לימודי אסתטיקה – איפה כדאי ללמוד?

מאת: יחצ

yu

לימודי אסתטיקה – איפה כדאי ללמוד?

בטח שמתן לב בשנים האחרונות לכמות מכוני האסתטיקה החדשים שנפתחים בכל אזור ועיר בארץ, תופעה זו היא רק עדות קטנה לדרישה ההולכת וגוברת של נשים וגברים כאחד לטיפולי אסתטיקה וטיפוח אישי בארץ וכמו בכל תחום אחר כאשר יש דרישה יש גם מי שיספק את הסחורה…. רק שבתחום האסתטיקה כנראה לא מספיק.

הכשרה מקצועית בתחום האסתטיקה – בדרך לשכירה או עצמאית

עכשיו אחרי שקראתן את השורות הראשונות וגיליתן כי תחום האסתטיקה הוא תחום גדל ומתרחב שלא חסרה בו עבודה הן כעצמאית והן כשכירה אתן בטח שואלות את עצמכן איפה ניתן ללמוד לעשות טיפולים כגון: הסרת שיער בשעווה, בניית ציפורניים, הלחמת ריסים, עיבוי שפתיים, פדיקור, מניקור, קישוטי ציפורניים ועוד… אז התשובות מיד בהמשך הכתבה.

בתי ספר למקצועות האסתטיקה הפכו לנפוצים מאד וכיום אתן יכולות לבחור בין מגוון רחב של בתי ספר לפי אזורי המגורים שלכן, בכתבה זו בחרנו להדגיש את בית הספר למקצועות האסתטיקה של יוליה גל וזאת בעקבות שלוש סיבות עיקריות שהן:

 • מקצועיותבית הספר של יוליה גל למקצועות האסתטיקה שם דגש על צוות הדרכה מקצועי ומיומן שמצליח להגיע לכל תלמידה ותלמיד בקצב שלהם ולעזור להם לסיים את הקורס בהצלחה וברמה מקצועית גבוה יחסית.
 • הכשרה מעשיתבמהלך הקורסים של יוליה סקול מתבצעת הכשרה מקצועית בה התלמידים מטפלים בלקוחות אמתיים אשר מגיעים לסניף של יוליה בידיעה שהם מקבלים טיפול זול יחסית בתמורה לכך שהמתלמדים הם אלו שמטפלים בהם, הכשרה מעשית זו מעניקה לתלמידים המון ביטחון, ידע וניסיון שייבאו על שכרם בהמשך דרכם המקצועית בתחום.
 • סיפור ההצלחה המדהים של יוליה גלהסיבה העיקרית לבחירה שלנו להמליץ על יוליה סקול היא סיפור ההצלחה היוצא מן הכלל של האישה המופלאה הזו שנקראת יוליה גל… יוליה עלתה לארץ מאוזבקיסטן בגיל 17 בלי כל רכוש וידע מקצועי, היא החלה לעבוד בניקוי בתים בידיעה שככה היא מפלסת את דרכה בדרך להגשים חלום ולהיות אשת עסקים חזקה ועמידה. יוליה לא נתנה לתנאי ההסתגלות הקשים בארץ, לשפה החדשה ולמצבה הכלכלי להסיט אותה מהמטרה, היא עבדה קשה וחלמה בכל יום על העסק שלה וכך אחרי תקופה של ניקוי בתים חסכה מספיק כסף ופתחה את מכון היופי הראשון שלה, משם הדרך הייתה רק כלפי מעלה והיום יוליה היא הבעלים של 9 סניפים מצליחים ברחבי הארץ ובית ספר למקצועות האסתטיקה.

הסיפור של יוליה הוא השראה לכל מי שחולם, בין אם הוא גבר, אישה או עולה חדש, עם הרבה אמונה, נחישות ועבודה קשה תוכלו להשיג את מבוקשכן!

אילו קורסים ניתן ללמוד ביוליה סקול?

 1. קורס עיצוב גבות והסרת שיער בשעווהמשך הקורס יארך כחודש במהלכו יתקיימו 3 מפגשים
 2. קורס מניקור פדיקור משך הקורס יארך 3 חודשים במהלכם יתקיימו 13 מפגשים
 3. קורס בניית ציפורניים משך הקורס יארך 3 חודשים במהלכם יתקיימו 14 מפגשים
 4. קורס קישוטי ציפורניים משך הקורס יארך כחודש במהלכו יתקיימו 3 מפגשים
 5. קורס איפור קבועמשך הקורס יארך כחודשיים במהלכו יתקיימו 9 מפגשים
 6. קורס הלחמת ריסיםהדרכה חד פעמית של 5 שעות
 7. קורס הרמת ריסיםהדרכה חד פעמית של 5 שעות
 8. קורס עיצוב גבות בחוט וסכין – משך הקורס יארך כחודש במהלכו יתקיימו 3 מפגשים
 9. קורס איפור קבוע לגבותמשך הקורס יארך כחודש במהלכו יתקיימו 2 מפגשים

 

התקשרי כעת 1-700-707-606 לקבלת פרטים נוספים

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com