אופירה וברקוביץ – רוני מאנה מדבר על ביבי ושרה. איפה האמת והיכן הבדיה?

אופירה וברקוביץ – רוני מאנה מדבר על ביבי ושרה

חגית רימון, אתר אישה

"לא רציתי לבוא, אבל ראיתי את כל הבכיינות של הגברת נתניהו וכל הכיסוי תחת שעושים כלפיה." אומר רוני מאנה בתחילת הראיון אצל אופירה וברקוביץ.

לטענת רוני מאנה, שרה נתניהו הייתה צריכה להתנצל בפני ליליאן פרץ (עוזרת הבית שהגישה תביעה נגד משפחת נתניהו והתיק נסגר בפשרה).

לטענתו – שרה נתניהו התעללה בגב' פרץ, כולל שיגור קללות באופן תדיר.

אז אני שואלת – אם שמעת או ידעת על קללות והתעללות – מדוע לא עשית כלום בנושא? ועוד כשהיית קרוב כל כך למשפחת נתניהו.

לדבריו – "כל מי שנגע בה, לאורך כל הדרך – היא התעללה בהם, ברמות שאי אפשר אפילו לתאר אותן."

"אני חשבתי ששרה נתניהו, אחרי שנתתי להם את החיים שלי" מוסיף מאנה, "תתנצל על זה שהחברים שלי היו קונים לו חליפות ב- 5000 דולר… אולי היא הייתה אומרת סליחה לזה שקנה חולצות יקרות לבעלה… אולי היא הייתה מתנצלת בפני הנהגים שלי, שבשניים מהם היא התעללה."

רגע… שנייה… כמה שאלות – למה קניתם לנתניהו בגדים יקרים? מישהו הכריח אתכם? מישהו שם לכם אקדח על הרקה?

ואם "נתת" לשרה נתניהו נהג, שבו לטענתך היא התעללה… מדוע נתת לה נהג נוסף?? למה לא אמרת לה פשוט שהיא מתעללת בנהגים ובעוזרת ואינך מוכן לשתף פעולה? ככה פשוט!!

נניח שאתם יודעים שמישהו קרוב לכם מתעלל בכל מיני אנשים – האם תעמדו מן הצד ולא תעשו כלום?? אני מקווה שזה לא יקרה. שיש לכם מוסר. וטוב לב. ואומץ לפעול. ואם הוא ממשיך בהתנהגותו הנלוזה כלפי סביבתו – בטח תפסיקו להיות חברים שלו, לא?

אבל בעצם, רבים מאיתנו שותקים כשמדובר בהתעללות באנשים אחרים. לפעמים אנחנו מוכנים לשתוק, לסתום, לעצום עיניים, תוך ידיעה שמתרחשים דברים קשים כלפי אנשים אחרים. עובדה היא שכל כך הרבה פעמים שכנים של אישה מוכה אמרו שאכן שמעו צעקות מידי פעם, אבל לא עשו כלום ואפילו לא הזעיקו משטרה…

נכון, זה מאוד נחמד לזכות ב"הילה" של להיות חבר של ראש הממשלה ושל רעייתו, כנראה שגם אם זה אומר לסתום את הפה כשמתרחשים דברים נגד אנשים אחרים.

לא, אני לא אבקר את רוני מאנה. אבל בעצם כן – איפה היית כשכל זה קרה? ולמה החברות עם בני הזוג נתניהו הייתה כל כך חשובה לך, אם אתה מתאר אותם כאנשים שמתעללים באחרים, כנצלנים ומניפולטיבים?

לטענת רוני מאנה, בעקבות אירוע שקרה, נתן אשל ניסה לתפור לו תיק במס הכנסה.

אופירה מתלהבת, ורוני מאנה ממשיך: "הם זוג קמצנים, אכלו אצלי, לא אצלי בבית, בטורקיז, בסיטארה, מעולם לא שילמו אגורה, אני שקניתי בגדים לילדים שלה, אין בעיה עשיתי את זה באהבה…"

"הם קמצנים ברמה חולנית." מוסיף מאנה.

"יש להם כסף?" שואל ברקוביץ.

"יש להם 50 מליון שקל." משיב מאנה. "אני קניתי לה זוג עגילים וצמיד, והיא צעקה עליי – מה, אתה קמצן? אתה לא יכול לקנות לי גם את זה?"

"עכשיו בוא נגיד על הסוג של ההתעללות" – מתלהב מאנה. "כל מי שעבד אצלה, לאורך כל הדרך ואני יודע, אם שלחתי לה מתקן מזגן אחרי שההוא ברח, אם שלחתי לה מישהו שהיה צריך לתקן את הנזילה… אני שלחתי ואני מימנתי."

כל מה שקרה בביביטורס זה ארגון פשע… הלואי ויתבעו אותי דיבה. יש לי גם דברים שלא אמרתי עדיין… מוסיף מאנה.

אגב, יאיר נתניהו הצהיר בדף הפיסבוק שלו שבכוונת משפחת נתניהו להגיש תביעת דיבה נגד רוני מאנה. האם לדעתכם זה יקרה? אם כן, יהיה כאן "שמח".

