תוכן הקורס בתקשור עם יהודית פלאות

יהודית פלאות, ,תיקשור והעולם שמעבר

מאת: חגית רימון

יהודית פלאות, מתקשרת
יהודית פלאות, מתקשרת

בחודש יוני 2013 עברתי אצל יהודית פלאות סדנא מעניינת בתקשור, שנמשכה יום אחד בלבד. בהסכמתה של יהודית הנפלאה כתבתי חלק ממה שנאמר בסדנא, ואתן יכולות להיעזר בכך כדי לקבל כלים. שמות המשתתפות הם בדויים כדי לשמור על פרטיותן.

שלב חשוב ברוחניות הוא לתקשר, זה מאפשר לקבל תשובות. מרפאות היקום – הינן כלי רפוי גבוה.

ניכנס לספריית היקום –  יש שם את כל המידע.  אם נרצה לכתוב ספר על משהו – נוכל לקטוף משם את המידע.

שאלה: יש הוכחה שיש תקשור?

 תשובה: כן. אני חוזה לאנשים וזה קורה, בדיוק בזמנים. יש לי סיפורים מדהימים. באים אלי למשל אנשי עסקים ושואלים לגבי שותפויות, ואני מזהירה אותם.

שואלת: אני מרגישה שיש משהו שלא נותן לי להגיע לשם, לתקשור.

יהודית פלאות: מהי לדעתך החומה שלא נותנת לך לתקשר, לקבל את המידע?

נורית: אני חושבת שזו הילדות. הצורה שבה גדלתי. הגנות אולי.

יהודית: מה לדעתך בילדות שלך חוסם אותך בתקשור?

נורית: הישרדות

יהודית: מה שייך עניין ההישרדות ללא לתקשר?

נורית: אני לא יודעת. פשוט זורקת. והיום אני לא נמצאת במקום הזה של הילדות.

יהודית: אז זה תירוץ. ייתכן שזה יעלה בעבודה הקבוצתית.

יהודית – בעלי סם משוויץ בי בכל העולם. הוא תמיד מאבד משהו בבתי המלון, ואז הוא מתקשר ושואל איפה הוא שכח. ואני תמיד שולחת אותו למקום שבו נמצא מה שאבד. סם ואני בין שבעה לעשרה גלגולים ביחד.

הוכחות לתקשור יש כל הזמן, במיוחד בהכוונות. אנשים שעושים איתי עבודה, או אישה שמחפשת למשל בן זוג, אנו מזמנים והיא ממש יכולה לראות. זו עבודה מדהימה. אמרתי לה גם מה הוא לובש. והם אכן נפגשו והתחתנו. אפילו שאלנו את הנשמה של התינוקת האם מוצא חן בעיניה השם שהאמא רצתה לקרוא לה.

ברגע שאנו מתקשרים, אנו יכולים לתקשר עם הכל. עם בעלי חיים, עם האנשים שמולנו. הנשמה שלהם מספרת לנו דברים. אני מומחית בנשמות, ורק לפני שנה שנתיים גיליתי שנשמה זה התת מודע.

יוצאים למסע

אנחנו צריכים לתקשר מלמעלה – אנו נדמיין איך אנו עולים למעלה לכיוון השמיים, לכיוון העננים. המגמה שלנו היא לשבת על ענן. לעוף למעלה. מי שקשה לה יכולה לעלות לשם במעלית, במטוס, עם כנפיים וכו'. כשאנו מתקשרות מגבוה אין לנו הפרעות בדרך. תתפנימו ותגידו לעצמכן: אני יכולה לעשות זאת. לתקשר. זה משהו שכולם יכולים. אני לא באה ללמד אתכם לתקשר, אלא להזכיר לכם איך לתקשר.

אנו נעלה לשמיים לכיוון העננים נשב על ענן וכל אחת תאמר: אני מזמינה את המדריך שלי… אני אדריך אתכן. לא צריך לראות. אל תיכנסו ללחץ אם לא תראו. ואחרי שאנו מזמינים – תגידו: אני מבקשת מסר מיוחד עבורי היום. יכול להיות שזה משפט, או תמונה. אם זו תהיה תמונה תוכלו לשאול מה משמעות התמונה עבורי. הדבר הכי חשוב בתקשור – תפסיקו לשפוט. כלומר, אל תגידו שהמצאתם, שקיבלתם וכו'. תתחילו עם זה.

