עוד לפני ששלומי עזב אותה, נועה ראתה את הפרידה שלהם, ראתה אותה מתקרבת בצעדי ענק… סיפור אהבה / לילך יצחק

יש אהבות שקל להרוס

מאת: לילך יצחק Lilach Itzhak‎‏

יש אהבות שקל להרוס
יש אהבות שקל להרוס

 

עוד לפני ששלומי עזב אותה, נועה ראתה את הפרידה שלהם, ראתה אותה מתקרבת בצעדי ענק, מאיימת למוטט את הזוגיות שלה עם מי שאהבה יותר מכל אדם בעולם.
היא זוכרת. זה היה בערב ההוא לפני שנתיים. הם ישבו על ספסל אבן בקצה החוף בנתניה. הלשון שלה הייתה יבשה. לא ידעה מה שלומי הולך להגיד, אבל לקחה בחשבון שזה הסוף. היא אהבה את המקום הזה והייתה לה תיקווה כשהביא אותה לשם שאולי היא טועה בתחושות שלה. היא ישבה זקופה והביטה בערגה חלומית אל הים. היה ערב, איש אחד עמד במים שהגיעו לו עד מותניו וארבעה נערים, לא רחוק ממנו שיחקו בכדור ונראו משועשעים.
שלומי דיבר ונועה ליטפה בכפות רגליה את החול, תחושת המגע של הגרגרים הייתה נעימה ויחד עם זה רצתה לברוח משם. שלומי אמר שהוא לא רוצה לפגוע בה, אבל זקוק למרחב של זמן. ביקש ממנה שתבין ותעזור לו לעשות את זה כמה שיותר קל.

היא עצמה עיניים ונרעדה ממגע רפוי של הרוח בצווארה. כשפקחה את עיניה, המבט של שלומי היה מרוכז בה והיא לא יכלה להתאפק והתחילה לבכות.
"אני יודע שזה קשה, שלומי פתח את הפה אחרי כמה דקות של שתיקה "אבל אני מרגיש שאני חייב".
אפשר היה לראות על הפנים שלו שהוא מדבר מתוך רגשות כבדים. המבט שלו נראה מותש. רצה לעשות את זה הכי נכון שאפשר. בכל זאת אחרי שנתיים שהיה איתה, זה המינימום שיכל, בגלל זה לקח אותה לשם, לחוף הים שכל כך אהבה. היה בטוח שזה יעזור לה קצת.

זה לא שנועה הייתה רעה אליו, או שפגעה בו בצורה קשה, להיפך. היה לו יותר מידי טוב איתה וחשש שאולי יש בזה משהו לא מציאותי, להרגיש כל כך נוח כל הזמן, זה מה ששבר אותו. הוא פחד.
לא היה רגיל לזה, שהכל כל כך נורמלי ומושלם. רצה לבדוק משהו פרוע יותר, משהו שיגרום לו להרגיש יותר חי. עם נועה, אפילו הפרידה הייתה רכה ועדינה. לא צעקה עליו, לא איימה שתהרוג אותו, לא זרקה את הבגדים שלו מהחלון, רק יבבה חלושות. בלי מילים קשות, בלי סערות ורוחות.

היא חזרה הביתה עם הרכב שלה, כל הדרך נתנה לדמעות לזלוג ושלומי עצר מונית, רצה לתפוס ראש, לרוקן בקבוק בירה על הבר באיזה חור.
נועה אף פעם לא הבינה למה, ורק אחרי שעזב העיזה להשתנות. הפרידה משלומי טילטלה אותה, הוא גרם לה לחשוב שלא טוב להיות טוב. היא למדה לצעוק, למדה להרוס ועם כל יום שעבר, נעשתה יותר בוטה ופחות רכה. היו לה אפילו כמה גברים אחריו. את כולם העיפה אחרי שהשתמשה. זרקה אותם בלי להתנצל על מה שעשתה. ביעילות אכזרית ובוטה. כמו מן סוג של נקמה.

שלומי שמע עליה פה ושם. הם לא דיברו, אבל יצא לו לראות אותה ממרחק. גם הוא ניסה לצאת עם אחרות, אבל לא הצליח לאהוב אף אחת כמו שאהב אותה. המצפון שלו הציק לו והוא הבין שטעה. שהזמן שלו עם נועה היה הכי טוב בעולם.
בכל אופן, עכשיו עברתי ליד הים, וראיתי אותם יושבים על הספסל. הלשון של שלומי הייתה יבשה, רצה שתחזור אליו, שתיקח אותו בחזרה. לא ידע מה נועה הולכת להגיד, אבל לקח בחשבון שיכול להיות שזה הסוף. שיש אהבות שקל להרוס וקשה לתקן ולבנות.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.