"הפסדתי כמעט מאה מליון בגלל שתפרו לי את התיק במס הכנסה…" – האם לדעתכם זה הגיוני?

"אמרתי לביבי, אני נתתי לך את האנשים שלי… את החיים שלי… תשמע טוב טוב, החיים זה כמו סופרמרקט. בסוף כולם מגיעים לקופה. אם מישהו ייגע בשערה משערותיי, אני לא אשתוק."

מה אנו למדים מזה? שמאנה, לטענתו – נתן, שילם, עשה למען הנתניהו'ס, הוציא הרבה מכיסו, אבל מה שעניין אותו זה שלא ייגעו בשערה משערות ראשו. לא משנה שפגעו לטענתו בעוזרת הבית וקיללו אותה ולא משנה שפגעו באיש המזגנים ובאינסטלטור ששלח ובעובדים נוספים, מה שמשנה זה לשמור על "החברות". עם שורוק.

ובאיזו חברות מדובר?? נראה לכם שזה קשר חברי מה שקורה כאן? שצד אחד, לטענתו, נותן ונותן ונותן וצד אחר מקבל ומקבל ומקבל…? משהו כאן לא הגיוני בכלל. צד אחד מתואר כנהנה ומקבל וצד אחר מתואר רק כמקבל וכקורבן. אבל לכו תדעו. לפעמים המציאות עולה על הדמיון.

"כל מי שעבד איתם… נהיה עבריין". אומר מאנה ונותן דוגמאות.

רוני מאנה פונה למצלמה ואומר – "בנט… איילת שקד… הרי את יודעת שהיא מטורפת. את יודעת שהיא לא נורמלית. למה אתם לא מדברים? איפה כל השרים וחברי הכנסת שבחדרי חדרים באים ומספרים לנו את כל הסיפורים? הם יודעים. אי אפשר למנות מישהו אצל ביבי, אם זה לא עובר ראיון אצלה."

וואאוו… כנראה שדברים מסריחים קורים כאן. מצד אחד, אם גברת נתניהו כל כך מגעילה ורעה ולטענת מאנה  "מטורפת", מדוע התחנף אליה ורכש לה תכשיטים?? מה, הוא המאהב שלה? אני לא שמעתי על גברים שרוכשים תכשיטים לנשים של חברים שלהם. אבל בעצם, איני מכירה אנשים עשירים. אולי זה הנוהג אצלם.

מצד שני, כל ריבוי התלונות והמענות שיש לאנשים רבים כלפי שרה נתניהו, כנראה שיש דברים בגו. איך אומרים? אין עשן בלי אש. לפני כמה שנים שוחחתי עם אישה שעבדה בבית ראש הממשלה, והיא אישרה את הדברים שאמרו על גברת נתניהו.

אני מודה שבמהלך הראיונות של שרה נתניהו בתקשורת, אני אומרת לעצמי שלא יכול להיות שהיא כמו שמתארים אותה. כי זה נשמע לי טו מאצ'. טוב, לי בכלל קשה להאמין שאנשים מסוגלים להיות רעים ופוגעניים כלפי אנשים אחרים.

מאנה פותח חזית נוספת ואומר בראיון: "אתה יודע שהם גזעניים? … אתה יודע שהוא אמר לי: אני עובד מהרגש לספרדים, אני עובד להם על הרגש… הוא שונא ספרדים".

אוקיי, לא התרשמתי מהמשפט הזה. דבר ראשון – איך מאנה הגיב כששמע את המשפט הזה? הוא לא מפרט. דבר שני, למה ניתן ללמוד מהמשפט הזה על שנאה לספרדים? אכן, גם לדעתי, ה"ספרדים" פועלים יותר מהרגש.

לטענת מאנה, שרה אמרה על המרוקאיות – "כולן צריכות להיות פועלות נקיון." אני בספק שאכן שרה אמרה משפט כזה, ואולי המשפט יצא מהקשרו. ואם היא כן אמרה? אכן זהו משפט גזעני. ואיך השבת לך מר מאנה על המשפט הזה? גברת נתניהו כמובן מוזמנת להגיב למערכת אתר אישה כדי לשפוך אור על העובדות.

רוני מאנה ממשיך ומדבר על שטיפת המוח שביבי עושה נגד שלושת הרמטכ"לים מ-כחול לבן. אכן, ישנה הסתה נגדם, כאילו הם "שמאלנים" ו"חלשים". בכך הוא צודק. כבר שנים שמלמדים אותנו שרק הימין יוכל לשמור על המדינה שלנו, ושהשמאל הוא חלש ולא מסוגל לכלום. אכן יש כאן שטיפת מוח.

בכל אופן – למי אתם מאמינים? אני מניחה שהאמת, כמו בפעמים רבות אחרות, נמצאת אי שם באמצע.

הנה הראיון – אופירה וברקוביץ – רוני מאנה מדבר על ביבי ושרה נתניהו

 

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.