נעלה למעלה ביחד, מתיישבות על ענן ונרגעות. תגידו בשקט בלב: "אני (שם ומשפחה) מזמינה את המדריך או המדריכה שלי להיות איתי כאן". לחכות רגע. "אני מבקשת מסר מיוחד עבורי היום". ותכתבו מה שתקבלו.

כעת אנו משתפות את מה שראינו:

חנה: ראיתי קודם אנשים שאני מכירה. ואז המדריך אמר: תעשי ערבים לנשים, תכתבי הספר, תעשי הסופי שבוע. ירדפו אחרייך להכירך… נהייתה לי דמעה לפני שהמדריך בא.

נורית: אחרי החוויה שהייתה לי לא בא לי לחזור… הייתי על הענן וקיבלתי תמונות. מחשבות, תמונות. היה קודם כוכב ולב שמאחוריו היו הרבה לבבות ואז נכנסתי עוד יותר עמוק והיתה מין ספירלה החוצה, המון אור שיוצא החוצה. והיו לי תופעות פיסיות – עפעוף של העיניים.

יהודית: זו פתיחה של תקשור.

נורית: הראש שלי התרחב והרגשתי עירסול, נדנדה.

יהודית: נחמד לפרש כל דבר. איזה מסר קיבלת?

נורית: הרגשתי אהבה. המון אור. הדברים הללו חוזרים המון בזמן האחרון.

יהודית: זו הנשמה שלך. משהו מתחיל לעלות.

נורית: בזמן האחרון יש לי זרמים בגוף.

יהודית: זה לא סתם קורה.

יהודית לחגית: ביקשת מסר והגיעו אנשים שאת מכירה. אילו היו מגיעים אלי – הייתי שואלת מה המשמעות של האנשים? אולי המדריך היה אומר לך לעזור למי שהופיע. היום נלמד שלכל תשובה שמתקבלת – יש משמעות. ואנו נפרוט את התשובות לפרוטות, כדי שיהיו ברורות. המדריך מחזיק אותך להמשיך בדרכך. זה מצויין ומבורך. אם זה לא היה טוב היה אומר לך לשחרר.

יהודית – למה עולים למעלה? כי שם מנקים את הראש. באים למקום רגוע. החיים נועדו לא בשביל מלחמה, אלא בשביל יופי ושמחה. לקחת את הטוב מכל דבר. תמיד כשאנו במקום הכי קשה – משם אני יכולה לפתור את הבעיה על ידי הדרכה עליונה. הם יכוונו אותי. אם ישנה בעיה מאוד חזקה שאתן מתמודדות מולה – תעמדו בצד, תשקיפו. כאילו זה שייך למישהו אחר. תסתכלו מה הייתם אומרים להם. אל תהיו מעורבים רגשית. תעמדו מהצד. אני לא מתרגשת מכלום.

תפסיקו עם השיפוטיות הזו. עם הפקפוק בענין המסר…

אני מורה שזורקת מיד למים. אני לא מתרגשת מפחד של אף אחד. אני הולכת למקד אתכן – אנו הולכת כל אחת לבד להזמין את מיכאל המלאך. נבקש ממנו מסר. דווקא ממנו. כל אחת תבקש מסר מאוד מיוחד להיום בשבילה. אל תתווכחו – מה שקיבלתם – קחו כמו שזה.

אנו שוב עולות למעלה. זה פותח אצלכן לתדר שונה, להתחיל לקבל את הדברים בתדר שונה. מיכאל הוא יד ימינו של אלוהים. רב המלאכים.

המסר שקיבלתי מהמלאך מיכאל – תיפתחי לאהבה. פתחתי לך את הפקק – כמו בבקבוק שמפניה. ואת פתוחה לאהוב. הלב נפתח. תוכלי להישען אחורה, אל דאגה. תוך חודשיים תהיה לך אהבה טובה.

רונית: המדריך אמר לי תתחילי לטפל. ביקשתי שיברך וישמור על הדרך.

עדנה: כשהגעתי למעלה הרגשתי שאני יושבת על כיפה מוזהבת. הוא חיבק אותי ושם לי כתר על הראש. אמר את מלכה ואל תפחדי מכלום. יש אור בקצה המנהרה. ממש ראיתי את האור.

יהודית: אתן לכן טיפ. אם למשל המדריך אמר לכן בקצה המנהרה יש אור. אם אתן רואות את זה – מנהרה, אור – לכו לראות לאן מובילה המנהרה. תוכלי לראות את הדרך שלך. אל תפחדי. אם יש לכן כל מיני דברים שאתן רואות – לכו אליהם. תיכנסו.

