הצוואה – בקורת ספר

זהו סיפור אהבתם של ג'ו וג'ייק, שנפגשו בשל משאלתה האחרונה של סבתה האהובה של ג'ו, אשר השאירה אחריה צוואה המכריחה את השניים לשתף פעולה.

מאת: חגית רימון

אחת החנויות האהובות עליי היא החנות של "סצימצקי" בגן העיר בתל אביב. אני אוהבת להסתובב בין המדפים והתצוגות, להתבונן בספרים החדשים, לקרוא את שמותיהם, להביט בציור על העטיפה שלהם ולקרוא את תוכנם.

אני גם אוהבת את המבצעים מדי פעם.

ספר זה עולם ומלואו. הוא מכניס אותי לתוך עולם חדש, משכיח ממני את מה שבחוץ, ואני צוללת לתוכו בלי מחשבות. ההמלצה שלי היא כשאתן מוטרדות ממשהו, או אולי עצובות – תקראו ספר.

ספר חדש - הצוואה
ספר חדש – הצוואה

הספר האחרון שסיימתי היה "הצוואה" מאת קריסטן אשלי. רכשתי אותו באחד המבצעים. הנה מה שכתוב על עטיפתו:

"ג'ו היא העוזרת האישית של צלם אופנה מפורסם, וחייה עובדים בין בירות האופנה וסצנת המוסיקה העולמית. בשל עברה הקשה היא לא נותנת לאיש לגעת בליבה ושומרת מרחק תמיד. ג'ייק הוא מתאגרף המתגורר במפרץ מגדלנה, העיר הקטנה בדרום ארצות הברית בה גרה סבתא לידיה. הוא מגדל את שני ילדיו בני העשרה ומלקק פצעים מבחירות גרועות בכל הנוגע לחיי האהבה. המפגש בין השניים הוא ההתחלה של המסע אותו יעברו, שבסופו…"

מה דעתי על הספר?

זהו ספר רומנטי, רומן רומנטי במלוא מובן המילה. הכל בו די צפוי, והוא די קיטשי.

אין בספר יותר מדי דרמות, הוא לא נוגע ללב, יש בו כמה סצנות סקס והוא כתוב בצורה פשוטה ללא שום חידוש ספרותי.

הספר פשוט גורם לך לרצות להתאהב, או לכל הפחות להמשיך לקרוא את הסיפור ולראות לאן הרומן יתפתח.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.