ליאת בן דור מראיינת את המיסטיקנית שולמית אורלב 

מאת: ליאת בן דור

שולמית אור לב

שולמית היא מדיום נצר למשפחת המקובלים אבוחצירה (פירוש השם "אבוחצירא" הוא "אבי המחצלת") ומשלבת את תורת הקבלה בייעוצים רוחניים ועסקיים, לצד ריפוי באנרגיות, פתיחת חסימות שליליות, מתן ברכות ועוד. שולמית אשת הקבלה משמשת כמנכ"ל "מכללת אור אל" לאיכות חיים ותבונה גבוהה, מעבירה קורסים למנהלים, מאמנים ומטפלים, כמו כן מנהלת מספר פורומים מקצועיים ברשת ומתן אימון אישי, זוגי ואימון למשפחה ומעבירה הרצאות פראפסיכולוגיה.

שלום שולמית, אני קוראת את רשימת עשייתך המרשימה ואינני יכולה שלא לשאול. לגבי היותך מדיום, ברור לי שנולדים עם היכולת הזאת, יעוד רוחני ושליחות מה לגבי שאר מה הם תחומי העיסוק והידע שלך? 

תחום עיסוקי הקודם היה שפית, ניהול עסקים ויעוץ קולינארי. למעשה כל יעוד רוחני משתלב על פי יכולת וקבלת מידע לכל אורך החיים ומתפקד בהתאם למצב, עד לשינוי המלא והמקום בו צומחת הנשמה למקום מיסטי רוחני ולהתמרה של קבוצות אנשים שמיועדים להגיע להדרכה בהתאם ליכולת הנתינה והמצב. כל יעוד נכון בעצם לאותו זמן , וכל מקום הוא שיעור. למדתי להיות האור והשליחה בכל מעשי ידי בכל תקופות חיי ולא מצאתי את הדלת עד שהתחלתי לאמן לחיים מתוך הדרכה גבוהה יותר מכל מה שניתן ללמוד בבית ספר. זה דבר שנמצא בך, שנולד איתך.

כיצד אפשר לסמוך על מתקשר ומטפל ?
רוחניות אינה מסחר ואין לכל מתקשר יכולת לטפל בכל אחד, כל מטפל חייב לשקול את מי הוא מקבל אליו והאם נכון למבקש להגיע אליו. התשובה נמצאת בספרייה הקוסמית ועם המדריכים הגבוהים, זה
כולל גם את המטופל או כל לקוח. צריך להרגיש ולהתייעץ לפני שהוא מגיע למטפל או ליועץ. לכולם יש חוש אינטואיציה והם יכולים להרגיש ולברר זאת, לכן אני תמיד ממליצה שלא תתנו לאף אחד למכור לכם "לוקשים" תבררו היטב אודות המטפל אליו ברצונכם ללכת לטיפול.

האם את נמצאת במקום מצליח בתחום אליו את שייכת, התחום המיסטי? 

אין לי מליונים, ככל אדם רוחני כנה, יש לי אושר עצום והרבה סיפוק ואהבה. השמועות אודותיי הינן החתימה שלי להצלחה כנראה וכמוהם כל מכתבי התודה וההערצה שאני מקבלת.

מה עושים למטרת ניקוי ?

ראשית מתייעצים עם צדיקים ומדריכים לגבי העבר הרחוק, מקבלים תשובה לגבי כל נשמה וכל אדם מהיכן הוא מגיע ולהיכן הוא מובל להגיע. מנקים את החסימות עם מלאכים, ומאמנים את האדם איך להגיע למקום נכון לו הרבה יותר וכמה הוא רוצה להגיע למקום הטוב?
זה מקום של רצון אישי. ישנם טיפולים שונים והמון שיטות ולכולנו יש פרנסה מהשמיים ומהיכולת להיות חלק ממעגל חיים, ברוך השם !!!

