חמש הבחירות שעשיתי בחיי ששינו לי לגמרי את החיים ב 180 מעלות!!

נויה אור יהב

מאת: נויה אור יהב

נויה אור יהב
נויה אור יהב

 

כרגיל האמת העירומה שלי בלי פילטרים.

בחירה ראשונה : כאשר החלטתי להתגרש מבעלי הראשון לאחר שסיימתי את התואר הראשון שלי בסיעוד אמרתי לו שמע יש עכשיו מבצע חסר תקדים מי שמסיים תואר ראשון מקבל 2 תעודות תעודת תואר ראשון ו… תעודת גירושין מאותו היום שבחרתי לא לחיות יותר עם מי שאני לא אוהבת ולקחתי את ההחלטה ויישמתי אותה והיום אני אומרת הגירושים זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים.

כי אין יותר דבר גרוע באהבה מלחיות עם מישהו שאתה לא אוהב במערכת יחסים מתה שאי אפשר להחיות אותה, מערכת שיש בה חוסר כבוד ונעדרים בה ערכים ושאתה נשאר בה רק מהפחד מלהיות לבד, או מהפחד להתמודד לבד עם החיים ועם שוק הדייטים האכזרי, או מהפחד מנפילה כלכלית, או מהפחד מימה יגידו ומה יחשבו ומהפחד לפרק את המשפחה שבנית.

בחירה שנייה : כשבחרתי להיות נאמנה לעצמי, נאמנה לדרך שלי ואני הולכת עם האמת שלי עד הסוף גם אם היא לא מקובלת על אחרים וככה אני חיה את החיים שלי בלבד את החיים שרציתי ולא את החיים שהחברה הרגילה אותי לחיות כי מי כמוני יודעת אחרי 31 שנות ריצוי כל העולם אשתו וחמותו והחברה והמוסכמות החברתיות שלה. מה שמתאים ונכון לאחד לא מתאים ונכון לשני בסופו של דבר שהולכים לעולם הבא אפשר לקחת רק את המצפון אז עדיף שהוא יהיה נקי וככה גם לא יהיו לי חיים מלאי חרטות ושיברון לב על דברים שלא עשיתי.

בחירה שלישית : כשהחלטתי להוריד את האות ת' מהמילה תחרות וככה נשארתי רק עם…. חרות. אני חושבת היום שכל אדם הוא יחיד ומיוחד וכישרוני ויצירתי ולכן אין צורך לעשות השוואות עם אחרים או תחרות למי יש יותר כי התחרות והשוואות לאחרים לעולם באופן אוטומטי מורידים מהעוצמה שלך וגם הם לא יתנו לך לחיות בשלווה פנימית ובשקט נפשי עם עצמך.

אני מאמינה בכל ליבי שלכל אדם יש כשרונות. לי למשל יש כישרונות מאוד גדולים שאני אספר לכם עליהם : כל דבר שאני נוגעת בו או שהוא מתקלקל או שהוא נשבר או שהוא עולה הרבה כסף לבעלי, ובניווטים אני אלופה אם שולחים אותי לדרום אמריקה אני מגיעה בקלות לדרום אפריקה, ובנהיגה אין יותר אלופה ממני איך שחזרתי לנהיגה על השנייה הראשונה הרכב הלך טוטאל לוס אז אתם רואים לכל אחד מאיתנו יש כישרונות.((:

בחירה רביעית : והיא הבחירה הכי משמעותית שלי כאשר עליתי על הבמה בסדנת משחק עם לבוש מינימלי של חשפנית ורקדתי ושפכתי מים על כל הכיתה וככה גם הקדמתי את חג השבועות בדיוק ברגע הזה גיליתי את החופש האמיתי לחיים כי בדיוק באותו הרגע נפטרתי לגמרי מי מה יגידו ומה יחשבו איזה חופש איזו הקלה, סוף סוף אני יכולה לחיות את חיי בעוצמה, סוף סוף אני יכולה לחיות את החיים שלי איזה כיףףףףףף.

ברגע שיש לך את הפחד מי מה יגידו ומה יחשבו אוטומטית אתה מקטין את עצמך, מקטין מהעוצמות שלך ולא נאמן לעצמך, אין לך כלל רצונות משלך והאישיות שלך נמעכת ואתה כמו בובה על חוטים שכל אחד יכול להזיז אותך לאיזה כיוון שהוא רוצה, במקום הזה הייתי 31 שנים!!.

בחירה חמישית : כשהסתכלתי על הפחד שלי ממים והתגברתי עליו ולמדתי לשחות, פריצת הדרך שלי בשחייה הייתה שבשיעורים הראשונים שחיתי ליד הקיר בגלל הפחד ואז באה המורה לשחייה השנייה והגיעה עם ילדים בני ארבע ואמרה למורה שלי בבקשה תזיזי את התלמידה שלך לאמצע הבריכה כי הילדים צריכים להיות ליד הקיר כי הם ילדים ואני עשיתי פרצוף של אוףףף כמו ילדה ואמרתי למורה שלי אז מה אם הם ילדים מה אני לא ילדה ? והמורה אמרה לי נויה את לא ילדה את בת 40 אוטוטו אז אני אמרתי לה את אל תגדילי אותי יש לי עוד כמה חודשים להיות בת 40 והיא צחקה ואז אמרתי לה את שני המילים הכי חשובות…… אני יכולה ואז עברתי לאמצע הבריכה ושחיתי בלי לפחד יותר ממים ובלי להיעזר בקיר שחיתי לבד באמצע הבריכה ובמים העמוקים. תמונות בקרוב אשים לכם.

חברים יקרים ואהובים תודה ענקית על ההקשבה שבת מבורכת לכם אוהבת אתכם כל יום מחדש

~~~

 

בואי לסופשבוע מופלא לנשים בפולג – 19-20 בדצמבר

 הקליקי כאן – סופשבוע מופלא לנשים בפולג בדצמבר – סדנאות נפלאות ונשים מקסימות

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.