מי היא הנפש התאומה שלך ואיך מוצאים אותה? ה- Soulmate שלך?

מאת: אלן האנטר תרגום: חגית רימון

חגית רימון: לעיתים אנשים מחפשים שנים רבות את הנשמה התאומה שלהם. זוהי הרגשה נפלאה, של שלמות והתעלות, לפגוש אדם שאת מרגישה שהוא האחד, היא האחת, ואין צורך לחפש יותר. התחושה של "מציאה", תרתי משמע, גורמת לשקט בלב. הנה סרטון שצפיתי בו בנושא הנשמה התאומה, ותרגמתי אותו לנוחיותכן. מי היא הנשמה התאומה? איך אני מוצאת אותה? הכל בסרטון.

כאן תרגמתי את הסרטון של הסופר אלן האנטר, שכתב ספר על ששת סוגי האהבה. הסרטון למטה, והנה התרגום מאנגלית לעברית:

1206162_love_at_the_beachהיום אני רוצה לדבר על Soulmates – נשמות תאומות. אנשים רבים פנו אליי לאחר פרסום הספר שלי בשאלה – איך אני מוצא את הנפש התאומה שלי, האדם שנועדתי להיות עימו? זוהי שאלה מסקרנת. כי אני חייב לומר לכם – לכולנו יש Soulmates, ללא כל ספק. מה שנמצא בספק הוא האם נמצא את האדם הזה? ואם נפגוש אותו, האם נהיה מסוגלים לזהות שהוא הנפש התאומה שלנו?

לעיתים אנו טועים בעניין – לפעמים אנו סבורים שאילו היינו יותר חכמים, יותר רזים, יותר אתלטיים – היינו יכולים למצוא את הנפש התאומה שלנו. כשאני משוחח עם קבוצות, הם מספרים על המחשבה שישנו בחוץ מישהו שישלים אותי, יעשה אותי אדם טוב יותר, יקדם אותי ואת חיי ממה שהם כעת. זוהי הבעיה. הביני, אף אחד לא יכול להשלים את חייך חוץ ממך. אף אחד לא יוכל לאהוב אותך, עד שתאהבי את עצמך. עד שתקבלי את עצמך, עם יכולותייך הנפלאות. אז, כשתרגישי שלמות עם מי שאת, את כבר תשדרי את מה שצריך כדי שהנפש התאומה שלך תמצא אותך ותדרוש אותך. ואת תזהי מיד את הנפש התאומה שלך .

אתן לך דוגמא למה הכוונה, דוגמא אישית לגביי ולגבי הנפש התאומה שלי: במשך שנים רבות חיפשתי אחר האדם שהינו הנפש התאומה שלי, הפרטנר שלי בחיי. נישאתי, התגרשתי, ותהיתי האם אי פעם זה יקרה לי. מספר פעמים בחיי אמרתי לעצמי – אם מערכת היחסים לא תהיה מאוד טובה, אני אפילו לא עומד לטרוח. אני לא רוצה להסתפק בשני במעלה. ובמקרה קתרין, הנפש התאומה שלי, שאותה גיליתי אחר כך, האמינה באותו הדבר – "אני לא אסתפק במשהו שהוא שני במעלה. אני מצפה לטוב ביותר. " ושנינו הודינו שאנו מאוד שמחים בחיינו לפני שפגשנו האחד את השנייה. היו לנו חיים יצירתיים ומלאי אהבה, וקיבלנו את מי שהננו ואת חסרונותינו.  כך שלמעשה, כאשר נפגשנו, וזה היה בנסיבות של צירוף מקרים מיוחד, הבטנו האחד בשנייה ואמרנו – "זה יכול להיות האדם שאני צריך בחיי". שימו לב, לא אמרנו שזהו האדם שיכול להשלים אותי. או – זה האדם שיכול להקל על חיי. אמרנו: זהו האדם שאני צריך בחיי, כדי להמשיך להיות מי שאני, כמה שיותר.