פירוש השם "אבוחצירא", כפי שציינתי בפסקת הפתיחה הוא "אבי המחצלת", ממקום של עניין, חיפשתי מיהו אבי המחצלת ומדוע נקרא כך, ולתדהמתי נחשפתי לסיפור נס המחצלת שקרה לרבי שמואל אלבז. שולמית, "אבי המחצלת" רבי שמואל אלבז, היה מקובל גדול בתורה ובבעל כוחות על, צאצאיו אחריו, קרי; הצדיק רבי יעקב אבוחצירא ובנו ה'בבא סאלי', רבי ישראל אבוחצירא, נודעו אף הם בגדולתם, האם כוחות מיסטיים מועברים בתורשה או ניתנים ללמידה? ספרי… שתפי בבקשה את הקוראות אודות נס המחצלת.

כל אדם נושא גנים רוחניים משושלת המשפחה שלו, כפי שכהן אינו יכול להיפרד מהגן הרוחני לדורות, לכל יש חיי הנצח, כך כולנו מורכבים. גנים רוחניים ומקורבי הרוח שמלווים אותי הינם המשפחה שלי, הצדיקים. אותי מלווים הצדיקים יעקוב אבוחצירה ושמואל אלבז,
וביזו' ולכולם יש סיפור מיוחד והמון כבוד. לעיתים מפתיעים אותי הרב הבבא סאלי והצדיק רבי שמעון בר יוחאי. כל הצדיקים יכולים להופיע אצל כל מתקשר כל עוד משתפים פעולה ונמצאים במקום של נתינה לאחר. השושלת המשפחתית שלי נמצאת באופן קבוע בכל מצב, הם מקורבי הרוח. לכל שאלה ולכל בעיה תורשה ויעוד, מעבר ללימודים רוחניים, כל אחד יכול להתפתח בהתאם ליכולת האישית שלו, אפשר לברר זאת באופן אישי בעזרת המלווים והמדריכים הגבוהים של השואל. כשאתה נושא גן רוחני משושלת צדיקים, אתה נושא איתך את כוחה של תפילה וחייב לברך, כי אתה נמצא במקום של השפעה גדולה
לאחר, כי הלב שלך נקי ונבחרת להיות ביעוד ובשליחות בעזרת אותם
כוחות שמלווים אותך. ככל שהם חזקים ברוחניות הכוחות שלך מתקיימים מתוך היכולות הגנטיים.
• ולסיפור המחצלת – כשיהודי מרוקו היו צריכים לברוח ביום שבת בגלל המוסלמים, הצדיק שמואל אלבז לא הסכים להפליג בשבת ולכן הוא ישב על המחצלת שלו סמוך לספינה וסעד ארוחת שבת עד צאת השבת, כאשר הספינה כבר יצאה לדרך .. האגדה מספרת שהוא עף על גבי המחצלת הישר לסיפון הספינה ומכאן בא השם – האבא של המחצלת =אבוחצירא.

במקור לימודי קבלה היו נחלת מספר מצומצם של צדיקים, והעיסוק בכך התבסס על ידע עמוק של היהדות, לא כל אחד זכה להיחשף לתורת הנסתר ביהדות.. לב לבה של היהדות.
האם כל אחד יכול ללמוד וללמד קבלה? והאם לגויים מותר ללמוד
קבלה? איפה בא הצורך, ההמוני הייתי אומרת, בלימודי קבלה? 

