מה זה ״להיכשל קדימה?״ איך נייצר לעצמנו מזל? טיפים של אודטה שוורץ!! וניתן להיפגש עימה באופן אישי! / אתר אישה – אתר נשים

מאת: אודטה שוורץ

אודטה שוורץ
אודטה שוורץ

 

מה זה ״להיכשל קדימה?״
בעיניי, ואמרתי את זה לא פעם, אין כזו חיה "שגיאות" או "טעויות" בבחירות שלנו.
כי כל בחירה היא אותנטית, ומשקפת את מכסימום היכולת שלנו ברגע נתון. מחר, עוד רגע, עוד שנייה – על מדרגת הבחירה ״הכושלת״ הזו נוכל לשפר ביצועים. אבל ללא הבחירה הזו, לא היינו מתקדמים, כי אי אפשר לקפוץ מדרגות. לכן כל ה״הייתי צריכ/ה או הייתי יכול/ה לבחור אחרת״, זו פיקציה.
כי מה שאנשים מכנים "שגיאות" ו-"טעויות", לשיטתי, הן רק "התנסויות הכרחיות". כי מהטעויות ומההתנסויות האלה לומדים, וככה צומחים. ו"צמיחה", בעיני, זו תכלית הקיום. לאור זה, ברור למה כל כך אהבתי את האמירה הבאה של מאריאנה הפינגטון (ממציאת אתר הבלוגים המאוד מצליח "הפינגטונס פוסט", שבו אנשים מקבלים במה וקול להתבטא):

"הרבה פעמים יש לנו רעיון טוב, אבל אנחנו פוחדים להיכשל. ראיתי את זה הרבה פעמים, במיוחד אצל נשים, ונשים צעירות בפרט. הפחד מפני כישלון הוא הדבר שעוצר אותנו יותר מכל. היה לי מזל שהייתה לי אמא חכמה שאמרה לי: 'הכישלון הוא לא ההיפך מהצלחה. הוא רק קרש הקפיצה ואדן הזינוק להצלחה'.
והרי אין איש שלא ניכשל לאורך הדרך. וזה מאוד חשוב לנשים צעירות שרק מתחילות את החיים שלהן לדעת את זה. אחרת, הן רואות רק את ההצלחות של האחרים, וזה כמובן רק חלק מהתמונה. אז כשאני מדברת איתן – אני מדברת איתן גם על הכישלונות שלי".
סוף ציטוט.
מכאן, ש״להיכשל קדימה״ – זה ליפול, לקום ולהמשיך בדרך! ככה. רק ככה.

*ואם את רוצה שינוי נהדר לטובה בחייך,
פשוט תתאמי איתי פגישה אישית, שתשנה לך את החיים!
03-5547797

איך נייצר לעצמו מזל?
בעיניי, "מזל" זה כשהמוכנות או הבשלות שלנו באישיו מסוים, פוגשת את ההזדמנות שמגיעה מהחיים.
אם שני הפרמטרים האלה מתקיימים בו זמנית – זהו חיבור רב עוצמה, שמחולל מציאות רצויה ו"ממוזלת".
אנשים שחסרה להם האינפורמציה הבסיסית על תהליכי החיים ("מחשבה", שמולידה "רגש", שמניע ל"פעולה", שגורמת ל"תוצאה") – חווים את מחזור הפעולה הזה כדבר מיסטי ואז הם מכנים את זה "מזל". אבל כולה חסרים להם נתונים.
כי לפעולות יש תוצאות. התוצאות, בהיזון חוזר (אבל לא רק) משפיעות על המחשבות, שבתורן מחוללות רגשות, המניעים לפעולות, וחוזר חלילה.

