ראיון עם מיכל צפיר – איך מיכל הצליחה לרזות? טיפים לחיים בריאים

חגית רימון מראיינת את מיכל צפיר

ראיון עם מיכל צפיר – איך מיכל הצליחה לרזות? טיפים לחיים בריאים

 

מאת: מיכל צפיר 6/1/2014

חגית רימון מראיינת את מיכל צפיר
מיכל צפיר: "לקחתי אחריות"

 

לפי ויקיפדיה: 

מיכל נחמן-צפיר (נולדה ב-25 באוגוסט 1967) היא זמרת, שחקנית, מדבבת ישראלית. בעשור השני של המאה ה-21, משמשת גם כמאמנת לאורח חיים בריא.

ביוגרפיה

את שירותה בצה"ל עשה בלהקת פיקוד צפון בשנים 1985-1987. לאחר שחרורה מהצבא, בשנים 1988-1991 הייתה חברה בלהקת הפופ "מנגו".

בשנת 1993 שיחקה בתפקיד אורח ברצועת הילדים היומית "יום יומן" (שהייתה ידועה גם בשם "צ'סטר וחגית") בערוץ 2 הניסיוני, בה שיחקה לצדו של יואב צפיר.

ב-1997 סיימה את לימודי המשחק בבית צבי. מאז הפכה לכוכבת ילדים, השתתפה בלמעלה מ-19 קלטות ילדים וכיכבה בתפקידים ראשיים במחזות זמר והצגות ילדים. לאורך השנים השתתפה גם בדיבוב סדרות וסרטים מצוירים שונים בהם "בולי איש השלג" (שם שרה גם את שיר הפתיחה), "פאוור ריינג'רס", "הלו קיטי", ועוד.

כיום מגישה בערוץ הופ את התוכניות "זזים", "סוד השירים" ו"סוד הקצב של מיכל". בשנים 2008-2012 כיכבה ב"מותק של פסטיבל".

ב-2012 לאחר סיום לימודי אימון, החלה צפיר לאמן אנשים ומשפחות אימון תזונה המוביל לאורח חיים בריא. היום צפיר מובילה עסק בשם "כל אחד יכול", במסגרתו היא מניעה אנשים לחיות חיים בריאים דרך מגוון פלטפורמות: הרצאות, בלוגים ותוכנית הרדיו "חיים טוב יותר" ב-102FM – רדיו תל אביב.

נשואה למפיק והבמאי יואב צפיר (בנו של טוביה צפיר) ואם לשלוש בנות.

הנה המילים שפרסמה מיכל צפיר בדף הפיסבוק שלה: "מאיזו משקולת נפטרתי? מה היה חלום הילדות שלי? מה הדבר שבאמת עשיתי כדי לרזות? ומי הדמות שמהווה עבורי השראה? ומה אני רואה היום כשאני מסתכלת במראה? כל התשובות ועוד – בסרטון.
אין כמעט שאלה שלא נשאלה, בזכות חגית רימון שמראיינת ׳נשים מעוררות השראה׳ כלשונה, גם לי היתה הזדמנות לשאול את עצמי שוב את השאלות ולספר לכם את הסיפור.
נכון שזה פרוייקט שהופך את חגית לאישה מעוררת השראה בעצמה?
תודה רבה חגית!!!

הנה הראיון המעניין עם מיכל צפיר, בת מזל בתולה, שמודה שהיא פרפקציוניסטית:

 

 

 

חגית רימון

hrimon@gmail.com

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.