עזבו אותי בשקט באמאשלכם… באתי להנות…

מאת: בת הים הקטנה

בכל בוקר אני מתעוררת בסביבות שבע ורבע, אחרי שהפלאפון מעיר אותי בטון מעצבן. אני מכוונת אותו לעוד עשר דקות… ונרדמת… ואז קמה שוב… ומרגישה שיש קונספירציה נגדי! קוסראבאק למה אני צריכה לקום כל כך מוקדם? וללכת לעבודה?

אני רוצה ללכת לישון כל יום באחת או שתיים בלילה… לכתוב ולטייל בפיסבוק… ולהתעורר בתשע או עשר בבוקר. ו… להישאר בבית. מה העניין הזה שכולם יוצאים לעבודה מוקדם בבוקר וחוזרים אחר הצהריים, או בערב?

כן, צריך להתפרנס, אבל למה לעבוד כל כך הרבה שעות ביום? מתי יקצרו את שבוע העבודה לארבעה ימים? ובכל יום מקסימום חמש שעות. יותר מזה זה כבר יותר מידי!

והענין הזה של להכין אוכל כל יום? אוף… איזה בזבוז זמן. רוצה להזמין כל יום אוכל ממסעדה, או לאכול במסעדה. אין לי חשק לבשל, אני טובה בדברים אחרים.

ולנקות את הבית?? נו ברור שאשמח לביקור של העוזרת פעמיים בשבוע. וכביסה? וכלים?? עזבו אותי, איפה הפיות שינקו אותם?

אני רוצה לקום בעשר… ולשתות לאט את הנסקפה שלי… ואחר כך להתעדכן בפייסבוק… ואחר כך לאכול ארוחת בוקר במסעדה… ולשחות קצת… ומידי פעם ללכת לים… רגע… אז על מה ארוויח כסף? אלוהים גדול 🙂

וכן… אקבל את הילדים כשהם באים מבית הספר, עם ארוחה חמה שתגיע מאחת המסעדות בסביבה…
אה, ויש את העניין הזה של לשבת עם הילדים על השיעורים – תגידו, למה שבגיל שלושים וחמש או ארבעים אנו ההורים נעשה שיעורים עם הילדים? איזה שיעמום. ומי זוכר איך פותרים את השאלות הקשות האלה במתמטיקה?  ולמה טוב ללמוד על עקומות וזויות וסוגי משולשים… כל כך הרבה אנשים הצליחו בחיים בלי שקיבלו תעודת בגרות.

נו… אז מה עושים עכשיו? נראה לי שמתישהו יהיה שינוי בעולם, שאנשים לא יילכו כל יום לעבודה כמו רובוטים, יבזבזו שם את רוב זמנם, יחזרו הביתה עייפים… ויחכו באפיסת כוחות לסוף השבוע או לחופשה.

כי למה הגענו לעולם? להנות. לחיות. לעזור לאחרים. לעזור לעצמנו. ולא כדי לעבוד לעבוד ועוד לעבוד.

אז… אני מאחלת לכם חיים עם איכות חיים, עם חופשות כייפיות מידי פעם, פרנסה טובה, בריאות, שמחה, משפחתיות ו… אהבה ושלווה.

שלכם,

בת הים הקטנה.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.