יש הגורסים שכדאי להתחיל מרמת הפעולה ("ג'סט דו איט!") ובירי צפוף. אבל בעיניי, כדאי יותר להתחיל מהמחשבה הנכונה שמביאה לרגש הנכון. וכבר סיכם את זה לפני אלפי שנים סון דזה: "מלחמות נקבעות במקדשים לפני בשדה הקרב". מכאן, שהגאולה היא לחיות בתרבות לומדת (נתונים פורצי תודעה) וגם בידיעה מה עושים עם זה.
ואז, ככל שרמת השליטה שלנו במחשבות שלנו תהיה גבוהה יותר (עשרים שנות עבודת פרך – ופיתונג! "הצלחה בין ליל") – כך רמת השליטה שלנו בפעולות תהיה גבוהה יותר – ובהתאמה, רמת השליטה שלנו בתוצאות תהיה גבוהה יותר.
אבל אין ספק שכדי שיקרה ה"מזל" – שני המרכיבים האלה, ה"מוכנות" וה"הזדמנות" חייבים להיפגש.

אני יכולה להצביע על כל מיני אירועים בחיי, שההזדמנות הופיעה, אבל לא הייתה לי עדיין את המוכנות, (שהיא מילה אחרת לבשלות להכיל את ההזדמנות הזו), ולכן היא כביכול "הוחמצה". אבל היא לא הוחמצה, כי בלי ההצטלבות של שני רכיבי החיים האלה, (ואי אפשר למהר את הבשלות) לא היה לזה צ'אנס לקרות. מה שמסביר את חוסר הסבלנות והסובלנות שלי לכל התייסרויות ה"אילו" וה"אם רק" האלה.
כי הן כשל לוגי ועל כן אין כזו חיה "אילו".
מה שקרה, זה בדיוק כל מה שיכול היה לקרות לנו באותה נקודת זמן.
זו הייתה רמת המוכנות/הידיעה/התודעה שלנו אז.
ולחילופין, כשיש לבנאדם, לכל בנאדם את המוכנות – השלב האבולוציוני הבא הוא, שהוא כבר יכול לייצר לעצמו אנרגטית ומעשית את ההזדמנות.
מפני שפעולות מביאות לתוצאות. ואם בוחרים את רצף הפעולות הנכונות, המגובות בכיסוי רגשי מלא (שזו ה"מוכנות" המפורסמת), מקבלים את התוצאה שרוצים. כי מציאות (לא זו שקשורה לקצובת החיים), מייצרים. באחריות.

 

*ואם את רוצה שינוי נהדר לטובה בחייך,
תרימי טלפון ותתאמי איתי פגישה אישית, שתשנה לך את החיים!
03-5547797

מה אנשים מקבלים במפגשים האישיים איתי?
הנה סמס לדוגמא:
״תודה, אודטה! תאמיני לי, אם לא היית – היו צריכים להמציא אותך! כי בשעה וחצי של מפגש הובלת אותי לעולם של פתרונות ואופציות נפלאות.
אני תמיד נפעמת מחדש מהאפקטיביות והמהירות שהשינוי קורה אחרי כל מפגש איתך, בגלל זווית ראיה חדשה ויצירתית שלך שאת מביאה לי על האישיו שלי.
והכי אני אוהבת את זה שאין אצלך שום ׳שעורי בית׳ או ׳תהליכים׳.
׳רק תביני נקודה מסוימת׳ את תמיד אומרת לי, ׳תטרחי רק על ההבנה (ואת לא משחררת אותי עד שלא הבנתי…) והאורגניזם שלך כבר יסדר לך את הלוחות הטקטוניים שלך בראש אחרת׳.
וככה בול זה קורה.
ההבנה העמוקה לה זכיתי אצלך, היא גם בזכות ההקשבה המדויקת שלך שלא מפספסת כלום, שמביאה אותי תמיד לחווית ה׳אאאאאה!!! אני רואה את זה!!!׳. וזה רגע של מהפך והצלחה.
תודה תודה תודה!״

*רוצה גם את שינוי לטובה ככה?
פשוט תתאמי פגישה אישית איתי שתשנה לך את החיים:
03-5547797

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.