פיסול פנים – הדרך הטבעית להצעיר את הפנים

פיסול פנים – הדרך הטבעית להצעיר את הפנים

פיסול פנים

כבר לפני עשור הפכו הניתוחים הפלסטיים לצעקה הרועשת ביותר בעולם המערבי כשהמגמה הגוברת והבולטת ביותר של 2018  היא – כמה שפחות הליכים פולשניים. שיטות רפואיות חדשות מספקות למטופל את הפתרון המושלם למראה הרצוי ללא ניתוחים, חתכים או צלקות ולא פחות חשוב – במחיר זול יותר.

מהו פיסול פנים?

לפתרון המושלם הזה יש שם והוא נקרא פיסול פנים. מדובר למעשה במתיחת פנים ללא ניתוח כשמטרתו להשיב לפנים את המראה הצעיר ללא שימוש בסכין המנתחים.
כיצד עושים זאת? באמצעות שימוש בחומרים הטבעיים לגופנו, שומן עצמי וחומצה היאלורונית.

את השומן גופנו מייצר ובהצלחה רבה, לכן אם אפשר להשתמש בו לטובה הרי זה משובח. השומן יילקח מאזור העכוז או הבטן, יעבור סינון ואף העשרה ולבסוף ייקלט מחדש במיקום הנבחר.
החומצה ההיאלורונית גם היא נוצרה באופן טבעי על ידע גופנו אך עם השנים פוחתת וכאן נכנס המדע והיום ניתן לייצר חומצה היאלורונית בהנדסה גנטית ולהחזיר אותה לאזורים הנבחריים בפנים על מנת להחזיר נפח ומראה צעיר.

טיפול פיסול הפנים מותאם לכל אדם על פי מבנה פניו, לכן טרם התחלת הטיפול יעבור המטופל אבחון מדוייק הכולל בין היתר סדרת צילומים דיגיטליים וכך יותאם עבורו הטיפול באופן פרטני להחזרת נפחים שאבדו למקומם הטבעי. הטיפול הוא תהליכי ומתבצע באופן הדרגתי במספר מפגשים כך שיותאם לשכבות השונות של עור הפנים.

התוצאה והיא מראה פנים צעיר יותר, חיוני ובעל נפח טבעי, תוך הדגשת מסגרת הפנים הטבעית ומיצוק העור. והדובדבן שבקצפת הוא תהליך ההחלמה הפשוט והמהיר, ללא כאב, צלקות או תופעות לוואי. הטיפול נעשה במרפאה ובסיומו שבים לשגרת היום עם מראה צעיר וטבעי.

מה ההבדל בין פיסול פנים למתיחת פנים?

פיסול הפנים הוא חידוש מהפכני ביותר בעולם הפלסטיקה שכן עד כה האופציה הפופולארית ביותר הייתה מתיחת פנים ובשונה מפיסול פנים מדובר בניתוח פולשני לכל דבר. הניתוח כולל ביצוע חתכים מעל ו/או מתחת לאוזניים ודרך חתכים אלו ניגש הרופא אל העור הרפוי ומבצע מתיחה כך שיוחזר למקומו הרצוי. לאחר מכן נדרש להסתיר את החתכים באמצעות קיפולי עור וקו שיער. התוצאה טובה – תיקון קמטים, הרמת עור רפוי והשבת מראה צעיר וחיוני לפנים. אך מאחר ומדובר בתהליך פולשני הוא מלווה בכאבים, ההחלמה מאתגרת יותר ואורכת לפחות מספר ימים. ניתן לפנות לרופא המבצע ניתוחי מתיחת פנים ממוקדים בפולשנות מינימלית ושם דגש על האסתטיקה של הצלקות, אך בטיפול מסוג מתיחת פנים לא ניתן להימנע מסכין המנתחים.

 

  • האמור אינו בבחינת המלצה ובכל מקרה יש להתייעץ עם גורמי מקצוע

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.