העונה להריח במיטבך

מאת: יח"צ

hugo

הריח הוא אחד האלמנטים המרכזיים שמסוגלים ליצור אינטראקציה משמעותית עם הסביבה, על בסיס חוש בלבד ולא על בסיס תקשורת יזומה או מדוברת. על כן, במהלך השנים, הבישום הפך לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה ונחשב גם הוא למרכיב חשוב, המאפיין את האדם הנושא אותו ומסייע לו להציג את עצמו בחברה, בדרך בה יבחר. אחת הסיבות העיקריות לכך היא, שחוש הריח הוא חוש קדמוני, אשר השתמר במהלך האבולוציה של האדם, ומקושר ישירות אל המוח מבלי לעבור בתחנות אחרות, כמו במקרה של החושים האחרים.

כמו כל עניין חושי או ביולוגי שכזה, הבישום מושפע מתנאים אישיים כמו סוג עור ותזונה ומתנאים חיצוניים כמו אקלים וסביבת ההימצאות. מגוון הריחות שתעשיית הבישום מציעה הוא רב ועל כן, כאשר את ניגשת לבחור בושם מסוים, יש להתאים אותו אל אורח החיים שלך ואל העונה הקרבה. עונת החורף מביאה עימה בשורות טובות למתבשמות ולמתבשמים ומאפשרת ריחות דומיננטיים יותר וארומה משכרת ומתוחכמת.

למה החורף כל כך טוב לבישום שלך ובאילו ריחות תעדיפי להשתמש?

געגוע לימים חמים – כך תתבשמי בימים קרירים

חוש הריח ותהליך הבישום, מורכבים בין היתר ממאפיינים פסיכולוגיים ראשוניים, אשר מתבטאים ביצירת רצונות והעברת מסרים שלא תלויים בחשיבה המודעת, אלא במערכת הלא מודעת. על כן, בתנאי אקלים מסוימים כמו קור קיצוני או חום כבד ולחות גבוהה, הריחות אשר יותר ימשכו את הסביבה ויורגשו, הם ריחות המאפיינים את תנאי האקלים ההפוך. הכוונה היא שבמהלך הקיץ, ריחות אשר יזכירו קרירות כמו ריחות לימוניים וירוקים, יהיו עדיפים יותר ובמהלך החורף, יהיו אלו הבשמים החמים והמרוכזים, שמאפיינים את הערגה לטמפרטורה נעימה וגבוהה יותר.

כמו כן, הקרירות והלחות הנמוכה המאפיינים את החורף, יוצרים תנאים אידיאלים לבישום משום שהעור פחות מזיע וכך ריח הבושם יכול לבוא לידי ביטוי בצורה מושלמת. באופן זה תוכלי להשתמש במגוון בשמים אשר ריחם יורגש יותר מאשר בעונות אחרות בשנה, והארומה סביבך תהיה עמידה ותישאר לאורך זמן רב יותר.

חם, משכר ואופנתי – הריחות שלך לחורף

תנאי האקלים הנוצרים בחורף המשפיעים על טמפרטורת הגוף, יחד עם המשיכה הלא מודעת לריחות המזכירים את עונת הקיץ, יוצרים סוגי ריח שעדיפים לשימוש במהלך העונה הקרה. מה שמאפיין יותר מכל את הבשמים המתאימים לחורף הוא למעשה ריכוז גבוה של אלכוהול ותמצית הריח, שקיימים גם בבשמים לגברים וגם בבשמים בעלי ניחוחות חושניים ומשכרים. באופן זה, הבושם חזק ודומיננטי יותר וניתן להריח בקלות את "הגוון" שלו, אשר מושך את הסביבה.

בשמים של חברות ידועות כמו hugo boss, מודעות היטב אל הסוגיה הזו ומייצרים בשמים לעונות קרות, אשר מבוססים על ריכוז ריח גבוה שיוצר את החמימות ואת הכבדות, אל מול הקרירות והיובש של החורף. כמו כן, ריח הוא גם עניין של אופנה ועל כן, תוכלי למצוא בשמים לחורף בניחוח מתוק יותר, בניחוח אוריינטלי ומשכר המאפיין בשמים לחורף עבור נשים או בניחוחות דומיננטיים וחריפים, המזכירים בשמי יוניסקס.

להזמנת בשמים במחירים מפתיעים, היכנסו לאתר

Callparfum

http://www.callperfume.co.il/

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.