מוצרי המטבח כאביזר עיצובי לכל דבר

מאת: יח"צ

ישנם מוצרי חשמל שונים אשר משמשים אותנו כמו למשל הטוסטר, הכיריים ואפילו המיקסר. רוב האנשים רוכשים את מוצרי החשמל שלהם מתוך חשיבה על השימוש בהם ובצדק. חשוב שהמטבח שלנו ישמש אותנו וחשוב שהמוצרים יענו על הדרישות השונות של אופי ההתארגנות שלנו במטבח. עם כל זאת, אנו רוצים גם להרגיש בנוח במרחב שלנו, לבשל ולאפות בכיף ולכן ניתן יש לשים לב גם לעיצוב של המוצרים השונים אשר נמצאים במטבח שלנו.

ewa7100

 

רגע לפני שאנו רוכשים מוצרי חשמל למטבח כמו מדיח, קולט אדים או מיקסר, כדאי שנחליט כיצד אנחנו רוצים שהחוויה שלנו תיראה. ישנם מספר כלים אשר יכולים לעזור לנו ליהנות מהנראות של המטבח בכל הנוגע לבחירת מוצרי החשמל:

  • בחירת קו עיצובי זהה בין המכשירים השונים
  • קבלת החלטה היכן יהיו מוצרי המטבח
  • הבנה כמה אנו משתמשים באותם מוצרי מטבח
  • בחירת התקציב לפני הרכישה

קו עיצובי מנחה

כאשר אנו מסתכלים על המטבח, אנו רואים קולט אדים, שיש, תנור, מקרר, מדיח ומכשירים נוספים אשר יכולים להיות מונחים על השיש עצמו. כשאנחנו מסתכלים על המכשירים השונים אנחנו מחפשים את הקשר ביניהם. כלומר, אם המכשירים כולם בצבע נירוסטה, הקו העיצובי המנחה שלהם נראה לנו זהה ואנו נהנים יותר להסתכל עליהם. אם המכשירים הקטנים כוללים קווי צבע כמו הצבע האדום למשל, העין שלנו מקשרת בין הגורמים השונים והתחושה היא שיש קו עיצובי מנחה לכל אורך המטבח. הקו המנחה עושה לנו סדר בעין ותחושה נעימה.

היכן מונחים מוצרי המטבח?

כשאנחנו רוכשים תנור, כיריים, קולט אדים, מקרר ומדיח ברור לנו כי הם יהיו בולטים לעין ולכן ניתן לשער שהקו שלהם יהיה דומה. אך אם אנחנו רוכשים מוצרים קטנים כמו למשל טוסטר, מיקסר ומכשירים דומים, אנחנו יכולים לבחור היכן הם יהיו מונחים. אם אותם מוצרים יפים ומרשימים, נרצה להניח אותם על השיש עצמו ואם לא נרצה להסתיר אותם. עם זאת, מומלץ קודם כל לדעת היכן המוצרים השונים יהיו מונחים ורק אז לייחס את החשיבות לעיצוב שלהם.

שימושיות

ככל שאנו עושים יותר שימוש במוצרי המטבח השונים, כך ניתן לשער שנראה אותם יותר בעין ושנוכל ליהנות מהם יותר. מכאן ניתן להבין כי מומלץ להשקיע בעיצוב של המוצרים השימושיים אם אנחנו רוצים ליהנות ממטבח מעוצב.

תקציב

בתחום מוצרי המטבח ישנו פער מחירים בין המוצרים השונים והחברות אשר מייצרות אותם. לפני ההגעה לחנות מוצרי החשמל מומלץ להחליט על התקציב שישמש אותנו ולהשתמש בו בחוכמה. התקציב לא צריך להגביל את העיצוב אלא להפך, אם אנו חושבים שהתקציב שלנו לא מתאים לרכישת מוצרים מנירוסטה, נוכל לבחור לרכוש את כל מוצרי החשמל כולל המקרר, המדיח, קולט אדים ותנור בצבע לבן. אם כל המכשירים יהיו באותו צבע העיצוב של המטבח יהיה משודרג.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.