נפגשתם פעם אחת והוא מוצא חן בעינייך – האם הוא/היא מעוניין בך?  

נפגשתם פעם אחת והוא מוצא חן בעינייך – האם הוא מעוניין בך? מה כדאי לעשות עכשיו? הנה טיפים שיעזרו לך.  

נפגשתם פעם אחת והוא מוצא חן בעינייך – האם הוא מעוניין בך?
מה כדאי לעשות עכשיו? הנה טיפים שיעזרו לך.

הכתבה מופנית לשני המינים. תשנו את המין כרצונכם.

מאת: חגית רימון

לאחר אינספור פגישות מאכזבות שהיו לך עם כל מיני גברים, פגשת סופסוף מישהו שמצא חן בעינייך. שאלת מליון הדולר היא: האם גם את מצאת חן בעיניו?

איך יודעים האם הוא נדלק עלייך? איך מגלים האם יש סיכוי לקשר? מה לעשות ומה אסור לעשות בהתחלה של קשר? בשביל זה אני פה!

כדי לדעת האם הוא מעוניין להיפגש איתך שוב – צריך מערכת משוכללת של רדארים. יש צורך באינטואיציות חדות כתער, בתוספת של נסיון חיים. מדובר בתורה שלמה. תורה שמגלים אותה רק אחרי כמה וכמה אי הבנות ואכזבות…

הנה מספר דוגמאות והסברים שיוכלו לעזור לכן לדעת האם מצאתן חן בעיניו (או-האם מצאתן חן בעיניה), והאם יש סיכוי לפגישה נוספת:

טריק ישן ושחוק

נפגשתם בבליינד דייט. כמה דקות לאחר תחילת הפגישה הוא מקבל שיחת טלפון ואומר שהוא חייב ללכת דחוף, כי קוראים לו בעבודה/החבר שלו תקוע עם האוטו/בלה בלה בלה…

זוהי דוגמא קלילה, נכון? מדובר בטריק שחוק ונושן, שכמעט כולם מכירים אותו. אם הבחור שפגשת בבליינד דייט יגיד לך באמצע הפגישה שהוא חייב ללכת, אזי ברור שלא מצאת חן בעיניו. אל תטרחי אפילו להתקשר אליו אחר כך!
אם יש שביב של אמת ואכן אביו של הגבר שפגשת קיבל התקף לב באמצע הדייט שלכם, ואותו גבר יתקשר אלייך ויבקש לפגוש אותך שוב – רק אחרי שהוא יתנצל מליון פעמים, תשקלי להסכים לפגשו.

מצב של חוסר וודאות

נפגשתם ביום שלישי. יום חמישי הגיע, והוא לא התקשר. מה הסיבה? האם הוא לא התקשר כי הוא לא מעוניין, או כי הוא עסוק? ואולי הוא מתבייש?

יש לי חברה שאם הגבר שיצאה איתו לא מתקשר תוך 24 שעות ממועד פגישתם, אבוד לו והוא מחוק אצלה לעד. זוהי אפשרות שאת יכולה לאמץ, אבל כמובן לא חייבת.

מצב של חוסר וודאות יכול לשגע פילים, ועדיף לך לדעת איפה את עומדת. לכן, אל תתביישי. אם הוא לא התקשר אלייך ואת סקרנית לדעת האם יש סיכוי להיפגש איתו שוב – יומיים-שלושה לאחר שנפגשתם, תתקשרי אליו כדי לגשש. נסי לקלוט מטון הדיבור שלו האם הוא שמח שהתקשרת, או שהוא חסר סבלנות אלייך ורוצה "לנפנף" אותך. אם מדבריו לא הצלחת לקלוט האם הוא מעוניין בך או לא – את יכולה לשאול אותו ישירות האם הוא רוצה להיפגש שוב. אם הוא יגיד: "כן", ויציע מועד לפגישה – אז יופי, הוא מעוניין. אבל אם הוא ימלמל משהו, כמו: "כן, אפשר להיפגש מתישהו"… אבל לא יציע שום דבר קונקרטי, אלא יגיד רק: "נדבר" או "נקבע", אז חבל על הזמן שלך! כנראה שהוא לא מעוניין לפגוש אותך שוב.

במקום להתקשר אליו בטלפון, הדרך האלגנטית ביותר והכי פחות כואבת לדעתי היא לשלוח אליו sms, כדי לבדוק האם הוא מעוניין. יומיים-שלושה לאחר פגישתכם את יכולה לכתוב לו: "היה כיף. אשמח להיפגש איתך שוב". אם הוא יגיב במהירה ו"ירים את הכפפה", אז יופי, הוא מעוניין בך. אבל אם הזמן יחלוף ולא קיבלת ממנו שום תגובה, או שהתגובה שלו הייתה מתחמקת, בלי שום הצעה קונקרטית לפגישה, אז נקסט! המשיכי הלאה לגבר הבא.

כל הזמן עסוק?

הוא אמר לך שהוא מעוניין להיפגש איתך, אבל הוא כל הזמן עסוק – היום הוא יוצא עם חברים, מחר הוא בים, מחרתיים יש לו מבחן באוניברסיטה, ביום שישי הוא במסיבה… במקום להתלהב מכך שפגשת בבחור רב פעלים ופעילויות, את צריכה להבין שפשוט "לא בא לו עלייך". אם הוא לא מוצא שום ערב כדי להיפגש איתך – סימן שהוא לא מעוניין בך, ואין טעם ללחוץ עליו להיפגש איתך. עדיף לך לוותר עליו ולעבור הלאה כבר עכשיו, במקום ללחוץ עליו להיפגש איתך, להתלהב ממנו ואפילו להתאהב בו, ואז לשמוע ממנו באופן מפורש שהוא לא מעוניין, או שהוא אפילו ייעלם לך בלי שום הסבר….