רונית: ראיתי עין והיא חזרה כל הזמן. עין מחייכת. ראיתי הרבה את האות Z ואחכ X ושוב Z והמון אור. מנקודה. יהודית: פעם הבאה תשאלי אותו למשמעות הZ

יהודית: העין זה מסר בשבילי לפתוח עוד את העין השלישית. אוטומטית אני פותחת לך עוד יותר את העין.

רונית: אני מרגישה באופן פיסי שזה נפתח. במצח.

יהודית: אחת המתנות שקיבלתי זו תאונה בכביש. אני רואה אצל המטופלים את האני העליון. ומה שאני עושה היום, אני גם עושה שיהיה אצלכן. תקשור זה כיתה א של ההתפתחות הרוחנית שלנו.

יהודית למיכל – היית עיוורת באיזה גלגול, את לוקחת את מקום הקורבן. הפסיקי עם המאבקים.

יהודית – אתן מקבלות כאן גם ריפוי.

כעת נתחלק לזוגות. כל אחת חושבת על איזו שאלה שהיתה רוצה לקבל בתקשור. ואף פעם אל תשאלו מתי. נסו למקד שאלה שאתן רוצות עליה תשובה. ניתן לבקש מסר עבור מי שמולי.

יהודית: תרגיל – להזמין המלאך מיכאל. תגידי – אני מבקשת מסר מיוחד עבור יהודית פלאות, בכל מיני נושאים, למשל הכוונה לצמיחה וכו'. שהמסר יהיה בכתיבה. כי כל אחת מקבלת מפן אחר. תכתבו. אם תראו תמונה – תבקשו משמעות. לשים היד על המחברת ולהתחיל לכתוב. אל תתעכבי מה את כותבת. תכתבו את התקשור, בכתיבה. זה אימון חשוב.

יהודית: הנשמה שלנו רוצה להגיע למעלה. לכן אנו עולים למעלה. כעת נעלה לכוכב.

העליה לכוכב פשוטה – תדמיינו יותר חושך. ובהתכווננות הפנימית אנו עולים לכוכב, והכוכב שינצנץ לנו – נלך אליו. ניתן לשאול האם המדריך שלי יכול להיכנס איתי. יכולים לשאול סתם מה שם הכוכב. מה עושים כאן בכוכב? איזה יידע הבאתי אני מהכוכב הזה? תבקשו לטייל לראות מה עושים כאן בכוכב. ואיזה יידע הבאתי מהכוכב.

יהודית: למעלה מעשרים שנה אני יודעת על קיום הכוכבים הללו.

נעלה למעלה לכוכב. שעות הערב. לעיתים קורה שאנו מגיעים לכוכב, עפים אליו, אם לא מוצאים את הפתח תעשו סיבוב. אם הדלת סגורה ואינכן מצליחות להיכנס לכוכב – תשאלו למה אינכן יכולות להיכנס, ואל תיכנסו. תחפשו כוכב אחר.

אני: הגעתי לפלוטו. מה עושים שם? כותבים ויוצרים. מה הבאתי משם? כתיבה.

יהודית: כשאני עושה עבודה אנרגטית שאני עושה לאנשים – אני לא מצפה לתודה. בשבילי זו זכות לטפל בנשמה של מישהי שאני רוצה שתבריא. לא רוצה תודה. לכן אני גם לא מדברת על זה. אני עושה בשקט את העבודה. זה יהיה הדבר הכי מטומטם לבוא ולקחת כסף על ניתוחים שאני עושה וכל מיני סוגי ריפוי. כשאני עושה ושולחת טיפולים אנרגטיים או ניתוחים אנרגטיים אני לא קולחת שקל מאף אחד. מקסימום אומרת להם לתת צדקה. כי האנרגיה  קיימת ביקום. אני בא ומרפאה ומרפאה עם יידע מסויים. ניתוחים ולהעלים גידולים או דברים כאלה – אני עושה את זה כי אני שליח קטן של אלוהים, הריפוי הוא של אלוהים. אני לא לוקחת כסף. אני לוקחת כסף כשאני עושה סדנאות או עבודה פרטנית, שאני יושבת מול מישהו ועושה איתו עבודה, תהליך.

