טיפים ללמידה ושיפור עצמי

מאת: יח"צ, 8/6/2014

woman

=

הצעד הראשון לשיפור עצמי הוא להכיר במה שאני בפועל עושה כעת, להכיר בגבולות היכולת שלי לעשות באופן כללי ולהציב את היעד שאליו אני רוצה להגיע.

שיפור עצמי הוא עניין של תהליך שמטרתו לקחת את האדם מנקודה מסויימת שהוא נמצא בה, בין אם מדובר על חייו הפרטיים, מצבו בלימודים, בקריירה או בכל דבר אחר, ולאפשר לו להגיע לנקודה אחרת על המסלול.

זה שילוב של עבודה רוחנית, רכישה של כלים ויישום של הכלים הללו בפועל תוך יצירה של הרגלים חדשים והדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קורס אימון אישי.

למה?

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע צריך לעשות קורס אימון אישי בכדי לרכוש כלים ללמידה ושיפור עצמי, ובכן התשובה לכך היא די פשוטה. אימון אישי הוא המסלול המהיר לשיפור עצמי, לשיפור כישורי הלמידה שלנו, למימוש עצמי ולחיים מתוך סיפוק.

מי המיישם הגדול ביותר של שיטה כלשהי? אותו אחד שמלמד אותה. תחשבו על זה, תמיד אומרים שהדרך הטובה ביותר ללמוד משהו היא על ידי לימוד שלו, גם אם בהתחלה נדמה כי לא מבינים מספיק בנושא. קורס אימון אישי מיועד לאנשים שרוצים להיות מאמנים. חלק אינטגראלי מהקורס הוא אימון בפני עצמו שהמתאמנים עוברים במהלך הלימודים. כך שלמעשה מדובר על תהליך דו מימדי. מצד אחד לומד המתאמן על תהליך האימון תוך שהוא עובר אותו בעצמו, ובמקביל הוא גם לומד איך לאמן אנשים אחרים, מה שכמובן מעניק לו גם את האפשרות להתפרנס בעתיד מהעברת אימונים למתאמנים אחרים.

העבודה במסגרת קורס אימון אישי וגם לאחריו היא עקב בצד אגודל כשבסופו של דבר, רק בהתמדה ונחישות ניתן לכבוש את היעד הנכסף.

במהלך האימון לא נכבש רק היעד שהוגדר אלא נלמדים כלים גם לעשיה עתידית. לצד השינוי המבורך שנעשה במהלך האימון עצמו לומד המתאמן כיצד להניע את עצמו גם באופן עצמאי שלא במסגרת אימון. ללא ספק מדובר על אחת השיטות המצליחות ביותר שפותחו עד כה.

הפילוסופיה שמאחורי הדבר

אימון אישי כמו גישות רבות אחרות יוצאות מנקודת הנחה שלאדם יש את כל הכלים והיכולות להגיע אל המקום שבו הוא רוצה להיות, הוא פשוט עוד לא מכיר עד הסוף את היכולות שלו. ממש כמו שאנחנו יכולים לאמן את השרירים שלנו להגיע למצב מעוצב ומוצק, כך אנחנו יכולים לאמן את עצמינו לכבוש את יעדינו ולהפוך לאנשים שמצטיינים בכך.

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאותו למדים במהלך אימון הוא להכיר ביכולות הפרטיות של כל אדם וכך לאורך האימון המתאמן לומד להכיר את הגבולות שלו ולהפיק את הפוטנציאל שלו בצורה הטובה ביותר, כפי שלא עשה עד כה. כל התהליך הזה מתבצע בתוך מסגרת מובנית שהופכת את התהליך להרבה יותר פשוט.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “טיפים ללמידה ושיפור עצמי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.