כל מה שרצית לדעת על תקשור / אתר אישה – אתר נשים 

מהו תקשור? האם כל אחד יכול לתקשר? ד"ר ירון זפרן עונה על שאלות בנושא.  

מהו תקשור?

יכולת על חושית, המאפשרת ליצור קשר עם ישויות המתקיימות במימד הרוחני, ולקבל מהן הדרכה רוחנית, אנרגיות ריפוי (הילינג), ועזרה במיגנוט משאלות.

מיהם המדריכים ומהו תפקידם?

המדריכים הם נשמות ללא גוף, המתקיימות במימד הרוחני (זהו מימד החופף למימד הפיסי. איננו רואים אותו מן הסיבה הפשוטה שהוא פחות דחוס). לפעמים הם קרובים שנפטרו הממשיכים לשמור עלינו, אך לרוב הם מלאכים וישויות אור. המדריכים מלווים אותנו לאורך כל חיינו, ותפקידם לעזור לנו למצא את היעוד הרוחני שלנו, ולממש את הקארמה שלנו. למשל – לפגוש את האנשים שעלינו לפגוש, להגיע למקומות שבחרנו להכיר, ולעבור את השיעורים שנועדו לנו בחיים אלה.

האם המדריכים עלולים לפגוע בנו?

המדריכים אף פעם לא פוגעים בנו. הם תמיד שם כדי להגן על האינטרסים ההתפתחותיים שלנו. יתרה מזאת, חלק מהקארמה שלנו כוללת לעיתים שעורים קשים, אך הקשר עם המדריכים עשוי להכין אותנו לאותם שעורים, ואף לחסוך לנו את ההתמודדות עם כמה מהם…

האם כל אחד יכול לתקשר?

בהחלט כן. תקשור היא יכולת אנושית טבעית, שהתנוונה מחוסר שימוש, ממש כמו שרירים שלא הופעלו והתנוונו. על ידי סדרה של טכניקות פשוטות למדי, הניתנות ללמידה על ידי כל אדם המקדיש את הזמן והאנרגיה לכך, ניתן לעורר את אותן יכולות רדומות ולהפכן לכלי שימושי. מה שנדרש כדי לפתח את היכולת הזו הם הדרכה מתאימה, ליווי מקצועי מתמשך, ותרגול עצמאי. והתוצאות לא מאחרות לבוא כשהתלמיד מסור… וכמו בתחומים אחרים – קיימים הבדלים אישיים ביכולת המולדת של תלמידי תקשור, מה שמשפיע על התוצאות.

האם תיקשור עלול להזיק?

תקשור היא טכניקה יעילה מאוד, וככזאת דורשת לימוד נכון. מתקשרים מתחילים המקבלים הדרכה נכונה ועושים "הגנות" (תרגיל אותו לומדים כבר בשיעור הראשון, ומאותו רגע משתמשים בו לפני כל תיקשור), אינם חשופים לכל סכנה שהיא. יתרה מזו – אחד הכללים הרוחניים הבסיסיים מלמדים ש"כל דבר מושך את הדומה לו", והיות ובקורס התרגול נעשה ממקום של נקיון פנימי, רצון טוב, וכוונה טהורה – הישויות שנמשוך לתקשר אתנו יהיו בעלות אותו אופי.

מה לגבי אנשים שלא מצליחים "לראות" במדיטציות שום דבר?

טכניקות התקשור שאנו מלמדים לא דורשות בהכרח לראות דברים בדמיון. הרבה מהטכניקות נסמכות אמנם על מדיטציה ודמיון מודרך, אך התקשור נעשה באמצעות הלב ולא הראש. כך שאנשים מקבלים מסרים מילוליים או רגשיים ולאו דוקא דרך תמונות. בנוסף – עוברים בקורס תהליכים שאינם כרוכים במדיטציה כלל, כמו טכניקה אינדיאנית עתיקה המאפשרת לנו לקבל מסרים ותשובות לשאלות בחיי היום יום שלנו, ובעיניים פקוחות…

כיצד אני יכול לדעת שמה שאני מקבל בתיקשור לא בא מתוכי?

ראשית, וכפי שתווכח/י בעצמך לאחר שתתחיל/י להתנסות בתקשור, המסרים נושאים אופי שונה מאוד מהסגנון בו אנו משתמשים ואותו אנו מכירים. שנית, וחשוב עוד יותר, מבחן התוצאה! במהלך הקורס נעבוד בין השאר בזוגות, ונתקשר זה לזה. אתם תופתעו מאוד לגלות שנמסרות לכם בתקשור עובדות מדויקות, למרות שלאדם מולכם לא היתה דרך לדעת אותן. אולי תופתעו עוד יותר כאשר אתם עצמכם תקבלו מסרים מדויקים על אופיים וחייהם של תלמידים אחרים, מבלי שהיתה לכם דרך לדעת את הדברים אחרת מאשר בתיקשור.

ד"ר י רון זפרן

המכללה ללימודים רוחניים, טל': 03-5660066.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.