כל יום שנותן לנו אלוהים את היום לחיות בו ואנו לא מממשים אותו בייעוד – בזבזנו אותו.

יהודית: הרבה פעמים כשאדם בא אליכן לייעוץ או לטיפול – אנשים שנמצאים במצוקה, הם נמצאים כי יש פה איזושהי קארמה, משהו שהבאנו מחיים קודמים ועלינו לשלם על הקרמה. למשל אדם שבא עם בעיה של כסף, כלומר יש לו קארמה גדולה מבחינה כספית, אולי פעם היה רודן ולקח כסף. בגלגול הזה הוא בא לתקן. מבחינת סגירת הקארמה, הוא חייב לשלם בשביל הייעוץ שהוא מקבל. אני אוהבת להיות בלב רחום. לפני חצי שנה הגיע אלי אדם מבני ברק ואמרתי לו שאעשה לו הנחה. אחרי שסיימתי איתו לא ביקשתי ממנו תשלום. אחרי חודשיים אמר שצריך לבוא אליי שוב. ישב. ואז המעסיק שלו אמר משפט אחד שגרם לי להבין. אמר שאותו אדם חושב שצריך לקבל הכל בחינם. אז אמרתי לו שהיום אקח ממנו סכום מסוים. מאז לא בא אלי. זה היה חשוב שיבין שצריך לשלם.

באירופה המתקשרים מאוד ישרים. בארץ יש 'מונקי ביזנס'. וזה מעצבן. אדם שרוצה להתפתח רוחנית – לא אעצור אותו בגלל שאין לו כסף לשלם.

אור – לשלוח כמות אנשים של אור לכל היקום. תתחיל מהבית שלך. תעשו ככה עם הידיים והאצבעות – שלחו אור לבית. תפזרו אור.

תמלאו את הקירות שלכם, דלת הכניסה, באור. שייכנס האור והשפע וההצלחה. שייכנסו המטופלים.  אור זה ריפוי. זו הגנה. אתם נוסעים למקום – תעטפו את עצמכם ילדיכם באור.

הרבי מלובביץ – לא נולדנו לחיים האלה אלא רק להיזכר בעבודת האור.

ניתן לשלוח אור לאדם לכל גוף. שמים את היד שלנו ומזרימים אור – עוטפת את גופו של האדם באור. גם את עמוד השדרה. ומותחת אותו אנרגטית. ממלאה כמות של אור בפנים.

רוצה בית ליד הים? דמייני את הבית ליד הים ותשימי אותו באור. לזמן את הבית ליד הים. תודה על הבית ליד הים.

מיכל – ראיתי כוכב בצבע ככול עם זוהרים בצבע תכלת. זה היה כוכב אקולוגי. צמחיה, משתלות. פרחים. שפע של דברים צומחים. דרך הטבע. הבאתי משם יידע חדש על גידול צמחים.

יהודית – היום נוכל ללמוד מהו היידע החדש.

נורית – שם הכוכב איבריוס. כעת אני מבינה, זה כמו עברים. טווים שם חוטי קסמים. הבאתי משם ריפוי, אהבה וקסם.

יהודית –   תעשי לי אחד ועוד אחד

נורית – ריפוי – אני כל הזמן עוסקת בזה. אהבה  זו הדרך שאני עושה ריפוי. וקסם – זה הכל קסם. ראיתי אנשים טווים חוטי קסמים.

יהודית – טווייה של חוטים שהם חוטי קסם. אהבה. ריפוי. קחי את זה כיחידה אחרת ותזרקי בדמיון מה שיש לך.

נורית – אני רואה את עצמי שזה מה שאני עושה. המילים שלי הן כמו חוט, מילים ומעשים ומה שקורה, זה כמו שאני לוקחת אדם וטווה בו חוטי קסם ולקחת החלקים המפורקים ומרכיבה אותם מחדש.

יהודית – למה זה לא קורה לך ביומיום? אני רוצה להביא אותך למקום של הייעוד. מה עוצר אותך?

נורית – כי לא באים אלי אנשים. יש איזה חסם.

יהודית – אני טובה?

רונית – אני מאוד טובה.

יהודית – אז מה חוסם אותי מלטוות את חוטי הקסם לאנשים?

נורית – הכל נמצא ולא… אולי זה עניין של זמן?

יהודית – זה סיפורים.

נורית – אולי יש לי אישיו עם כסף.

יהודית – כשיש לי אישיו עם כסף זה אני לא מספיק טובה.