זה מי שצריך להיות הנפש התאומה שלך. הנשמה התאומה שלך אינה שם כדי לתמוך בך כספית, למרות שזה יכול להיות חלק מזה. הנשמה התאומה שלך לא אמורה "להחליק" (להקל) את הדרך שלך, הנשמה התאומה שלך אינה אמורה לעשות את העבודה שלך במקומך.
הנשמה התאומה שלך תופיע כאשר עשית מספיק מהעבודה שלך ואתה אומר לעצמך – כעת, לצורך המשך העבודה הנשמתית שלי, אני צריך להיות בזוגיות עם מישהו שהולך לכיוון דומה.
אחד הדברים המשמחים בחיי הוא שהנפש התאומה שלי, קתרין, איפשרה לי להיות  יותר יצירתי מאשר יכולתי להיות בעצמי. קראתי יותר, דיברתי יותר, פיתחתי יותר את רעיונותיי, מאשר הייתי מסוגל לעשות זאת לבדי. פשוט מכיוון שכאשר שני אנשים נמצאים ביחד, שתי האנרגיות מתאחדות וגדלות. אני סבור שבאופן דומה גם לגביה. היא הייתה אישה יצירתי לפני שנפגשנו, אבל אני סבור שהיותנו יחד איפשר לה להגדיל את היצירתיות שלה ולפתחה לדברים חדשות.

אז זוהי השורה התחתונה –  הנשמות התאומות שלנו עשויים להיות לא כמו שתיארנו לעצמנו לפי הסרטים ההוליוודיים. הנשמות התאומות שלנו אולי לא יהיו הכי זוהרות, הכי בריאות, הכי חכמות, אבל אותו אדם יכול להיות חכם במושגים של הלב. וכאשר ליבנו פוגש לב אחר באתו התדר – אז זוהי הנפש התאומה שאיתה אנו יכולים 'לעבוד'.

תפקיד הנפש התאומה אינו לעשות את חייך לקלים כמו בחופשה על החוף. תפקיד הנשמות התאומות ביחד הינו  להמשיך לצמוח, להגדיל את המודעות, ומהגדלת המודעות תצמח אהבה עמוקה יותר ובעלת יותר תשוקה. אהבה אמיתית.

אנשים רבים סבורים שהנפש התאומה שלהם צריכה להיראות זוהרת ולהיות 'טובה במיטה'. זה מאוד נחמד, ואני מניחה שלכולנו היו מערכות יחסים כאלה, אבל אם אתם עובדים ממקום של היקשרות אמיתית ועמוקה עם אותו אדם, חיי האהבה שלכם ימריאו כפי שלא היו מעולם. אני מבטיח לכם זאת.

אז תחשבי על הנפש התאומה שלך בדרך שונה, ואת עשוייה למצוא את הנפש התאומה שלך קרובה ממה שציפית.

ישנו סיפור ישן על היהלום הגדול בעולם – בהתחלה העובדים במכרה התעלמו ממנו, כי לא חשבו שבתוך הסלע הגדול טמון היהלום.  אותו הדבר יכול לקרות איתנו ועם הנפש התאומה שלנו – אנחנו מחפשים יהלומים אבל אנו יכולים למצוא זהב טהור בתהליך. אנו מחפשים יהלומים בצורה שאנו מצפים לה, אבל היהלום האמיתי יכול להיות ממש שם. הנשמה התאומה שלכם היא שם בחוץ, מחכה לכם. אולי הנשמה התאומה שלכם היא כבר איתכם, וזוהי המתנה הכי יקרה שכל אחד מאיתנו יכול לקבל. אני מקווה שזה יעזור לכם בחיפוש אחר אחד הדברים הכי חשובים בחיינו. מערכת יחסים בעלת משמעות, ברמה הכי עמוקה שיש. תודה

 

 

תרגום: חגית רימון

 

כתבה: מילות אהבה זה לא מספיק

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

2 תגובות בנושא “מי היא הנפש התאומה שלך ואיך מוצאים אותה? ה- Soulmate שלך?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.