אין היום צדיקים גלויים, וכל המסחר שקורה כיום מגוחך בעיני. ללמוד קבלה זה רק לאנשים שיכולים ללמוד את התורה לעומקה. מי בעצם יכול ללמוד קבלה? אנשים שמחפשים תשובות ומפתחים את הרוחניות לעומק, מחפשים משמעות לחיים, מתעסקים בחוכמה בעוצמה גבוהה שמחייבת לימודים כל החיים וגם זה לא מספיק. להגיד "למדתי קבלה" ..למדת רק מה זה קבלה .. גם לאחר 6 שנים אנשים שמתחברים ללימודי קבלה יכולים ליהנות מהתורה ולהיות הרבה יותר חכמים, הגמרא והתורה שבעל פה מכילים דברי חכמה ופוקחים עיני חכמים. גוי יכול ללמוד קבלה, כפי שכל יהודי חושב שהוא יכול לעשות זאת. סדנאות קבלה אצל רבנים מתפתחות לעיתים לצדדים שונים ומתפתחות מלחמות למי מאשרים ללמד והיכן ללמוד? כל מי שנחמד לו ללמוד אצל מקובל או אצל רב ישר, זה או אחר… שייהנה, זו בחירה חופשית, בקהילה דתית אין מסחר בלימודים.

בעבר רק לצדיקים ויחידי סגולה, ומגיל מבוגר יחסית, הותר לקרוא וללמוד את הספר המרכזי והחשוב ביותר בתורת הקבלה, את "ספר הזוהר", אם משום מורכבותו ואם משום מידת הרצינות שהקורא, הלומד את המדרשים, היכלות העליונים, סתרי התורה, הפרשיות ועוד, היה נחוץ להם, שכן הסברה שרווחה באותו זמן היתה, שדעתו ונפשו של הלומד, עלולות להשתבש עליו, עד כדי שיגעון.
איך את מסבירה את העובדה שכיום הספר וצפונותיו נלמד כמעט בכל מכון המלמד ו/או מתיימר ללמד קבלה, כולל נשים (מה שהיה אסור בעבר, בשיא תכלית האיסור) ? 

היודע נסתרות מחובר לספרייה קוסמית וכל התשובות נמצאות אצלו המבדיל בינו לבין הזוהר, הינו החשיבה הרחבה על נושאים שונים, חוכמת הזוהר מתוקשרת עם מדריכים ומלאכים, לא כל אחד יכול לשמוע על נשמות, רוחות או כל נושא אחר. הפחד שנשים תתבלבלנה מהאמת והידע הגנוז, מנע מהן אישור ללמוד לקרוא בספר הזוהר, כך גם להגנתם של צעירים שלא יתבלבלו מהכוחות, היכולות והנבואות.
ככל שאתה נובר בתוכך לעומק ,כל הידע קיים עבורך.

שולמית, שמך הולך לפניך בארץ ובעולם כיועצת ומרפאה בעזרת תקשוב והשמעה, אנרגיות, גישורים ומתוך הבנה עמוקה של נפש האדם.  שתפי את הקוראות… הסבירי לנו מה זה תקשוב והשמעה?

התקשוב הינו ריפוי בעזרת התחברות לנשמה וכך אני משמשת צינור להעברת ידע מתוך האנרגיה של כל מערכת החיים האנרגטית, האני, ההוויה, המודע והתת-מודע, הלב וכל האנרגיה. תוך כדי טיפול בתקשוב אני משמיעה רצונות, תחושות, מאתרת חסימות ובעיות אצל המטופל, אני למעשה מגשרת בין האני למודעות הגבוהה, מגשרת בין בני זוג מבלי לקבל ידע קודם אודותיהם.
בתהליך הניתוב ופינוי החסימות משתחררים רגשות ותחושות של כאב
צער חוסר, אני מביאה לידיעה עמוקה יותר, בריפוי ובתחושה טובה של המטופלים נוצרים מצבים חדשים ונעימים בין בני הזוג,הבאים מתוך הטיפול החוויתי והמשחרר. זה תהליך קצר יחסית בהשוואה לטיפולים פסיכולוגים שנמשכים שנים.

מסופר עליך שאת בעלת חוש שישי, טלפתיה, ומגשרת עם מלאכים,
צדיקים, הבורא וישויות האור.  מי הם ישויות האור וכיצד באמצעותם את יכולה לסייע לפונים אליך לקבלת טיפול, גישור, תקשור? 