בתוך תוכך יש לך את כל היידע והמידע. את לא מגישה לעצמך את החוטים כדי להגיש לאנשים. אחד מחוקי הייקום אומר כך: אם אני לא מגיש מספיק נכון ולא מספיק או לוקח מספיק מהיקום את מה שאני צריך כדי להיות בייעוד שלי – אז לא יבוא מישהו מהצד השני.

נורית – אני מרגישה שאני יכולה הכל ואולי בגלל זה נשאר כלום.

יהודית – זה תירוץ.

אני לא מספיק טובה עם אותם חוטי קסם בשביל להגיש אותם לאנשים שבאמת צריכים .

נורית – לא הבנתי. בבקשה דוגמא

יהודית – למשל אני רוצה לקבל ממך חוטי קסם. שתעזרי לי להתפתח. ואני באה אלייך. אבל כשאנו מתחילות לעשות את העבודה, את המטפלת שלי, אני מתיישבת ומספרת לך ואת יודעת לעוץ לי את עצתך, וקודם את צריכה ליילד את עצמך. יש בך קשירה קטנה בנשמה שלך… יש לך את כל היידע בפנים, את לא הנגשת את עצמך לכל היידע הזה. את מיישמת את היידע ב- 72%.

יהודית אליי – היום יותר מתמיד כשהגעת מפלוטו, היום כשתרצי להיעזר בכתיבה מסויימת על נושא משם – תעלי לשם. תגידי למשל – בא לי לכתוב על אהבה… זוגיות… אני מתיישבת בכוכב. נושמת. ושמה את היד ומתחילה לכתוב.

כל אחת מאיתנו כשהיינו בכוכב – היה לנו שם. אנו צריכות ללמוד את השם. קחו שתי דקות וכל אחת מכן יושבת בשקט עם עצמה ואומרת: השם הכוכבי שלי הוא… תשאלו שלוש פעמים. מה שיבוא.

יהודית – אני סולאריס בת אמנדה. אני עושה איתה המון עבודה בכוכבים.

אני – סנדרה

למה חשוב לדעת את השם הכוכבי שלנו? מידי פעם שתעשו עבודה רוחנית, תלכי יום אחד לפלוטו שבו שם איפה שראית את השולחנות, תגידי אני סנדרה מבקשת לכתוב על אהבה-זוגיות… מה שאת אוהבת… ותכתבי שם. כשאנו משתמשים בשם הכוכבי שלנו זה נותן כוח.

היום אנו לומדים איך לקחת חומר שלא נמצא למטה. מספריות היקום.

אני הולכת לעשות לכן שתי דקות רעש בראש. אני מביאה את התוף. יש לו עבודה רבה בעבודה של אנשים. בשביל לפתוח בכן עוד משהו.

לאחר התיפוף, יהודית מחלקת לנו ניירות וטושים לצייר.

אני מבקשת מההדרכה העליונה לכוון אותי בציור… ואז מציירים.

תנו ליד למשוך… בלי לתכנן. זה משחרר משהו, הציור. הנשמה מנגישה את עצמה בכל מיני דברים. תתחילו לעבוד עם היד הלא דומיננטית, היא תוציא לכם דברים מתת המודע. כתיבה, ציור. תקבלו מסר מזה. כשאני משחררת את זה מהנשמה שלי, זה פותח עוד צוהר בין הבפנים שלי והבחוץ שלי.

כעת נלך לספריית היקום. אין מידע שאין שם. כמו שאמר שלמה המלך – אין חדש תחת השמש.

עם תלמידים מתקדמים, הם מגיעים לספר שלהם בספריית היקום.

שכל אחת תחשוב איזה נושא היתה רוצה לדעת  עליו יותר. נושא שמעניין אותך. לא אישי.

איך להיות אמא טובה

איך לכתוב הכי מדהים

תרופה לסרטן

אנו עולות למעלה, לספריית היקום, לדמיין כמו בספריה שלנו אך הרבה יותר גדולה, כל אחת הולכת למחלקה שלה. בכניסה לספריה אפשר לבקש מהספרן לכוון אותנו לספר.

תמקדו את הנושא. תמיד למקד מה אני רוצה.

נורית – ריפוי אנרגטי בשיטת שמניזם.

אני – ריפוי סרטן באמצעות צמחים.

יהודית – ניתן למשל לכל סוג למצוא צמח שמרפא. או במקביל לבקש לדעת את הנושא, קחי את היד ותתחילי לכתוב. עד שתעצרי.

