ראיון עם יריב נתי, בן הזוג של דנה מהאח הגדול!! 

מאוד עניין אותי איך מרגיש יריב נתי, בן הזוג של דנה רון מהאח הגדול, האם יש לו חששות? מי לדעתו יזכה? ומה הוא חושב על הדיירים בבית? … 

מאת: חגית רימון  24/9/2011

 

 

דנה רון ויריב נתי

מאוד עניין אותי איך מרגיש יריב נתי, בן הזוג של דנה רון מהאח הגדול. האם יש לו חששות? מי לדעתו יזכה במקום הראשון? ומה הוא חושב על הדיירים בבית? על כל זאת, בראיון הבא. אני רק אגלה לכם שגיליתי גבר מקסים ומפרגן.

איך הרגשת כשדנה אמרה לך שהיא התקבלה לאח הגדול?
מאוד הופתעתי מעצם העובדה שהיא בכלל הגישה מועמדות. כי עשתה את זה מתוך שיעמום.

היו לך חששות?
לא. אני חושב שמגיע לה את זמן האיכות שלה עם עצמה, ומגיע לה להתנתק מתוך המחויבויות והלחצים שיש בחוץ, היא כל החיים שלה רק נתנה לנו המשפחה ועכשיו אנחנו נותנים לה את הזמן שלה.

כל הכבוד על הפרגון
זה בא מהלב. זו דרך חיים. מגיע לה. היא עשתה בשבילנו כל כך הרבה וזה בכלל לא עניין של פרגון. ככה צריך להיות בין כל בני זוג. כל הקטע של הקנאה והרכושנות סתם עוצרים את הקשר. כשלבנאדם יש את החופש לבחור והוא בוחר בך, זו התשובה הכי טובה שמישהו יכול לקבל בזוגיות, אז מה יש לי לדאוג?
אתה לא חושש שהיא תשתנה?
לא. היא בת 39. היא בנאדם מאוד ברור ברגשות ובבחירות שלו. דנה היא אישה מיוחדת. אין לי דאגות בעניינים האלה.

מה אתה עושה בזמן הזה?
עכשיו למשל אני מקפל כביסה. ואני עושה גם בישולים וכל מה שצריך. בעבר היא לא הייתה נותנת לי להרים כוס בבית.

הגעת לתובנות כלשהן בתקופה הזו?
חוץ מזה שאני מאוד אוהב אותה והיא החברה הכי טובה שלי, אז לא. זה היה יותר אישור מאשר תובנה.

מה דעתך על הדיירים?
אני אגיד משהו כללי. אני חושב שכל הטוקבקיסטים למיניהם הם סתם חולירות, כי במקום לראות את הבנאדם שבכל אחד מהדיירים, הרי הם אנשים עם משפחות ורגשות וחששות, במקום לראות אותם הם מסתכלים ורואים את הדמות שכביכול כל אחד בנה לעצמו. כל ההדבקות האלה של תארים למיניהם עושים עוול לכל הדיירים, ואין אחד שם שבעיניי הוא לא בן אדם מדהים. עצם העובדה שיש להם את הכוח להיות בכזה דבר זה בעיניי אומץ שלי אין. ובטוח שלהרבה אנשים שמגיבים בטוקבקים אין, כי אילו היה להם את האומץ הזה הם לא היו מסתתרים מאחורי שמות בדויים.
מעבר לזה, כשאני קורא את הטוקבקים לי זה לא מפריע. מפריע לי שזה פוגע בילדים שלי.

ואיך הילדים מגיבים?

הם לוקחים את זה קשה כי הם צעירים עדיין, והם לא מבינים עדיין שיש אנשים נטולי רגישות.

הם מקבלים תגובות בבית הספר?
אנחנו מקבלים הרבה פרגון ואהבה מהסביבה, מהחברים, ברחוב ואפילו כשאנחנו הולכים לקניות בסופר.

יש לך פיתויים עכשיו?
כמו תמיד. אני מתעסק בתחום שנוגע להרבה אנשים ותמיד יש פיתויים והצעות, אבל זה לא משנה את העובדה שאני בזוגיות כמו שתמיד הייתי. אני מנהל משפחה, יש לי אהבה גדולה ושום פיתוי שהיה לפני או אחרי לא יכול לערער את היציבות שבניתי לעצמי או לפגוע בקשר שלי עם דנה.