המלצרית יותר מעניינת אותו

במהלך פגישתכם הוא לא מתמקד בך, אלא עיניו משוטטות כל הזמן לצדדים. הוא מסתכל על המלצרית, מפנה מבט לשולחנות מסביבכם ואינו מסתכל עמוק בעינייך? חבל על הזמן היקר שלך. כנראה שאינכם מתאימים.

sms לפני הפגישה

מספר שעות לפני פגישתכם את מקבלת ממנו sms: "אני מצטער. קרה משהו בלתי צפוי. לא אוכל להגיע לפגישה." אל תהיי נאיבית. בטח האקסית שלו רצתה לפגוש אותו באותו היום, או שפשוט צצה לו תוכנית אחרת שבעטייה הוא ביטל את פגישתכם. הוא אפילו לא טרח להתקשר אלייך? אם כך הוא ביטל את פגישתכם, אל תקבעי איתו יותר! (אלא אם כן הוא יתנצל מליון פעמים ויביא לך אישור רפואי שאמו בדיוק אושפזה בבית החולים)

לא להתלהב בבקשה

הוא התקשר ומעוניין לפגוש אותך שוב? יופי! עם כל השמחה שבעניין, אל תצאי מגדרך. אם יש לך תוכניות לאותו הערב – אל תבטלי אותן. תגידי לו שהיום את עסוקה, אבל את יכולה להיפגש איתו מחר/מחרתיים/בסוף השבוע.

אל תתנפלי עליו

למה היהלומים יקרים? כי קשה להשיגם. חברה סיפרה לי שגבר שעימו היא התכתבה והייתה אמורה לפגוש אותו לבליינד דייט סמוך ליום הולדתה, אמר לה שהוא מארגן לה "מסיבת יום הולדת" – הוא קנה תותים, שמפניה, שקיות יום הולדת וכובעים, וכל זאת עוד לפני שהם נפגשו! היא סיפרה לי שזה בכלל לא הקסים אותה, אלא רק גרם לה להיבהל ולנוס על נפשה. "מה ההתלהבות?" היא אמרה לי. "אפילו עדיין לא נפגשנו! אם הוא מתלהב ככה, זה משדר מצב של נואשות". כמובן שחברתי ביטלה את הפגישה איתו…

אסור "להתנפל" על הבנאדם כבר על ההתחלה או לרדוף אחריו – כשגבר או אישה יותר מידי טובים אלינו כבר על ההתחלה או שהם להוטים לפגוש אותנו – בדרך כלל זה לא גורם לנו לרצות בהם, אלא להיפך. רובנו מעדיפים לצאת עם מישהו שלא יפול לרגלנו בפגישה הראשונה. טבע האדם הוא לרצות משהו שקשה להשיג אותו.

את שבורת לב? – שמרי זאת לעצמך

במהלך הפגישות הראשונות, עדיף לא לספר לגבר החדש שהכרת שאת שבורת לב כי החבר עזב אותך, ושעוד גברים עזבו אותך. בהמשך הקשר תוכלי לספר לו על כך, אבל לא בהתחלה. זה משדר חולשה, ואנשים מעדיפים להתחבר עם אנשים "מבוקשים", קשים להשגה, ולא עם כאלה שדחו אותם שוב ושוב.

יחד עם זאת – מאוד חשוב לדעתי להיות ישרים וישירים. עדיף לגלות לפחות את רוב הקלפים בהתחלה מאשר להסתירם.

אל תקחי דחיה באופן אישי
הוא אינו מעוניין להיפגש איתך שוב? לא נורא. אין בנאדם שלא דחו אותו. אל תתרגשי מזה, ואל תסתגרי בבית במשך חודש. אני מחזיקה בדיעה שאם אחד מהצדדים לא מעוניין, עדיף לא ללחוץ עליו, כי ברוב המכריע של המקרים – דעתו לא תשתנה. וכנראה שאינכם מתאימים וחבל על הזמן. לכן, אין ברירה – ותרי עליו והמשיכי הלאה.

אל תקחי דחיה באופן אישי, ואל תיפגעי מכך. זה לא אומר שאת לא בסדר. לכל בנאדם יש את ההעדפות שלו. יש למשל גברים שמעדיפים בלונדיניות. ועדיף בנות עשרים ושלוש. לפיכך, אפילו אם את האישה הכי מקסימה ומדהימה בעולם, הרי שאם לא תהיי בלונדינית צעירה – הוא ידחה אותך. בנוסף להתאמה – מציאת אהבה כרוכה גם בנסיבות המתאימות. יכול להיות שתפגשי את גבר חלומותייך, וגם את לכאורה אשת חלומותיו, אבל בדיוק לפני שבוע חברתו עזבה אותו וליבו כלל אינו פתוח לאהבה חדשה. אז עם כל הרצון הטוב – מירב הסיכויים שלא ייצא מההיכרות שלכם קשר רומנטי.

 קשר צריך להיבנות לאט

קשר צריך להיבנות לאט. אל תבטלו את עצמכם. קחו את הזמן. אם מדובר בבן-אדם המתאים – זה יקרה. ואם זה לא הבן-אדם שמיועד לכם, אז גם אם תרדפו אחריו – זה לא יעזור. מציאת קשר מדהים זה קצת כמו זכיה בפיס, לדעתי. קודם כל צריך למלא טופס. כלומר, לחפש באופן אקטיבי אחרי האהבה. לא לשבת בבית ולחכות לאביר או לאבירה עם הסוס הלבן. בדרך-כלל החיפוש כרוך במספר פעמים של "אי זכיה". אבל לאחר כמה פגישות לא מוצלחות, בסוף יימצא בן הזוג המתאים.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.