בטיפול בעזרת תקשור או כל טיפול לייעוץ זורמת אנרגיה מרפא, בגישורים ובתקשורים, שלא בדומה לפתיחת קלפים או נומרולוגיה, תקשור הינו טיפול רגשי, נפשי, פיסי ורוחני. (כל פגישה הינה חוויה מרפא ומשחררת, התקשור מרכז ומנתב, מרפא ומשחרר).
ישויות האור הינן אנרגיות גבוהות וחלקי ניצוצות חיים שמתקיימים ביקום בכל מקום, ובעיקר בתקופות של התמרה אנרגטית, חגים ושמחות. ישויות האור והאהבה, הינם נשמות גבוהות שעברו את התהליך הרוחני ואינם צריכים לשוב להתגלגל במסע החיים. ישויות מתקיימות בתדר גבוה ואנרגיה נפלאה .. הן מודעות לנתיב הנשמה ומסוגלות לתת הכוונה ומרפא המשחררים ביותר. כפי שישנם מדריכים ארציים בחיים, כך ישנם את אותם ישויות בעלי יכולת ותדרים אנרגטיים רחבים יותר, מאסטרים גבוהים יותר שמסוגלים לתת מסרים בו זמנית בכמה מקומות וכך גם לתת תשובה לכל שאלה על פי הצרכים של המתקשר המודע. בנוגע למלאכים, יש הרבה קבוצות של מלאכים בעלי יכולות מדהימות המסוגלות לשפר לנו את החיים בכל נושא, כמו גם ידע קולקטיבי עבור כלל האנושות ועבור האדם באופן אישי. בתקשור, צדיקים ונשמות מסוגלים להביא אותנו למצבים חדשים, לתת לנו סיוע רציני ולטפל בבעיות בכל נושא, וכן הגנה, פתיחת מזל , הסרת אנרגיות שליליות, הסרת עין רעה, קללות, כישופים וכו'.

כיצד עושים כישוף להחזרת אהבה ישנה? האם שני בני הזוג מגיעים אליך כחלק מניסיון לגשר או שדי בכך שאחד מהצדדים מבקש שתבצעי עבורו את הכישוף ותחזירי לו את אהבתו, אהובתו,אהובה ?

איני משתמשת בכישופים ,חלילה, איני כובלת את הנשמה ללא רצונה,
נשמות של חיים או נפטרים וגישור בין בני זוג, נעשה בתקשור ובקשה
מהמלאכים והצדיקים, בתפילה והדלקת נרות. אפשר להשיב אהבה בין בני זוג שיכולים וחייבים להישאר באותו נתיב נשמתי של חיים משותפים ולהציל משפחה לשלום בית, אסור להפריד זוגות נשואים על ידי כישופים היכולים להביא אדם שלא נכון לחיים משותפים, מבלי רצונה של הנשמה ואישור המדריכים הגבוהים. החזרת אהבה חייבת ויכולה להיעשות בעזרת מלאכים ושיתוף פעולה של מדריכים וצדיקים. לצורך כך ישנן כמה שיטות ודרכים לפעולה הזאת, גם בעזרת קמעות, לאחר אישור ובדיקה עמוקה,טיהור אנרגיה שלילית ובעיות שמטפלים בהם, משיגים את התוצאות, זה נכון גם בהסרת עין רעה, כישוף, קללות חדשות ועתיקות ונדרים, הכל בא מתוך תיקון נשמתי וטיפול חזק ונכון לאותם בני זוג או כל אדם .

אני מניחה שמי שפונה אליך, בא ממקום המאמין שיש ביכולותיך לעזור לו, אם בהסרת חסימות למיניהן ואם במגוון הרחב והמרשים של תחומי הידע שלך, ושאלתי היא: מה חלקו של המטופל בריפויו, האם סקפטיות מסוימת יכולה לפגוע בתהליך, למנוע ריפוי?

