אם לילד שלך יש דלקות אוזניים או מחלות שחוזרות ונישנות – זה לא סתם. אז מה עושים?

אם לילד שלך יש דלקות אוזניים או מחלות שחוזרות ונישנות – זה לא סתם. אז מה עושים?

מאת: חגית רימון hrimon@gmail.com

אם הבן שלך חולה שוב ושוב - זה לא סתם
אם הבן שלך חולה שוב ושוב – זה לא סתם

 

שוחחתי היום עם אדם שסיפר לי שהוא ממהר לרופא עם בתו. לאחר שביקר אצל הרופא הוא סיפר לי שהילדה צעקה מכאב והתגלה שיש לה דלקת באוזן.
"הילדה רוצה יותר תשומת לב." המילים יצאו מפי.

– "אני עובד עד מאוחר ואין לי הרבה זמן איתה…" הוא השיב לי.

אם לילד שלך יש דלקות אוזניים – זה לא סתם. הוא זקוק לתשומת הלב שלך.

אל תדחפו לילדים סתם תרופות – תנו לילדיכן הרבה אהבה וזמן איכות איתכן.
תראו להם כמה שאתן אוהבות אותם. תחזקו את הביטחון העצמי של ילדיכן.
כמה שפחות תרופות ויותר ויטמינים טבעיים, חיבוקים, אהבה ותשומת לב – יותר טוב. זה מחזק את הגוף כשהוא מתגבר לבד על מחלות וחום. לגוף יש את הכלים שלו להבריא. כמובן שאין המדובר בהזנחה ובמקרה הצורך חשוב ללכת לרופא. אבל לפני כן – יש לחזק את הילד עם תזונה בריאה והמון אהבה.

קראתי בעבר בסיפרה המצויין של מיכל בוקר: "אישה – מיטב חוקי היקום לחיים טובים", שכאשר ילדים חולים שוב ושוב או חלילה במחלה מאתגרת – זה קשור להורים.
זה משום שמשהו בהורים לא פתור, חסר שקט, לא ממומש…
אם את רוצה ילד בריא – תהיי בעצמך בריאה בנפשך. תחזקי את הביטחון העצמי שלך. במקרה הצורך לכי למטפלת או לפסיכולוגית שתחזק אותך. תעשי את מה שאת אוהבת. ותתני לילדך המון אהבה וביטחון.

מצד שני, ברצוני לציין שלא הכל תלוי בהורים. ישנם הורים שנותנים לילדם המון אהבה ותשומת לב, ועדיין זה לא עוזר לו לריפוי מלא. אז חלילה אל תיקחו על עצמכן את האשמה לכל.
תמיד מומלץ לבדוק מקורות רוחניים למחלה ואמצעי ריפוי קונבנציונאליים וגם נוספים. לפעמים קורים ניסים. המון בריאות לכולכן ולבני משפחותיכן.


מוזמנות להגיב מהי דעתכן בעניין. תודה תודה תודה

הנה כמה ציטוטים חשובים מסיפרה של מיכל בוקר, בקשר לריפוי:

"אם רוצים לרפא ילדים, חייבים להבין שהצד הרוחני הוא חלק בלתי נפרד מהתמונה שמראים לכם כרגע. המחלה היא תוצאה שבאה לידי ביטוי בעולם הגשמי, והסיבה לה מצויה דווקא בעולם הרוחני…

קשה מאוד להורים לקבל את הרעיון שכדי שהילד יבריא – הם צריכים לעשות משהו שאינו קשור כלל לבית החולים, לרופא ולשעות שהם מקדישים סביב מיטתו של הילד. משתמע מכך שהאחריות למחלת הילד מוטלת עליהם, וקשה להתחבר לרעיון הזה."

אני ממליצה לכן לקרוא את כל הפרק בספר הקשור בריפוי ילדים.

בספרה ממליצה מיכל בוקר על אופן הטיפול בכל מיני מחלות ילדים, והנה מה שמיכל כותבת בהקשר של טיפול בנוזלים באוזניים ובדלקות אוזניים חוזרות:

"להורי הילדים שהגיעו אליי לטיפול, הסברתי שאין בעיה פיזית בגוף הילד מבלי שתהיה לכך סיבה נפשית בסיסית. עוד הסברתי להם, שמאחר שלילד יש קשר הדוק לאנרגיה של ההורים, הסיבה טמונה דווקא בהם. האוזניים קשורות לנושא של הקשבה, האזנה. ולכן יכול להיות לבעיה קשר לכל מה שהילד שומע או לא רוצה לשמוע, או למידת היותם של ההורים קשובים לילד ולצרכיו."

קישור לספר "אישה – מיטב חוקי היקום לחיים טובים"

 

הכותבת, חגית רימון, אינה רופאה ומומלץ להתייעץ במקרה הצורך עם אנשי מקצוע – עם רופא או מטפל באופן טבעי

סרטון נפלא של לואיז היי עם המלצות לחיים טובים יותר, אהבה והצלחה – מומלץ

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.