מהי ההשפעה של בשמים בעבודה ובדייטים?

מאת: יח"צ

התמונה להמחשה בלבד.
התמונה להמחשה בלבד.

טיפוח הגוף הוא מכלול של מרכיבים רבים אשר מורכבים מתזונה נכונה, הרגלי היגיינה בריאים וטיפוח. אופן הטיפוח שלנו משפיע עלינו ועל הסביבה שלנו. כאשר אנחנו מקפידים על טיפוח אנחנו משפיעים על האנשים בסביבת העבודה שלנו, יכולים להרשים את בן או בת הזוג שלנו (או העתידים להיות כאלה) וכמובן שאם אנחנו מקפידים על טיפוח וריח גוף טוב אנחנו משפיעים עלינו יותר מכל ועל הביטחון העצמי.

עבודה 

כשאתם הולכים לעבודה, אתם חייבים להשאיר כל יום רושם טוב על העמיתים שלכם. ריח הגוף שלכם ישפיע על הסביבה שלכם ואם תקפידו לשמור על טיפוח הגוף ולשים בושם שמתאים לכם כל בוקר, תוכלו להרשים את הסביבה שלכם. העבודה שלכם היא חשובה ובוודאי תרצו להשאיר רושם טוב תמיד, כל שתצטרכו לעשות הוא להקפיד על טיפוח יומי ולהתבשם לפני שתצאו לעבודה. ישנם בשמים לאישה ובשמים לגבר במגוון ריחות שכל אחד משאיר רושם שונה. לעבודה כדאי שתבחרו בבושם סולידי שריחותיו לא חזקים מדי אלא משאירים רושם על העובדים והסביבה.

 להרשים את בן או בת הזוג

אם אתם עומדים לפני דייט ראשון או דייט חשוב, דעו שהריח שלכם יכול להיות קריטי ולקבוע את עתידכם הזוגי. ישנם בשמים לאישה, עדינים או חזקים ואתם תחליטו איזה רושם אתם רוצים להשאיר. כיוון שלריחות יש השפעה רבה על הבחירות שלנו והריח אפילו גורם לנו לשפוט סיטואציות ואנשים, חשוב שתחליטו איזה רושם אתם רוצים ליצור לפני שאתם יוצאים לדרך.

לפני הכל, כשאתם בוחרים בושם לאישה או בושם לגבר, אתם צריכים לבחור בריח שנעים לכם. אין זה משנה איזה רושם אתם רוצים להשאיר על הסובבים אתכם, אתם צריכים להרגיש בנוח. הרגלי הטיפוח, היופי והריח הם שונים בין אחד לשני ואם אתם חושבים שיש בושם שמתאים לכולם, כדאי שתדעו כי קודם כל עליכם למצוא את הבושם המתאים לכם ולהרגיש איתו בנוח.

בחירת בשמים

חושבים לבחור לעצמכם בושם או להעניק בושם במתנה? הנה מספר כללים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה המתאימה לכם:

  • הטעם האישי שלכם– גם אם אמרו לכם שבושם "חריף" משדר ביטחון, אתם צריכים להרגיש נעים עם הבושם ולכן תבחרו דבר ראשון את הריח המתאים לכם ולאחר מכן תחשבו על הרושם שתשאירו. אגב, יתכן ותבחרו לדייט ראשון בושם שאינו מתאים למי שמולכם ותגלו במהרה שאין לכם את אותו הטעם.
  • חשבו גם על האריזה– בשמים לאישה או בשמים לגבר הן מתנות נפלאות ואם אתם רוצים לתת בשום כמתנה – כדאי מאד שתשקיעו גם באריזה ובברכה קטנה שתדגיש את תשומת הלב שנתתם לאדם המיוחד אשר יקבל את הבושם.
  • כמות הבושם– זכרו, דברים טובים באים באריזות קטנות ובמיוחד כשמדובר בבשמים. את הבושם יש לשים בטוב טעם ובעדינות כך שאתם והסובבים לכם תיהנו ממנו.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.