אנשים לא טיפשים ומגיעים אלי כשהם מוכנים ומיודעים לגבי מי אני ומה הם יכולותיי, היו מצבים של נשים שלא האמינו ביכולת שלי לטפל בבני הזוג בגברים, ולהפתעתן נמצאו דרכים ובני הזוג הופתעו לטובה ואף הסתקרנו יותר והצטרפו אח"כ ללימודים במכללה, זה לא עניין של שכנוע ..אלו הם התוצאות והוכחות ממצבים שונים. אני מקבלת הרבה מכתבים וטלפונים, רק להגיד "תודה" על יעוץ, ליווי, שיקום או כל דבר, ובעיקר על הצלחות ודיוק בעסקים או של אנשים פרטיים.
גם בנושא האבחונים …יש לי משובים רבים ותגובות על דיוק בכל מצב
ונושאי העולם שמעבר. לגבי סקפטיות, ערכתי גישור בין גבר, שאיבד את ראייתו במחלה, לבין אשתו. הוא היה אדם סקפטי לחלוטין, מבטיחה לך שעד שהוא לא יצא מסופק עם כל התשובות, הטיהור האנרגטי, הטיפול ובעיקר המסר מהראיה שאמר לו: "תודה על הורד ועל המצבה .." והסקפטיות לא פגה, אלא שזה היה מסר מאוד חשוב עבורו ולכן הגישה שלו השתנתה.
בכל סדנא וקורס ישנן חוויות גבוהות והסיפורים רבים. אנשים שלא מחפשים ריפוי לא מקבלים אותו אלא אם הם נמצאים בחוסר ודאות או
רצון. אנחנו לא מכריחים אף אחד לקבל טיפול, אימהות יכולות לטפל בילדים גם מרחוק וגם בבני הזוג, כאשר זה מגיע לטובה עליונה.

מה את מאתרת ומאבחנת?

על ידי תקשור, אני יכולה לאבחן מצבים יוצאי דופן ומאתרת ליקויים בכתב ,כולל תסמינים של אספרגר, אני מקבלת טיפים ממדריכים עבור המבקש. פונים אלי בשאלות שונות, ויש גם מיקרים של בעיות בריאות וחוסר תקשורת, וכן בפענוח אישי לגבי מהות, זהות, כולל מינית, לגבי צעירים ורווקים. על ידי שליחת תמונה ושם מלא אלי, אני מזהה מצבים קשים ומאתרת את הבעיות, כך שאין בהכרח צורך בפגישה. מה שיש לי להעביר מועבר באמצעות המייל, כולל טיפים והמלצות להמשך טיפול.

מי בעצם מגיע אלייך לטיפול ויעוץ?

כל מי שמכוון להגיע אלינו למכללה, אנחנו מודעים והוא חייב לקבל מאיתנו את מה שנחוץ לו.. את מה שהוא מבקש לקבל, אני מקבלת מטופלים מכל השכבות וכולם נשארים כמובן חסויים, זה כולל פוליטיקאים, אומנים, שגרירים, זמרים, רבנים, מארץ ומחו"ל ועוד.

ולסיום:
לאור הנצפה לה לקראת תום שנת 2012, מהי התחזית שלך לעשור הקרוב, הן ברמה המדינית, העולמית והן לאנושות? 

התחזית לשנת 2012 ברמה המדינית הרבה יותר קשה לכולם, ברמה הרוחנית תהיה צמיחה גדולה יותר, ולכלל האנושות צפויים שיעורי חיים לא פשוטים ובעיות. העולם אינו מתוקן, אך האדם מתחיל להתפתח רוחנית ומאיר את האחדות. ישנם שינויים אקולוגים,רעידות אדמה, אסונות טבע נוספים גדולים אף יותר חזקים בשנה הבאה. ולגבי המלחמה אין כל שינוי פרט לאלוהים שמחליט.

אישה יקרה, אני מודה לך על זמנך ועל שהשכלת אותנו מידיעותייך,
דעתך.

ליאת

 

1 Comment

  1. alin הגיב:

    שחכתם לציין שהיא בעצם מלאך שליחה של אלוהים בעולם

השאירו תגובה

^ TOP