מדוע חשוב לחיות חיים של אמת? סרטון קצר

מדוע חשוב לחיות חיים של אמת? סרטון קצר

מאת: חגית רימון

הנושא להיום הוא: האמת.
לדעתי, אחד המפתחות לחיים שיש בהם הרגשה של שלמות, שמחה, אושר והגשמה הוא חיים של אמת.
יש הרבה אנשים שמסתירים בתוכם סוד או מסתירים בתוכם רצון מאוד גדול לעשות משהו שהם לא עושים אותו ולא מגשימים אותו.
זה גורם לתסכול וזה גורם לחיים שיש בהם שקרים, חיים שיש בהם חוסר הגשמה עצמית.
חיים של שקר והסתרה הם חיים מאוד מאתגרים ולא פשוטים.

הרבה פעמים אמירת אמת ולהגשים את מי שאת בלי הסתרה – גורמת לך לחיים עם יותר סיפוק והנאה.
יש הרבה אנשים שחיים בעצם חיים שהם לא החיים של עצמם, אלא חיים שאולי ההורים שלהם הכתיבו להם, או חיים שהם חיים אותם כי הם לא רוצים לספר את מי שהם כי הם פוחדים מהתגובות של הסביבה.

הם חוששים ממה שיהיה. וחיים כאלה גורמים לפחד, להסתרה ולאי מימוש עצמי. ואז הרבה פעמים אנשים כאלה נכנסים לדכאונות. כי ברגע שאת לא מגשימה את עצמך, את המהות שלך, את מי שאת – זה קצת פספוס, לא?
אני רוצה לתת לך מסר ממני: כשאת חיה את מי שאת, את האמת שלך, את המהות שלך – תאמיני לי שזה גורם ליותר שמחה בלב. יכול להיות שבהתחלה יכולים להיות חודשים או שנים לא פשוטים ומאתגרים בדרך הזאת של חשיפת האמת.

אבל לאחר מכן, לאחר זמן מה, אחרי שתתגברי על הקשיים, יכול להיות שתחליפי את הסביבה שלך, את סביבת המגורים, יכול להיות שתחליפי את החברים, החברות, את בן או בת הזוג. ואז את תגיעי למקום שאת תרגישי יותר שלמה. מקום של חופש, כי את לא צריכה להסתיר. כשאת לא מסתירה, את נמצאת בחופש. וחופש גורם לתחושה של שמחה.

זמ מה שרציתי להגיד לך. תעשי עם זה מה שאת רוצה

הנה הסרטון

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.