להזמין חשפנית למופע סיום זה בסדר?? יש כאלה הסבורים שכן

הופתעתי לגלות שמופע חשפנות הפך לחלק ממסיבת סיום של תיכוניסטים. האם זה תקין?? … 

מאת: חגית רימון

אתמול בתוכנית בערוץ 2 ראיין המנחה עמנואל רוזן חשפנית בת שמונה עשרה וחצי שמופיעה במופעי חשפנות בפני שמיניסטים. לא הייתה לה שום בעייה עם העניין, אלא להיפך, היה נראה אפילו שיש לה תחושת שליחות, "לשמח שמיניסטים", כך אמרה. היא הופיעה בפנים מוסתרים אך בקול אמיתי, וציינה שכל משפחתה יודעת על העיסוק שלה. הראיון איתה היה מחוייך והיא הייתה שבעת רצון מעבודתה המיוחדת. היא שיתפה אותנו שאחרי אחת ההופעות שלה בחור אחד הצליח להתקרב אליה למרות השמירה סביבה והוא נתן לה מכה בטוסיק וברח, וזה לא נורא מבחינתה והיא מבינה אותו.

"מה דעתך", היא נשאלה, "האם בשנה הבאה יזמינו שוב חשפן וחשפנית למסיבת השמיניסטים?"
"לא". היא השיבה. ואני הרגשתי הקלה וחשבתי שהיא הגיעה לאיזושהי תובנה בנושא. "אני מקווה שבשנה הבאה יזמינו 6 חשפניות ו-6 חשפנים ותהיה הופעה פיצוץ עם אורות וזיקוקי דינור…"

בכתבה ראיינו גם שני בחורים בני שמונה עשרה. אחד מהם אמר שזה בסדר גמור שהקהל צועק לעבר החשפנית "תורידי! תורידי!" שהרי היא הגיעה לשם כדי להתפשט, וזה בסדר ששולחים ידיים לעבר גופה של החשפנית שכן אם היא מופיעה כחשפנית היא צריכה לקחת את העובדה הזו בחשבון.

לאחר הראיון שאל עמנואל רוזן את חברי הפאנל האם זה תקין לדעתם ששמיניסטים מזמינים חשפנית להופעת הסיום. הייתי בטוחה שכולם (חוץ ממנחם בן) יתנגדו לכך, אבל הופתעתי.

 מנחם בן החכמולוג לא הפתיע אותי בכך שאמר שזה נפלא ועדיף שהם יצפו בחשפנית מאשר שיילכו למועדון הומואים.

הזמר מוקי, שאין לי מושג למה הוא חבר בפאנל הזה, אמר שאין שום בעייה עם זה.

השופט לשעבר שלי טימן, שהייתי משוכנעת שיגיד דברי טעם בנושא, גם הוא אמר שאין שום בעייה עם הזמנת חשפנית למופע סיום של תיכוניסטים!! כך סבור שופט במדינתנו?? שלצפות בצעירה מתפשטת ולצעוק לה תורידי! תורידי! זה דבר תקין וחינוכי??

גבי גזית אמר שאם זה בסדר לתת לבני 18 רובה ולגייס אותם לצבא זה גם בסדר שייצפו במופעי חשפנות.

שתי צדיקות היו בסדוםאחלמה פרץ ודניאלה וייס. שתיהן התנגדו בתוקף למופע החשפנות, והן ציינו שזה פוגע בנשים.

אני מאחלת לאחלמה שתצליח בפוליטיקה, וגם שלא נשמע יותר גברים טפשים שמצדדים בכך ששמיניסטים יחגגו את סיום לימודיהם בהזמנת חשפנית, ובצעקות לעברה: "תורידי! תורידי!"

חגית רימון, עו"ד ועורכת אתר אישה
hrimon@gmail.com

 

הצטרפו לדף הפייסבוק של אתר אישה, וקבלו עדכונים על כתבות ואירועים. לחצו כאן ואח"כ like/אהבתי

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.