איך ניתן לדעת האם משהו שאת עושה מתאים לך והאם זו הדרך הנכונה?

איך ניתן לדעת האם משהו שאת עושה מתאים לך והאם זו הדרך הנכונה?

חגית רימון

כשאת עושה דברים שאינם לגמרי מתאימים לך – את מרגישה אי דיוק, הדברים לא כל כך מסתדרים, את לחוצה, עצובה, רוצה לבטל הכל, ומקווה שהפרוייקט כבר ייגמר. אינך מצפה לו בהתרגשות אלא את רוצה שזה יהיה כבר מאחורייך.
כשאת עושה משהו שאכן מתאים לך, את מחכה ומצפה לו, מתרגשת, מתאמצת, מרגישה התרגשות וציפייה ומעניין אותך מה יהיה ואיך תרגישי ומה רצוי לעשות כדי שיהיה הכי טוב.
כשזה מה שמעניין אותך, את בדרך הנכונה עבורך. כשרק התוצאה מעניינת אותך, הכסף, המטרה, זה אומר שמשהו בך לא מכוון ורצוי שיתכוונן.
אז אם את רוצה לדעת באם את בדרך הנכונה, באם את עושה משהו שמתאים לך, שנכון עבורך – בדקי מהי ההרגשה שלך בקשר לזה. האם את שמחה ומצפה או שאת רוצה בתוצאה וכל השאר לא מעניין אותך או משמח אותך.
אם את רוצה שאירוע יהיה משמעותי עבורך ועבור אחרים, התייחסי אליו בכובד ראש. תקני לו עבורך ערך משמעותי עוד לפני שהוא מתקיים, וזה יעזור לכך שהמטרה שהצבת עבורך או מטרות אחרות שטרם נחשפת אליהן – תושגנה בעצם התקיימות האירוע.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.