ראיון עם המתקשרת לילך חיים יום טוב

מאת: חגית רימון

לילך חיים יום טוב, מתקשרת

"את חייבת להכיר את לילך. היא מדהימה". אמרה לי אלונה.
אני סומכת על המלצותיה, ואכן שוחחתי בטלפון עם המתקשרת לילך חיים יום טוב. לא הכרתי אותה לפני כן. חמש דקות לאחר תחילת השיחה, בלי שאשאל את לילך דבר או שאספר לה על עצמי, היא החלה להמטיר עלי גשמי ברכה של מילים ומשפטים בנוגע לאופי שלי, חוזקותיי, הפונטציאל שבי, ומה צופן לי העתיד הקרוב.

"מאיפה היא יודעת?" שאלתי את עצמי. היא אמרה לי דברים ממש מדוייקים. למשל אמרה לי: "אני רואה שאת כותבת ספר, שמכיל סיפורים." ואכן, זה מה שאני עושה כבר זמן מה.

לילך אמרה לי דברים בקשר לתחושות שלי בילדותי, לגבי משפחתי ולגבי העתיד שלי מבחינת הקריירה. לאחר דקות ארוכות בהן אמרה לי בשטף משפטים שהיא "קיבלה" היא איפשרה לי לשאול שאלות, ונתנה לי את תשובותיה, שאני מקווה שהן יתגלו כנכונות.

לילך עושה תקשורים בטלפון, ומה אומר לכם? כנראה שלעולם אמשיך לתהות איך ייתכן שניתן לתקשר, עם מי בדיוק מתקשרים ואיך ניתן לעשות זאת. שאלתי את לילך כמה שאלות שעניינו אותי לגביה, והנה תשובותיה.

מתי התחלת לתקשר? מה עשית לפני כן?

גם כילדה ראיתי תמונות וחזיונות, אך אז זה לא נראה לי טבעי ורגיל. לא ייחסתי לכך חשיבות כמשהו יוצא דופן. כשבגרתי עסקתי בניהול, ולאחר שנים למדתי את תחום הטיפול בילדים עם צרכים מיוחדים. לתקשר עבור אנשים התחלתי לפני כשמונה שנים, ומאז אני עושה זאת באהבה, יחד עם העברת סדנאות חיבור לתקשור וריפוי.

עם מי את מתקשרת?

אני מתקשרת עם מלאכים וישויות אור,שהם המכוונים דרכם של הפונים. ובנוסף עם נשמות של יקירים אשר עברו לצד האחר, וזה לרוב כדי לסגור מעגלים ולהעביר אהבה, לא הכוונה. אינני מזמנת אותן, הן מגיעות לבד ואני מעבירה מסריהן.

 איך את עושה את זה? האם את שומעת קולות? רואה סימנים?
אני מקבלת את המידע כמו פקס למוח, כידיעה. בנוסף יכולים להעלות דימויים, תמונות מחיי האדם שמולי, לפעמים ממש כאילו אני בביתו שלו.
בתחילת הפגישה אני מעבירה לאדם את מה שמקבלת עבורו-מיהו, זוגיות, פרנסה ושפע, התהליך בו הוא נמצא, ועוד. בהמשך אני עוונה על שאלות בתיקשור, ומעבירה טיפול אנרגטי.
הפגישות עמי הן טלפוניות, מוצאת זאת הרבה יותר מדוייק וממוקד, אינני רואה חזותו של האדם, תנועות גוף, ולא שום פרט מסיח אחר, אך ורק שם פרטי ואני מיד מתחברת לאנרגיה שלו.

האם כל אחד יכול לתקשר? איך עושים את זה?

אני מאמינה שבכולנו היכולת לתקשר, רק לא כולם משתמשים בזה כמוני. כמו כל דבר, גם התיקשור – ככל שמתרגלים הוא מקבל יותר עומק ותוכן.

האם את מאמינה בגלגול נשמות? איך את יודעת שזה קיים?

הנשמות אכן מתגלגלות, ומבחינתי זה סוג של ידיעה ברורה, ממש כפי שהשמש זורחת בכל בוקר. אחרי מאות רבות של תיקשורים עבור אנשים, והעברת מסרים הן מהמלאכים והן מנשמות יקיריהן, אין לי ספק שיש חיים אחרי החיים פה, ונשמה ממשיכה להתגלגל.

 מהו החלום שלך?

 החלום שלי הוא בתחום הריפוי האנרגטי, ואני יודעת בוודאות שהוא גם יקרה ויתגשם, מפני שאני כבר חווה חלקים ממנו. בחזוני מחלות נעלמות כלא היו, והריפוי הוא שלם, גם במקומות שאיבדו תקווה. מה שנקרא היום נס, הופך להיות הרבה יותר שכיח וקל. זה כבר קורה, אבל עדיין לא באופן שאליו אני מייחלת שנגיע.

 ספרי קצת על אירועים שקרו לך

 פנתה אליי אמא של חייל שנהרג בלבנון השניה. הבן האהוב העביר מסרים כל כך מדוייקים ומיוחדים רק להם, שהיא אמרה לי לאחר התיקשור שקיבלה שלווה ענקית שלא היתה לה. התבהרה לה תמונת נסיבות מותו, זה התחבר עם הפרטים סביב, והביא לה מקום של שקט לגביו.

 הגיעה אליי בחורה בת 29, שהכניסו לה לראש שלעולם לא תהיה לה זוגיות, ובטח לא נישואין. הבטנו יחד בתיקשור והיא הצליחה בעזרת התיקשור והטיפול האנרגטי לשחרר את החרדה והפחד שהיו בתוכה. היא נישאה פחות משנה אחר כך, והיום כבר אם לתינוק בן כשנתיים וחצי.

 התיקשור איננו גזירת גורל, להיפך – הוא נועד כדי לכוון. הגורל קיים בעיניי(ההוכחה לכך היא שמקבלים לעיתים תאריך מדוייק) אך הרשות נתונה. זכות הבחירה לעולם תישאר בידי האדם הפונה.

 תני בבקשה טיפ לקוראות ולקוראים

 כשיש התלבטות או תהיות, אפשר לשאול בלב את השאלה המדוייקת. ולהיות במהלך השעות הבאות בהקשבה לסימנים. זה יכול להיות ספר/מודעה בעיתון/שלט של חנות. התשובה תגיע. לא במאמץ, אלא בשילוב יפה בתוך המעש היומיומי.

חגית רימון
hrimon@gmail.com

5 תגובות בנושא “ראיון עם המתקשרת לילך חיים יום טוב”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.