הולכות לספריה, מבקשים מהספרנית להראות לכם את הספר בנושא שאתן רוצות. וקחו את העט ותכתבו.

תיכנסו לספריות היקום הרבה… תמצאו שם חומר במה שתבקשו.

תת המודע. היום נתחיל להפעיל את תת המודע. להפעיל ולהוציא את היידע שלנו. מגיל תינוקות אני מסבירה איך להעצים את הילד מהולדתו.

כעת נעבוד עלינו. זהו מאגר של יידע, פחדים, חרדות, עוצמה, ואנו רוצים לשחרר את החרדות ולתת ליידע לפרוץ החוצה.

לפני השינה – נותנים פקודה לתת המודע – אני מבקשת מתת המודע שלי להתחבר לכוחות ולעוצמות שבי. אני מבקשת מתת המודע שלי להתחבר לכוחות הריפוי שבי ולרפא כל תא ותא בגופי, נפשי, ונשמתי ולהיפתח ליידע הרפוי הפנימי שבי.

לילה לילה.

אחרי שבועיים פתאום יבוא לכן לעשות משהו, בעוצמה שונה. אי שקט מבורך.

אני מבקשת מתת המודע שלי לשחרר כל פחד וחרדה מגלגול זה ומגלגולים אחרים עבור צמיחת הייעוד שלי. אלו השלבים הראשונים – לשחרר קודם את החסמים. ואז יגיעו כל מיני חלומות. או  מגלגולים קודמים או תחזיות… החלום נותן לנו לעיתים תשובה על מה שאנו מבקשים מתת המודע שלנו.

אני מבקשת מתת המודע שלי להתחבר לכוחות היצירה שבי.

דרך תת המודע אנו יכולים לאכול נכון או לא נכון. אני מבקשת מתת המודע שלי לכוון אותי למזון הבריא לגופי נפשי ונשמתי. הרבה פעמים מזון מתאים לנשמה או לא מתאים.

כדי להפסיק לעשן – אני מבקש מתת המודע שלי לשחרר את הצורך בעישון הסיגריות ובנקיון הגוף. להגיד שבועיים שלושה נון סטופ. או למשל – לשחרר את הצורך ממתוק. לכולסטרול. לאט לאט. לדמיין מד, ולדמיין שהמספר יורד. לא להוריד בבת אחת. כל יום קצת.

למשל כולסטרול – אפשר לבקש מתת המודע – כדי להוריד חום – כולסטרול – בדמיון אני רואה איך זה יורד. לכוון בדמיון שלי שזה יהיה חום מופחת למספר שאנו רוצות. כמו למשל להוריד

כמה קל לתקשר – כעת יהודית תיתן לנו לענות על שאלות האחת לשניה. מתאמנות בתקשור.

קודם נבקש להיות מחוברות איתך מיכאל

אם רוצים למשל מטופלים – לזמן. וגם לשחרר פחדים וחרדות. להגיד: אני מזמינה מהיקום את האנשים או המטופלים הראויים להם להיות אצלי ואיתי, להתוות להם את הדרך שאוכל לכוון להם את הדרך. לזמן  נכון ולשחרר את הפחד התת הכרתי – אני משחררת מתת המודע שלי את הפחדים והחרדות מגלגול זה ומגלגולים אחרים למען התפתחות הייעוד שלי.

יהודית מתקשרת לנו

תרגילו את הנשמה שלנו לעלות למעלה, כמה שיותר. לקבל מסר.

באנו לחיים האלה להנות, לא לסבול. הדברים קורים כי הנשמה שלנו בחרה ככה. לכן לא נילחם עם מה שקורה. לבדוק מה הדבר הכי טוב שאני יכולה להוציא מהמצב .

אם מרגישים מועקה – עם היד מסובבים בלב ופותחים אותו ומוציאים מה שלא נעים… ומכניסים אור.

