מהי החשיבות של הודייה ואיך ליישם אותה? מהי משמעות החיים? מה עושים כשנתקלים באתגר? סרטון מעניין!! ניל דונלד וולש / אתר אישה

מאת: חגית רימון hrimon@gmail.com

לפני מספר שנים קראתי את הספר "שיחות עם אלוהים" ואת סדרת הספרים אחריו, שכתב ניל דונאלד וולש, ונהניתי.

עפ"י ויקיפדיה, ניל דונלד וולש (באנגלית: Neale Donald Walsch; נולד ב-10 בספטמבר 1943) הוא סופר אמריקאי, מחבר סדרת רבי המכר "שיחות עם אלוהים" ("Conversations with God") ו"שיחות עם האנושות" ("Conversations with Humanity").

וולש נולד בוויסקונסין וגדל בבית קתולי. הוריו (בעיקר אימו) עודדו אותו בחיפושו אחר אמיתות רוחניות. בזמנו הפרטי וולש למד תאולוגיה. וולש טוען שספריו אינם מתוקשרים, אלא שהחומר שהוא כותב מושפע מהשראה ישירה עם אלוהים. הספרים אמורים לעזור לקורא למצוא קשר ישיר עם אלוהים, מתוך גישה מודרנית שאינה דתית. דמות האלוהים בספריו טוענת כי 'אין דבר שעלייך לעשות, אלא רק להיות.'

וולש מאמין באלוהים אשר מנסה לתקשר ישירות עם כל הנבראים. החזון של וולש הוא איחוד וייצוג כל סוגי הדתות ועדכונן לחיי היום המודרני. וולש ייסד את ארגון "צוות אנושות" (Humanity's Team) כתנועה שמטרתה לאחד אנשים וליישם את רעיונות הרוחניות החדשה כפי שהם מובאים בספריו – בעיקר את הרעיון שכל בני האדם הם יחידת קיום אחת.

לפני כתיבת ספריו, וולש עבד בעבודות שונות: שדרן רדיו, עורך עיתונים, וכן ביחסי שווק. בתחילת שנות ה-1990 וולש עבר קשיים בחייו האישיים – שריפה אשר כילתה את כל רכושו, גרושין, ותאונת דרכים אשר השאירה אותו עם שברים בצוואר. כשהחלים נותר ללא עבודה ונאלץ להתגורר באוהל באתר למחוסרי דיור. הוא הרוויח את לחמו מאיסוף פחיות שתייה ומכירתן. באותה תקופה וולש חשב שחייו נכשלו ועומדים להסתיים. אז הזדמנה לו אפשרות לעבוד כשדרן רדיו, והוא החל את מה שהוא מכנה כ'שיחות' עם אלוהים.

בשנת 2003 וולש השתתף בכתיבת הסרט "אינדיגו" יחד עם הסופר ג'מס טוימן (באנגלית: James Twyman). בשנת 2006 יצא "שיחות עם אלוהים: הסרט", אשר מבוסס על חייו של וולש.

~~~

הרעיון המרכזי של ספריו הינו שניתן לדבר עם אלוהים. כולם יכולים, וישנו אפיק ישיר. פשוט לדבר איתו, לשאול שאלות ולהיענות.

נתקלתי בסרטון מעניין וחדש שבו דונלד וולש נותן המלצות בנושאים חשובים כמו: מהי מטרת החיים? מה לעשות כשנתקלים באתגר? מה החשיבות של הודייה ואיך לפעול לגביה? ועוד.

הסרטון נתן לי השראה לבצע "הודייה מראש" על דברים, ופעמים רבות זה מושך דברים טובים לחיים.

ממליצה לכם לצפות בסרטון הזה כל כמה זמן, לשתף וליישם. ניתן לדלג על כמה דקות מההתחלה.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.