה, ברחבי ארה"ב ועוד.

תאריכים:

23.6.16 , יום חמישי, שעה 20:30 – היכל התרבות ת"א . איוונטים- *9066    www.eventim.co.il

24.6.16, יום שישי , שעה 13:00 – תיאטרון ירושלים . בימות *6226 www.bimot.co.il

התיאטרון 02-5605755    www.jerusalem-theater.co.il

25.6.16 , מוצ"ש , שעה 20:30  – אודיטוריום חיפה . ברק כרטיסים 04-8377777

www.barak-tickets.co.il

מחיר כרטיס : 279-149 ₪

לינק לעמוד המופע באתר בימות גלובל – http://bimotglobal.co.il/portfolio/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%98-%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%A4/

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.