יהודית – מסר אלי – לשמור על צלילות. ראש פתוח. רואה כמו שנבקעת ביצה ויוצא אפרוח קטן. אני האפרוח. שבעצם נולד עם יידע ועכשיו פרץ את הביצה ומתחיל לרוץ. נפתחה הביצה והאפרוח בקע ומתחיל לרוץ לרוץ. ומתחיל כמו לנקר מהזרעונים וקצת לפלוט. לקבל יידע ולפלוט. פתאום גדל ויכול לקפוץ לנהר ועל הדשא. כל מיני התנסויות. לשאוף הרבה אויר צח. טבע. נחל. מים. הרבה בקרבת מים. לנשום את האור הזורח בבוקר. לבקש את גבריאל לכוונן את הנשמה באיזו שעה לקום. יש משהו שאת הולכת לחלץ מתוך גופך ונשמתך. ספר. יידע. הוראה לשמה. נתיב של דרך חדשה. אור וחושך מהלכים כערבוביה ומלחשים לך לשוח אל האור. כל טיפה של חושך מיד לכסות באור. בכל מצב שבו תהיי. תכסי באור והכל יסתדר. ימים יבואו ותברכי על המוגמר. לצייר. את הולכת בדרך הנכונה. יבוא עוד דבר. יש משהו קיים לכי עליו. לא לפחד. יש לך את הדרך וההכוונה. לצמוח מתוך נתינה.

לצאת אל הדרך, לשמחה אהבה. הכל מגיע בדיוק בזמנו כפי שאת יודעת. עסקים אהבה שמחה נתינה פריחה לשלב את הכל בהכל. להמשיך להיות בשקט שלך מתוך השקט תצמח סערה פנימית שתוביל אותך לעשייה נוספת. מדן ועד אילת. ים. ללכת לים. לצמוח לפרוח להגיב ליכולות של עצמך לתת משוב לאנשים לחבר אותם אל הרגשות שלהם להיות ממוקדת מטרה ממוקדת תכלית ממוקדת יכולת היכולת רחבה, תהיי ממוקדת ביכולת שאת מחליטה לעשות. בא לך היום לצייר תציירי. תיעזרי בכתיבה בתקשור. יצאו לך דברים יפים.  לצייר ולפרסם את הציורים. צאי לדרכך בכל דרך יש עוד דרך… דבר מוליד דבר. ספר יוליד עוד ספר.

 אם יש נתק יפ אדם כלשהו – פונה לנשמתה – ואומרת שאני מבקשת סליחה ומחילה ואם יש מקום לסלוח אני סולחת ומוחלת.

אפשר לפנות לנשמו של אדם – ולזמן אותה להיות בקשר בחיי. או מישהו שניתקנו איתו את הקשר – לבקש סליחה ומחילה או שולחת ומוחלת. טוב לפני השינה. מזמינה את נשמתך להתקרב אלי, להיות איתך בקשר. אחרי שביקשנו ממנה סליחה.

סרטן אנו מזמנים. כמו שאנו מזמנים ניתן לשחרר. תלוי איזה. למשל מישהי עם סרטן שד. השד מניק ומעניק. דבר ראשון שאני שואלת אישה זה למי הפסקת להעניק בזמן האחרון. וכשיש לה סרטן פתאום הבעל מקדיש לה זמן וכו'.

את יכולה לטפל בסרטן?

דבר חשוב בסרטן לדעת – צריך שהנשמה של אותו חולה מסכימה להירפא. ברגע שהם עושים את התהליך ויכולים להבין שאינם זקוקים לסרטן, יכולים לקבל כל מיני דברים בדרך אחרת ולא סרטנית או חולה – אז ניתן לשחרר את זה. אם עושים עבודה עם אדם, ניתוח אנרגטי, טיפול, לוקמיה ואיידס הכי קל לרפא. אני מוכנה לשבת עם מחלקה שלימה במשך שבוע עשרה ימים והם יבריאו. ניתן להקטין גידולים בטיפול שאני עושה.

סרטן – סר – טינה. ברגע שאסיר את הטינה והכעס – אין סרטן. אני טוענת שאין מחלה בעולם. אנו רק מזמנים אותה. השאלה מה עושים איתה.

כרגע יהודית מבייתת טיפולים אלינו.

אצלי – לשים זהב בעין השלישית. לראות כמו נצנצים זהב להישפך ולמלא במצח באמצע ובצד.

בגרון – פתיחה – פתחי הגרון ותכניסי אור כחול. יעזור לך בביטוי. לפתוח ביד כמו שפותחים ברז לפתוח ולנשום אור כחול. למלא הבטן באור ירוק.

לשיחרור חסימות – ללחוץ באמצע כף הרגל כמה לחיצות ולנער אותה.

הצטרפו לאתר אישה בפיסבוק ותתעדכנו באירועים לנשים, סטטוסים מעודדים וכתבות.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.