מה דעתך על הקשר בבית האח הגדול בין דנה לפרידה?
לדעתי שתיהן נשים מדהימות. ואני לא אומר את זה בגלל שתותי שואלת אותי אלא בגלל שכשמסתכלים רואים שתי נשים חזקות, עם לב ענק. טבעי שיהיו חילוקי דיעות ביניהן, וטבעי שכל אחת תמצא בשנייה דברים שהיא פחות או יותר אוהבת, כמו שקורה גם בין חברות טובות. בעיניי לכל אחת מהן יש מה ללמד את השניה. בסך הכל הן באות משני עולמות שונים. לפרידה יש ללמד את כל הנושא הבינאישי, הרגישות והחום, שיש את זה המון בדנה אבל היא לא מוציאה את זה החוצה בבית האח הגדול. היא עברה חיים מאוד קשים, ההורים שלה כל הזמן היו בשליחויות בחו"ל והיא גדלה בעצם בלי משפחה תומכת. את כל מה שיש לה היא בנתה במו ידיה. היא הייתה אם חד הורית וגידלה שני ילדים לבד, עד שפגשה אותי. היא התמודדה עם החיים בצורה הכי יפה שיש. לפרידה יש ללמוד מדנה את כל הנושא של האסרטיביות. בפרידה יש מין תמימות כלפי אנשים, והיא רואה את העולם בצבעים ורודים, ובקטע הזה דנה יכולה לתת לה כמה כלים כדי שהיא תוכל להשתמש בהם גם בעסקים ובכל תחום. ואני חושב שפרידה היא אישה מדהימה, היא נותנת עיצות, היא אכפתית, היא מדהימה בעיניי.

מהן הדקות הכי קשות שלך?
זה כל דקה. זה לא להיות איתה. זה עצם העובדה שאני לא יכול להרים טלפון וסתם לקשקש. או לראות אותה סתם שוכבת בסלון בשקט בלי שנחליף מילה. עצם הנוכחות שלה חסרה לי. מעבר לדברים הברורים שהיא החברה הכי טובה שלי, וכרגע היא אי שם בנווה אילן.

יריב מעדכן אותי במהלך הראיון שעכשיו פרידה ודנה במטבח.
"תראה איזו טלפטיה", אני אומרת לו.

איך זה לישון בלילה לבד?
לישון בלילה לבד זה מאוד קשה, כי זה לבד. זה בלי דנה.

 

מי לדעתך ייסע לספרד? ומי לדעתך יזכה במליון?
אני מקווה שדנה לא תיבחר לנסוע לספרד, כי גם ככה היא רחוקה, אז עד ספרד?

ומי יזכה במליון? האמת היא שכולם מוצלחים שם אז קשה לי להגיד. ואני הכי אמיתי. זה עניין של חיבור של אנשים עם הקהל בחוץ. אני מאוד מקווה שזה מישהו שיש לו אמירה, ולא אחד הליצנים שם. כי מעבר לליצנות, יש מסרים. עכשיו דרך אגב פרידה ודנה מנשנשות במטבח.

לאן לדעתך תגיע דנה?
דנה ללא ספק תגיע לסוף. וגם פרידה.

ועכשיו יריב שואל אותי: מה יש בפרידה שהצופים עדיין לא גילו?
האמת היא שפרידה היא בנאדם מוחצן שאין לו שום רסן לפה. אני לא יודעת אם יש משהו לחדש, פרט לעובדה שלדעתי פרידה פחות עממית ממה שהיא עשוייה להצטייר בציבור. למשל היא מאוד אוהבת אופרות, מוסיקה קלאסית,ו יש לה יידע גדול בהרבה תחומים. אין לה שום סוד שהיא מסתירה.

יריב: אצל דנה זה הצד המצחיק שבה. היא קורעת אותי מצחוק. הצד המגונן שבה התחיל לצאת, היא כל הזמן מגוננת על ליאם כי היא רואה שהיא במצוקה. אני לא יודע אם לדנה יש חיבור רגשי לליאם, אבל יש לדנה נטייה לייצר שלום, היא לא אוהבת ריבים, והיא גם לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות. דנה היא שטותניקית שאין דברים כאלה, והיא מגניבה. יש לה הומור מאוד מפותח, ופה משום מה אני עוד לא רואה את זה.

עוד משהו?
אני רוצה למסור לכל מי שקורא את הראיון שיידע שבין המשפחות בחוץ אין ולא תהיה שום יריבות, לפחות אני יכול לדבר על עצמי ואני מקווה שכולם חושבים ככה. לאנשים יש דיעות ולא כולם מסתדרים עם כולם, וזה לגיטימי וככה גם בחיים האמיתיים, על אחת כמה וכמה בתוך סיר לחץ. ואני הייתי מאוד מעריך את זה אילו היו מתייחסים לכך בפרופורציה הנכונה כי בסך הכל כולנו בני אדם.

 

חגית רימון, אתר אישה hrimon@gmail.com

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.